0:1
konec (0:0)
13.07.2017, 19:45 • Stade Municipal de Differdange, Differdange (Lucembursko) • 2. předkolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)
Tipsport: 6.7 4.4 1.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.7 - 4.4 - 1.5
FC Progrès Niederkorn – AEL Limassol
0:1
konec (0:0)
Branky: 66. Arruabarrena
Karty: 23. Watzka (PRK) – 44. Dani (AEL), 74. Mitrea (AEL), 90. Ilia (AEL)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 6:12. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 9:10.
FC Progrès Niederkorn:
Schinker – Matias Marques, Ferino, Karayer, Lafon (76. Marques Soares) – Schneider, O. Thill, Watzka (75. Vogel), S. Thill (C) – Françoise, Karapetjan (86. Sully). Trenér: Paolo Amodio
Náhradníci: Mahmutović – Vogel, Sully, Marques Soares, Mastrangelo, Fiorani, Barbaro
Trenér:
AEL Limassol:
Vózinha – Airosa, Lafrance, Mitrea, Avraam – Nikolaou (C) – Rodrigues Rezende (70. Fidelis), Marco – Sassi, Arruabarrena (88. Ilia), Dani (80. Mesca). Trenér: Bruno Miguel Nunes Baltazar
Náhradníci: Georgiou – Fidelis, Mesca, Adulai Djalo Balde, Ilia, Ch. Kyriakou, A. Kyriakou
Trenér:
Rozhodčí: Massimiliano Irrati – Fabiano Preti, Filippo Valeriani – Luca Pairetto (Itálie)
Diváci:
Odveta: AEL Limassol - Niederkorn 2:1
Irtyš Pavlodar – CZ Bělehrad 16:00 1:1
Kajrat – Skënderbeu 16:45 1:1
M. Tel-Aviv – Reykjavík 17:00 3:1
Škendija – Helsinki 18:00 3:1
Ružomberok – Brann 18:00 0:1
FK Rabotnički – Dinamo Minsk 18:00 1:1
Kalju – Fehérvár 18:15 0:3
Rheindorf Altach – Dinamo Brest 18:30 1:1
Brøndby – VPS 18:30 2:0
FK Liepāja – FK Sūduva 18:45 0:2
Vaduz – Odd 19:00 0:1
Östersunds FK – Galatasaray 19:00 2:0
Gabala – Jagiellonia 19:00 1:1
Haugesund – Lech Poznań 19:00 3:2
Apollon Limassol – Zaria Balti 19:00 3:0
Valletta – Utrecht 19:30 0:0
Astra Giurgiu – Zirä FK 19:30 3:1
Niederkorn – AEL Limassol 19:45 0:1
Beitar Jerusalém – Botev Plovdiv 20:00 1:1
Norrköping – Riteriai 20:00 2:1
Slovan Bratislava – Lyngby 20:15 0:1
Trenčín – Bnei Yehuda 20:30 1:1
Sturm Graz – Mladost Podgorica 20:30 0:1
Hajduk Split – Levski 20:30 1:0
Osijek – Luzern 20:45 2:0
Aberdeen – Široki Brijeg 20:45 1:1
Cork City – Larnaka 20:45 0:1
Željezničar – AIK Stockholm 20:45 0:0
Ferencváros – Midtjylland 21:00 2:4
Panionios – ND Gorica 21:00 2:0
Shamrock – Ml. Boleslav 21:00 2:3
Valur – Domžale 22:00 1:2
90+3
90+3
90+3
90+2
90
90
90
90.
90
89
88
88
87
86
85
85.
85
84
83
81
80