1:1

konec (0:1)

13.07.2017, 20:30 • Štadión Spartaka Myjava • 2. předkolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.4 5.15 8.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tel Avivu vyšel vstup do zápasu výborně, hned ve třetí minutě se prosadil po nedůslednosti trenčínské obrany Valskis. Dlouhou dobu se marně domácí tým pokoušel probojovat do vyložené šance. Vyrovnat se podařilo až Paurovi v 59. minutě. Deset minut před koncem viděl Kandil za nafilmovaný pád druhou žlutou, a tak pro něho zápas skončil. Početní výhodu přes velké šance nedokázal Trenčín proměnit. Když v předposlední minutě neuspěl Čataković, rozcházejí se oba týmy smírně 1:1. (22:23:23)

90+3

90+3

Probíhá poslední nastavená minuta, domácí se pokoušejí vyrovnat, ale nemohou se dostat do zakončení.

90+2

Domácí tým se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Tel Aviv je ale na své polovině a drží pozice za každou cenu.

90+1

Tři minuty uvidíme nad rámec základních devadesáti.

89

89. Čataković měl na kopačce rozhodující branku, ale minul.

89

V předposlední minutě se do výborné šance dostal domácí tým. Po výborné přihrávce od spoluhráče se do vyložené příležitosti dostal Čataković, který nedokázal trefit branku!

86

Hostující celek se po rychlé kombinaci dostal do střelecké pozice, Konstantini zakončoval levou nohou. Jeho pokus zablokoval jeden z domácích hráčů.

85

Pět minut před koncem druhého poločasu vykopává hostující brankář od své branky. V poklidném tempu se zápas dohrává.

84

Další zajímavá akce domácích, Skovajsa to vzal na sebe. Jeho zakončení kryje brankář Zubas.

83

Čataković, který do zápasu zasáhl v 79. minutě, se nyní dostal do zakončení. Jeho rána z velké dálky končí mimo bránu.

82

Domácí fotbalisté dohrávají zápas po vyloučení Kandila v početní výhodě. Snadněji se dostávají do zakončení a mají ještě okolo deseti minut na pokus o vstřelení vedoucí branky.

82

Střídání v týmu Bnei Yehuda Tel Aviv FC: ze hřiště odchází Valskis, přichází Ashkenazi.

80

80. Červená karta po 2. žluté, nafilmovaný pád Kandila.

80

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Kandil (Bnei Yehuda Tel Aviv FC). Hostující hráč postupoval do pokutového území, kde absolvoval souboj s obráncem. Následně pádu podle hlavního sudího pomohl, za což vidí druhou žlutou kartu, následně červenou, a tak pro něho utkání končí.

79

Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Mance, přichází Čataković.

78

Gordana fauloval domácího hráče, Trenčín tak bude rozehrávat.

76

Domácí Kleščík fauloval Valskise, za což vidí žlutou kartu. Následně dostal za nesportovní chování také žlutou kartu Paur.

74

Domácí fanoušci své oblíbence neustále podporují, sledujeme zatím marnou snahu Trenčína o překonání obrany soupeře. Defenzivní řada Tel Avivu připomíná zákop. Nehnou se ani o centimetr.