Play-off NHL

Toronto Maple Leafs – Washington Capitals

4:5

konec (1:4, 1:0, 2:1) Stav série: 2:2

20.04.2017, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • Čtvrtfinále V. konference • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

39:57

Brooks Orpik dostal dvě minuty za sekání a Capitals absolutně nezvládají závěr prostřední části! Maple Leafs mají čas na jednu střelu a po přestávce budou hrát přesilovou hru 5 na 3!

39:55

Lars Eller na bodu pro vhazování zahrál rukavicí a rozhodčí ho neváhali poslat na dvě minuty za trestnou lavici.

24:35

Nicklas Bäckström dostal dvě minuty za držení hole poté, co zastavil rychlý protiútok Leafs na obranné modré čáře.

16:14

Nate Schmidt na levé straně obranného pásma vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

03:58

Tyler Bozak dostal dvě minuty za vysokou hůl a Washington si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání.

4:5

Branky a nahrávky: 6. Hyman (Gardiner, W. Nylander), 26. J. van Riemsdyk (Rielly, Marner), 52. Matthews (Hunwick, Co. Brown), 60. Bozak (Marner, W. Nylander) – 3. Oshie (Bäckström, Schmidt), 5. Ovečkin (Shattenkirk), 14. T. Wilson (Eller, Orlov), 17. T. Wilson (Burakovsky, Orpik), 53. Oshie (Bäckström)

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Hunwick (A), Rielly (A), Gardiner, N. Zajcev, Marinčin, C. Carrick – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Marner – Komarov, Kadri, Co. Brown – Hyman, Matthews, W. Nylander – M. Martin, Boyle, Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Schmidt, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik (A), Shattenkirk – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – Ma. Johansson, Kuzněcov, Williams – Burakovsky, Eller, T. Wilson – Winnik, Beagle, Connolly. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Chris Lee, Kelly Sutherland. Čároví: Ryan Gibbons, Shane Heyer

Diváci: 19838

02:58 WSH 0:1 Oshie (Bäckström, Schmidt)
03:58 TOR 2 Bozak, vysoká hůl
04:34 WSH 0:2 Ovečkin (Shattenkirk)
05:16 TOR 1:2 Hyman (Gardiner, W. Nylander)