Play-off NHL

St. Louis Blues – Minnesota Wild

0:2

konec (0:1, 0:1, 0:0) Stav série: 3:1

20.04.2017, 03:30 • Scottrade Center, St. Louis • Čtvrtfinále Z. konference • Jiří Sameš

Ode mě je to již vše. Děkuji za pozornost, přeji úspěšný čtvrteční den a u dalších onlajnů z play-off National Hockey League napočtenou! (06:39:46)

Páté utkání čtvrtfinálové série mezi Minnesotou Wild a St. Louis Blues se odehraje v neděli 23. 04. 2017.

Využití přesilové hry: 0/2 – 0/2
Je za námi čtvrté utkání série mezi St. Louis Blues a Minnesotou Wild. Hosté se ještě nehodlají loučit s touto sezonou, na ledě soupeře dnes vyhráli 2:0! Skvělý výkon dnes předvedl brankář Wild Devan Dubnyk – předvedl 28 zákroků a byl vyhlášen první hvězdou zápasu! Nutno ale podotknout, že dobrý výkon předvedl také v brance Blues Jake Allen. Branky Wild vstřelili Charlie Coyle (17. minuta) a Martin Hanzal (37. minuta).