Generali play off Tipsport extraligy

HC VERVA Litvínov – Mountfield HK

1:2

konec (0:1, 1:0, 0:1) Stav série: 1:3

18.03.2017, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Čtvrtfinále • Sabina Šťástková, Petr Šatalík, Adam Pavlíček

Tipsport: 2.57 4.0 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

My Vám děkujeme za pozornost a přejeme všem fanouškům, nejen hokeje, pěkný víkend! (20:06:12)
Zde, na zimním stadionu Ivana Hlinky, je pro dnešek dobojováno. V první třetině se dokázali prosadit hosté z Hradce Králové, jmenovitě to byl Jiří Šimánek, který propálil Jaroslava Januse poprvé v zápase. Poté začala druhá třetina a po uplynutí pár minut, pravé v prostředním dějství, Verva srovnala krok, o což se zasloužil Viktor Hübl. Následně jsme dlouho čekali na gól, ale k nevoli všech domácích fanoušků se prosadil Rastislav Dej, který tak poslal Hradec do vedení 2:1 a celkově vystřelil Mountfieldu třetí bod v sérii, což znamená, že pokud bude chtít Verva s touto sérií ještě něco udělat, bude to mít opravdu velmi těžké.

59:54

Robin Hanzl neposlal přesnou přihrávku na svého obránce, jenž stál na modré. Vyhání tak svůj tým z útočného pásma a zřejmě se již nic nestane.

59:48

Zbývá dvanáct vteřin a bude se vhazovat před Patrikem Rybárem. Ovšem až po oddechovém čase, který si vyžádala také střídačka hostí.

59:14

Z úhlu pálil Robin Hanzl, ovšem jeho střela se neujala. Lukeš poté svým bekhendovým zakončením také neuspěl. Verva se v pásmu drží nadále.

58:36

Hanzl dostal přihrávku od Jakuba Černého. Zakončení prvně jmenovaného ale neprošlo přes skrumáž hráčů před brankou. Následně posílají hosté obloučkem puk až na zakázané uvolnění.

58:32

Je to tak, Jaroslav Janus bude sledovat hru ze střídačky!

58:32

Litvínovská střídačka si vyžádala oddechový čas. Dost možná zůstane Jaroslav Janus už na střídačce!

57:53

František Gerhát zkoušel své štěstí z prostoru mezi kruhy. Jeho zakončení ze zápěstí je ale přidzvednuto nad!

57:16

Dej si dobře pokryl kotouč, ovšem udržet ho nakonec nedokázal. Vypadá to, že Litvínov se nadechuje ke konečnému náporu.

56:35

Po vhazování po levé pravé ruce Januse se do zakončení dostal Hardec. Janus si s tímto projektilem poradil, ale vyrazil ho pouze před sebe. Naštěstí pro domácí se hostující útočník nestihl prodrat až k volnému kotouči.

55:55

Zpoza Januse bude další akci rozehrávat Gula. Martin Hanzal prohrál souboj s Newtonem, což znamená, že Mountfield se opět může usadit před Janusem.

54:51

Do dalšího útočného výpadu se ženou hosté. Ovšem jejich rozehra nebyla přesná, a tak se kotouče ujímá Verva.

53:22

53:22 Rastislav DEJ - 1:2

53:22

Hradec právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom se hradečtí v této přesilové hře prosazují! RASTISLAV DEJ dostal krásnou přihrávku do jízdy od svého spoluhráče Jaroslava Bednáře. Poté zvolil dobré zakončení, které Janus nedokázal zachytit – 1:2. Asistence: Jaroslav Bednář, Blaž Gregorc.

52:15

Kukumberk zavezl kotouč před Januse. Ovšem přesilovka hostí není zatím příliš dobrá. Verva opět vyhazuje. Zbývají dvě minuty z této dlouhé přesilové hry.

51:24

Hradec se zatím neusadil v útočném pásmu. Litvínov se poprvé osvobozuje.

50:12

Jakub Černý zpoza branky trefil hradeckého hráče do obličeje a půjde si tak odpočinout rovnou na čtyři minuty.

1:2

Branky a nahrávky: 25. V. Hübl (F. Pavlík) – 20. Šimánek (Köhler, T. Knotek), 54. Dej (Jaroslav Bednář, Gregorc)

HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Kubát, Sörvik, F. Pavlík, Gula, Z. Sklenička, K. Pilař, Frolo – Lukeš, V. Hübl (A), Gerhát – J. Černý, R. Hanzl (A), M. Hanzl – Trávníček (C), K. Reichel, M. Hořava – J. Doležal, Válek, Jurčík.

Mountfield HK: Rybár (Kacetl) – Dietz, Gregorc, Newton, Štajnoch, Vydarený (A), Pláněk, Pavlas – Dej, Kukumberg, Jaroslav Bednář (C) – Picard, Džerinš, Jarůšek – Šimánek (A), T. Knotek, Köhler – R. Pavlík, Dragoun, Nedvídek.

Rozhodčí: Hejduk, Hribik – Jelínek, Pešek

02:11 HKM 2 Štajnoch, podražení
04:51 HKM 2 Jaroslav Bednář, příliš mnoho hráčů
10:03 LIT 2 Kubát, držení protihráče
19:10 HKM 0:1 Šimánek (Köhler, T. Knotek)
22:13 HKM 2 Pavlas, držení protihráče