Play-off 2. ligy, skupina Východ

HC RT TORAX Poruba 2011 – DRACI PARS ŠUMPERK

4:1

konec (1:1, 1:0, 2:0) Stav série: 3:2

20.03.2017, 18:00 • RT TORAX Arena, Ostrava - Poruba • Semifinále • Soňa Molatová

Tipsport: 1.85 4.5 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Napínavý souboj o postup do finále nakonec zvládli lépe domácí, kteří s náskokem tří branek zvítězili a mohou se tak těšit na soupeře ze Vsetína. Draci se naopak po dnešní prohře loučí se sezónou.

Pro tuto chvíli je to z RT TORAX Areny vše. Přejeme příjemný zbytek pondělního večera. (20:17:50)

59:52

Za hrubost odchází do šaten předčasně Jan Fišera a Marek Slavík.

59:52

Již tradičně se o boxerskou vložku v závěru utkání postaral Jan Fišera, který se pustil do jednoho z domácích hráčů. Z toho serval dres, který následně zajel hodit do sektoru domácích fanoušků. Ti patrně nebudou příliš překvapeni, na jeho kontroverzní chování ještě pamatují ze závěru minulé sezóny.

59:41

V posledních minutách hry ještě kombinují Porubští poblíž kasy hostů.

58:33

Za držení obdržel 2 minuty Michal Vymazal (ŠUM).

58:33

Rudl s Orságem se pokusili po společné kombinaci zasadit za Kůdelova záda kotouč ještě jednou, šumperský brankář se ale nedal.

57:44

Po Králikově střele se Čech pouze ohnal vyrážečkou.

56:29

Vypadá to, že Tomáš Sedlák (ŠUM) ukončí sezónu na lavici hanby, kam jej rozhodčí poslal na 5 minut + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

55:36

Vymazal se řítil na Čecha, načež byl faulován Slavíkem (POR), který odjíždí na trestnou lavici na 2 za nedovolené bránění.

54:25

Sztefkova jedovka míří nad horní tyč šumperské brány.

53:03

Dresler je zpět na ledě, Poruba v plném počtu.

52:56

Zachar byl faulován Králíkem (ŠUM), který si odpyká 2 minuty za sekání a vzápětí si jej vzal na mušku ještě Luboš Adam (ŠUM), který dostává 2 minuty za vysokou hůl. Zároveň se opět vyostřuje situace mezi hostující střídačkou a domácími fanoušky, kteří na sebe vzájemně pokřikují a pohazují předměty.

52:19

Sztefek nahazoval kotouč před bránu hostí, ale poblíž byl pouze Slováček, který na kotouč nedosáhl.

51:03

A vyloučen je také Jan Dresler (POR), který si odpyká 2 minuty za podražení.

51:03

Tomáš Sedlák (ŠUM) se pustil do Dominika Kafky, za což jej rozhodčí na 2 minuty posílá uklidnit k trestoměřičům.

50:00

Poruba právě vstřelila branku!
Rozjetý MICHAL SZTEFEK zasadil z bezprostřední blízkosti kotouč přímo pod horní tyč a zvyšuje tak gólové manko hostů.
Asistence: Ondřej Slováček a Martin Piecha.

49:16

Výbornou kombinaci předvedl Kaluža s Jáchymem a Kafkou. Poslednímu jmenovanému se však nepovedlo ideálně zakončit.

48:20

Čechovi propadl kotouč skrz betony a kutálel se směrem do brány. Na poslední chvíli jej z brankoviště vyškrábl Slováček.

4:1

Branky a nahrávky: 3. Jáchym (Zachar), 31. Piecha (Jáchym, Kaluža), 46. Zachar (Kafka, Jáchym), 50. Sztefek (Slováček, Piecha) – 5. Vachutka (Matějka, Vymazal)

HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Kubáň) – Slavík, Peslar, Puškár, Kaluža, Puzič, Bail, Rudl, Dresler – Adamík, Ballner, Kafka, Piecha (A), Vaněk, Jáchym, Orság, Tomčák, Slováček, Zachar (C), Sztefek

DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Svoboda) – Adam, Sedlák, Řezáč, Fišera, Janota, Drtil, Ďurkáč – Matějka (C), Vymazal, Vachutka, Sedláček, Králik, Langr, Cink (A), Hroch, Fischer (A), Ostřanský, Novosad

Rozhodčí: Dědek, Mikula – Adamec, Poruba

01:57 POR 2 Slavík, sekání
02:54 POR 1:0 Jáchym (Zachar)
04:46 SUM 1:1 Vachutka (Matějka, Vymazal)
13:11 SUM 2 Ostřanský, hákování
26:34 SUM 2 Cink, podražení