11.03.2017, 19:10 • TD Garden, Boston • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.82 3.95 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:54

59:54 Drew STAFFORD - 2:1

59:54

Bruins právě vstřelili branku!
Neuvěřitelné. Už to vypadalo, že zápas spěje do prodloužení, ale opak byl pravdou. Pouhých šest vteřin před vypršením základní hrací doby pálil z pravého kruhu DREW STAFFORD, který tak nakonec strhl vedení na stranu Bruins střelou, která doplachtila za Masonova záda – 2:1. Pro hosty je to rozhodně pořádná rána. Nebyli daleko k bodovému zisku. Asistence: Kevan Miller.

53:25

Andrew MacDonald pálil z prostoru mezi kruhy a Rask musel znovu zasahovat. Nebezpečí uhasil svým dalším parádním semaforem a znovu se tak skóre nemění.

51:18

Matt Beleskey nebyl daleko od vedoucího gólu. Proti jeho střele z levého kruhu ale vytasil efektní semafor Mason a opět tak podržel Flyers.

36:49

Autor vyrovnávací branky Jordan Weal dostává dvě minuty za hákování a Boston má v závěru druhé periody k dispozici přesilovou hru.

32:18

Steve Mason se znovu zaskvěl ve svém brankovišti, když dokázal zastavit znovu nebezpečnou střelu Davida Pastrňáka. Opět tak hostující brankář podržel svůj tým!

25:25

Od modré čáry pálil Shayne Gostisbehere a po teči ramenem jednoho z domácích obránců zazvonilo břevno bostonské svatyně!

21:27

Video prokázalo, že se o ofsajd nejednalo a branka hostů tedy platí.

21:27

Domácí lavička si bere challenge! Bostonský trenér se domnívá, že při akci hostů došlo k postavení mimo hru.

21:27

21:27 Jordan WEAL - 1:1

21:27

Philadelphia právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno. K odraženému kotouči před domácí brankou se dostal Wayne Simmonds, skrz brankoviště pak poslal kotouč přímo na hůl JORDANA WEALA, pro kterého nebyl problém doklepnout kotouč do prázdné branky – 1:1. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Wayne Simmonds a Claude Giroux.

18:38

18:38 David PASTRŇÁK - 1:0

18:38

Přesilovka domácích je využita. Bergeron našel zpoza hostující branky svou přihrávkou DAVIDA PASTRŇÁKA, který z prostoru mezi kruhy propálil Masona – 1:0. Do vedení se tak dostávají hráči Bostonu po tom, co ubránili dvojnásobné oslabení. Asistence: Patrice Bergeron.

17:06

Travis Konecny podrazil Stafforda a dostává dvě minuty. Boston má v závěru první třetiny k dispozici další přesilovou hru.

15:53

Rask byl pod obrovským tlakem, dokázal ho ale ustát. Znovu svým parádním zákrokem zlikvidoval další tři střely a drží svůj tým nad vodou!

14:25

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., vysoká hůl).

14:08

Brandon Carlo dostává dvě minuty za hákování a přesilovku si zahraje také hostující Philadelphia. To vše ale až po další reklamní pauze.

13:42

Wayne Simmonds se dostal do blízkosti Raska a okamžitě na něho vyslal prudkou střelu. Také brankář Bostonu si připsal důležitý zákrok a neinkasuje.

12:21

David Pastrňák projel takřka celým kluzištěm, obhodil si obranu hostů a poté se dostal do zakončení před Masonem. Ten ale jeho velkou šanci vykryl dalším zákrokem a podržel svůj tým!

09:01

Video nakonec prokázalo, že se o gól nejednalo, kotouč neprošel celým objemem za čáru a skóre se tedy nemění.

09:01

Sudí nakonec posuzují Voráčkovu situaci na videu. Z jedné strany kamery to vypadalo, že prošel kotouč za brankovou čáru, uvidíme.

09:01

Jakub Voráček se dostal do samostatného úniku, těsně před brankou mu však kotouč vypíchl jeden z domácích obránců. Nicméně český útočník se dokázal k puku dostat znovu a střelou z otočky pálil na Raska a byla z toho další obrovská šance. Hosté ale skóre neotevírají.

06:05

Obrovský tlak před hostující brankou, kotouč před Masonem dorážel Brad Marchand, ale fantastickým zákrokem jeho šanci hostující brankář kryje!

05:39

Radko Gudas dostává dvě minuty za poražení a je tu avizovaná přesilová hra pro domácí tým.

02:02

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Matt Beleskey – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brandon Manning – 5 min., bitka).

2:1

Branky a nahrávky: 19. Pastrňák (Bergeron), 60. Stafford (K. Miller) – 22. Weal (Simmonds, Giroux)

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, K. Miller, C. Miller – Backes (A), Bergeron (A), Marchand – Pastrňák, Krejčí, Stafford – J. Hayes, Czarnik, Vatrano – Riley Nash, D. Moore, Beleskey.

Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – MacDonald, Provorov, Gostisbehere, Manning, Gudas, Del Zotto – Simmonds (A), Giroux (C), Weal – Voráček, Filppula, B. Schenn – Read, Couturier, Cousins – Konecny, Bellemare (A), VandeVelde.

Rozhodčí: Joannette, Pochmara – MacPherson, Driscoll

Diváci: 17 565

02:02 BOS 5 Beleskey, bitka