4:2

konec (2:1, 1:1, 1:0)

11.03.2017, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 3.05 3.7 2.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:38:03)

Trestné minuty: 11:23
Je dobojováno a v Joe Louis Areně panuje radost z výhry 4:2. Detroit dnes podal opravdu výborný výkon jak v útoku, tak v obraně a slova uznání si zaslouží i gólman Jimmy Howard, když si na něm hosté mnohdy vylámali zuby. Ve třetí třetině padl jediný gól a dali jej domácí – jmenovitě po Zetterbergově přihrávce Tomáš Tatar a připsal si tak dnes druhý gól a třetí kanadský bod. Pro Detroit je to velice cenná výhra, naopak Chicago připsalo druhou porážku v řadě a pouští tak Minnesotu do menšího trháku v čele Centrální divize.

59:35

Panarin při pokusu o tvrdou střelu zlomil hůl, tohle už pro hosty nevypadá příliš nadějně.

59:22

Nyquist vyhodil přes všechny čáry, mířil na branku, těsně ji však minul. Zakázané uvolnění, hra se vrací před Howarda.

59:13

Hosté zatím honí puk okolo mantinelu, ke střele se nemohou dostat.

58:38

Zakázané uvolnění Detroitu, tohle hostům vyhovuje, zdarma získali pásmo.

58:34

Toews se vrací do hry, Chicago tak může znovu hrát v šesti.

58:17

Hosté vyhazují do středního pásma, Crawford pospíchá na střídačku.

57:08

57:08 Nyquist měl možnost definitivně rozhodnout

57:08

Definitivně mohl rozhodnout Nyquist, který dostal přihrávku zpoza branky a snažil se vymíchat Crawforda. Gólman Chicaga ale zachoval chladnou hlavu a ještě udržel naděje hostů na případný finiš.

56:34

Power-play ale pro tuto chvíli končí, neboť Jonathan Toews dostal dvě minuty za podražení.

56:16

Hosté to už teď zkouší v šesti, Crawford je na střídačce.

55:31

55:31 Tomáš TATAR - 4:2

4:2

Branky a nahrávky: 17. Ouellet (Nyquist, D. Larkin), 20. Athanasiou (Jensen, Tatar), 36. Tatar (Zetterberg, Nyquist), 56. Tatar (Zetterberg, Nyquist) – 5. Panarin (P. Kane, Anisimov), 40. T. van Riemsdyk (Hossa)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Green, DeKeyser, Kronwall (A), Jensen, Ouellet, Russo – Nyquist, Zetterberg (C), Tatar – D. Larkin, Nielsen, Athanasiou – Helm, Abdelkader (A), Callahan – D. Miller, Glendening, Sheahan.

Chicago Blackhawks: Crawford (J. Glass) – Seabrook (A), Keith (A), T. van Riemsdyk, B. Campbell, Kempný, Rozsíval – Pánik, Toews (C), Schmaltz – P. Kane, Anisimov, Panarin – Hossa, Kero, Hartman – Desjardins, Krüger, Jurčo.

Rozhodčí: McCauley, O'Halloran – Murray, Miller

Diváci: 20 027

04:23 CHI 0:1 Panarin (P. Kane, Anisimov)
09:09 CHI 2 Rozsíval, hákování
15:14 DET 5 Abdelkader, bitka