HC Baník Sokolov – HC Technika Brno

3:4

po prodl. (0:0, 2:0, 1:3 - 0:1)

11.03.2017, 17:30 • 4. kolo • Rostislav Králik

Viděli jsme neskutečné utkání kdy domácí celek HC Baník Sokolov ještě v 50. minutě vedl 3:0! Poté domácím hráčům došli síly a led ovládl hostující tým z Brna, který si také připisuje 2 body za vítězství po prodloužení 4:3!. Baník Sokolov má před sebou těžký úkol uspět v Brně nejlépe za 3 body. Hezký večer všem ze Sokolova. (20:18:45)

64:35

Technika právě vstřelila branku!
Technika zúročuje svou herní převahu v prodloužení, když Ondřej Švaňhal trefuje břevno a puk do odkryté branky uklízí dnes velmi produktivní PETER BUSTIN – 3:4! Asistence: Ondřej Švaňhal.

64:00

Poslední minuta prodloužení.

63:20

Stehlíkova rána končí v Kuchařově lapačce.

63:08

Patrik Michálek projel celé hřiště a skončil až před Novákem.

62:52

Látal pálí mimo, ale hra 3 na 3 věru Technice svědčí.

62:14

Augustin pouze vyprášil betony Kuchaře.

61:36

Boček ani Bustin si na Kuchaře nepřišli.

61:10

Látal střílí do betonů Kuchaře.

60:32

Ofsajd Techniky posouzen jako úmyslný.

60:01

Ačkoli v 50. minutě Baník vedl 3:0. Technika Brno v posledních 10 minutách dokázala výsledek srovnat na 3:3!

60:00

59:58

Augustin odmítl definitivní rozhodnutí zápasu!

59:41

Kuchař úspěšně zasahuje.

59:29

Ofsajd Sokolova.

58:59

Stehlík byl evidentně držen, hra však běží dále.

58:38

Oddechový čas pro hosty!

3:4

Branky a nahrávky: 36. Račanský (TS), 38. Trapl (Davídek, Rulík), 47. Račanský (Rulík) – 50. Stehlík (Bustin), 55. Bustin (Stehlík, Švaňhal), 58. Augustin (Štancl), 65. Bustin (Švaňhal)

HC Baník Sokolov: Kuchař (Špírek) – Gombár, Šik (C), Rulík, Říha, Michálek, Vodička, Beer – Trapl, Čejka, Račanský (A), Kašpar (A), Hendrych, Procházka, Řezníček, Jirušek, Hauzr, Davídek, Pfister. Trenér: Jiří Parkmann.

HC Technika Brno: Novák (Holub) – Šidák, Šimák, Sedláček, Vlček, Odehnal (A), Štancl – Švaňhal, Biolek, Florek, Stehlík (C), Čtvrtníček, Bustin, Medek, Brzobohatý, Látal, Benýšek (A), Boček, Augustin. Trenér: Vlastimil Odehnal.

Rozhodčí: Matěj Sýkora (Plzeň) – Bc. Michal Rubáš, Martin Tvrdík (oba Klatovy). Delegát: Sentenský

03:09 SOK 2 Michálek, hákování
05:43 SOK 2 Hauzr, příliš mnoho hráčů