po prodl. (1:0, 1:3, 2:1 - 1:0) Stav série: 2:0

11.03.2017, 13:00 • Arena Metallurg • Čtvrtfinále • Jiří Sameš

Tipsport: 1.37 6.0 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to již vše. Za pozornost děkuje Jiří Sameš. Hezký zbytek sobotního odpoledne! (16:05:54)
Třetí utkání čtvrtfinále východní konference mezi Metallurgem Magnitogorskem a Barysem Astana se odehraje v pondělí 13. března.

Trestné minuty: 10 – 16
Utkání mezi Magnitogorskem a Astanou právě skončilo. Z vítězství 5:4 po prodloužení se radují hráči domácího Metallurgu. Vítěznou branku vstřelil v 69. minutě Jaroslav Kosov.
Stav série:
Metallurg Magnitogorsk – Barys Astana 2:0

68:40

68:40 Jaroslav KOSOV - 5:4

68:40

Metallurg právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Timkin vjel s pukem do útočného pásma a chytrou přihrávkou našel JAROSLAVA KOSOVA, který překonává Karlssona. Asistence: Jevgenij Timkin, Chris Lee.

67:49

Košečkin schoval puk do lapačky a vhazovat se tak bude v obranném pásmu Magnitogorsku.

67:31

Santalova střela, Karlsson má kotouč v rukavici.

67:08

Sjominova střela, Karlsson vyráží levým betonem.

66:49

Na kotouči hráči Magnitogorsku.

65:59

Zakázané uvolnění Metallurgu.

65:29

Další velká šance domácích! Mozjakin si ale na Karlssona nepřišel.

64:48

Kovářův pokus, Karlsson betonem vyráží.

63:59

Sjomin jel sám na Karlssona, ten nyní podržel svůj tým!

63:36

A další zákrok pro Košečkina, tentokrát střílel St. Pierre.

5:4

Branky a nahrávky: 5. Zaripov (Jan Kovář), 32. Antipin (Mozjakin, Jan Kovář), 42. Zaripov (Mozjakin, Antipin), 48. Zaripov (Lee, Mozjakin), 69. Kosov (Timkin, Lee) – 22. R. Starčenko (Barker, N. Ivanov), 34. Dawes, 34. St. Pierre (M. Semjonov), 58. Dawes (Barker)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, J. Birjukov, Lee, Bereglazov, S. Těreščenko, Chabarov, Dronov, Železkov – Mozjakin (C), Jan Kovář, Zaripov – Timkin, Osala, Santala – A. Sjomin, Kosov, Filippi – Kaletnik, Platonov, Potěchin.

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Poulin) – Dallman, M. Semjonov, Barker, Šalapov, Lipin, Trjasunov, Račinsky – Puškarjov, Boyd, Dawes (C) – St. Pierre, Shinnimin, Chudjakov – N. Ivanov, Trivino, Markelov – Kučin, Gurkov, R. Starčenko – Paňukov.

Rozhodčí: Sergej Beljajev, Sergej Gusev – Sergej Misjur, Alexander Sysujev

Diváci: 7 334

04:26 MET 1:0 Zaripov (Jan Kovář)
05:51 AST 2 Paňukov, vysoká hůl
06:39 MET 2 Lee, sekání
13:37 AST 2 Boyd, příliš mnoho hráčů