11.03.2017, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.53 3.7 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Connor McDavid (EDM) 1+0, 9 střel, 26:53
2. Marc-Andre Fleury (PIT) 95.24% (40/42), 65:00
3. Cam Talbot (EDM) 93.33% (28/30), 65:00
Utkání dopadlo přece jen lépe pro Penguins.

V šesté minutě otevřel stav utkání Nick Bonino a Jevgeni Malkin ještě v první třetině navýšil vedení o další branku. Domácí se ale nezalekli a ve druhé třetině dokázal snížit David Desharnais, který skvěle ztečoval kotouč za zády Fleuryho. Ve třetí třetině dílo dokonal Connor McDavid a utkání tak poslal do prodloužení, které vítěze neurčilo a tak rozhodli samostatné nájezdy, v nichž se prosadil Sidney Crosby. Na toho okamžitě odpověděl Connor McDavid a stav na nájezdy 1:1. Phil Kessel, jenž vymetal pravý růžek Talbotovy branky!

Phil KESSEL - 2:3

V samostatných nájezdech jsou úspěšnější hosté a PHIL KESSEL svým nájezdem rozhoduje dnešní utkání.

3. série 1:2

Phil Kessel trefuje přesně pravý horní růžek a ukončuje utkání ve prospěch Penguins!

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

52:45

52:45 Connor MCDAVID - 2:2

52:45

Edmonton právě vstřelil branku!
Domácí dokázali vyrovnat! CONNOR MCDAVID nejprve přihrál na pravý kruh na volného Lucice, jehož střelu z první Fleury vyrazil přímo na levý kruh, kdy byl první jmenovaný, který trefil přesně odkrytou branku! Asistence: Milan Lucic a Leon Draisaitl.

50:45

Hra má rychlé tempo a hraje se dlouho bez přerušení.

49:13

Kunirt se snažil procedit kotouč na připraveného Bonina mezi kruhy.

2:3

Branky a nahrávky: 25. Desharnais (Kassian, Russell), 53. McDavid (Lucic, Draisaitl) – 6. Bonino (S. Wilson, J. Schultz), 18. Malkin, rozh. náj. Kessel