08.02.2017, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 40. kolo • Jan Hochman

Tipsport: 3.0 4.8 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hajda – 2 min., nedovolené bránění).

54:33

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Jurča – 2 min., hákování).

52:11

Valaši dostali podesáté kotouč do hostující brány! Gól ale neplatí pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

51:15

Hosté jsou pod permanentím tlakem. Domácí publikum žene svůj tým za desátým gólem.

42:57

Drtiči právě vstřelili branku!
Tak i hosté se dostávají po dlouhé době ke slovu. Zaváhání domácí obrany potrestal MICHAL VENCLÍK. Asistence Dominik Matula, Petr Peš.

41:41

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Domácí hráči přidávájí po necelých dvou minutách hry ve třetí třetině devátý přesný zásah. PATRIK DALAJKA zakončil situaci dva na jednoho ranou do míst, kam Zollpriester nedosáhl. Asistence Michal Hlaváč.

37:59

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Dvořák – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Peš – 2 min., hrubost).

35:59

V závěru druhé třetiny přidávají Valaši další hřebík do hodonínské rakve. Podruhé v zápase se prosazuje JOSEF FOJTÍK. Asistence Václav Studený, Tomáš Andris.

30:16

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Váňa – 2 min., podražení).

26:29

Matoušek prokazuje své kvality a v rychlém sledu likviduje dvě dobré příležitosti Hodonína.

25:52

Bobři jsou opravdu při chuti! Ve vlastním oslabení přidává sedmou branku Valašského Meziříčí JAKUB POŘICKÝ. Asistence Ondřej Martiník.

25:40

17:19

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Charvát – 2 min., podražení).

15:35

Střídání v týmu SHK Hodonín: ze hřiště odchází Ondřej Haloda, přichází Jakub Zollpriester.

15:35

Tak tohle je pro hosty už opravdu studená sprcha! Ještě neskončila ani první třetina a Bobři už vedou 6:1! Halodu překonává střelou mezi betony JOSEF FOJTÍK. Asistence Václav Studený, Tomáš Andris.

13:56

Bobři jsou dnes při chuti a přidávají další gól! Pátý zásah má na svědomí JAKUB DUDEK. S hosty to už nevypadá vůbec dobře. Asistence Josef Fojtík.

11:36

Hosté jsou jako opaření. Čtvrtý gól domácích přidává TOMÁŠ ANDRIS, který se zužitkoval dobrou přihrávku Fojtíka. Asistence Josef Fojtík.

11:01

Tak tohle vypadá na gólové hody. Třetí gól domácích přidává opět TOMÁŠ BRUNEC, který vrací svým barvám dvoubrankový náskok. Asistence Stanislav Báchor, Vladimír Váňa.

10:28

Drtiči rychle odpovídají na druhý přesný zásah Bobrů. Nejproduktivnější hráč východní skupiny PETR JURČA prostřelil mladého domácího golmana a dostává hodonínské hokejisty do kontaktu. Asistence Erik Hložánek.

09:50

Jsou to ale domácí, kdo střílí druhou branku! Po ose Brunec – Kývala se kotouč dostal k VLADIMÍRU VÁŇOVI, který prostřelil Halodu a posílá Bobry do dvougólového trháku. Asistence Martin Kývala.

05:37

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Brunec – 2 min., vražení na hrazení).

04:10

Hosté zvládli oslabení o dva hráče, chvíli po návratu prvního vyloučeného na ledovou plochu se už ale domácí prosazují. Skóre utkání otevírá po Kývalově přihrávce TOMÁŠ BRUNEC. Asistence Martin Kývala, Petr Dvořák.

02:53

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Matula – 2 min., podražení). Domácí mají k dispozici více než půl minutovou přesilovku o dva hráče.

01:34

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Charvát – 2 min., vysoká hůl).

9:2

Branky a nahrávky: 5. Brunec (Kývala, Dvořák), 10. Váňa (Kývala), 12. Brunec (Báchor, Váňa), 12. Andris (Fojtík), 14. Dudek (Fojtík), 16. Fojtík (Studený, Andris), 26. Pořický (Martiník), 36. Fojtík (Studený, Andris), 42. Dalajka (Hlaváč) – 11. Jurča (Hložánek), 43. Venclík (Matula, Peš)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Matoušek (Plšek) – Dudek, Mikel, Hajda, Báchor (C), Hladiš, Baroš, Váňa, Žabčík – Fojtík, Kývala, Andris, Dalajka, Pořický, Hlaváč, Brunec (A), Dvořák (A), Varga M., Martiník, Studený, Podešva. Trenér: Roman Čechmánek.

SHK Drtiči Hodonín: Haloda O. (16. Zollpriester) – Haloda M., Miklík, Kužílek, Polesný, Potěchin, Loginovskyj, Weber – Jurča, Hložánek, Vrána – Kuba (A), Peš (C), Matula – Hajný, Charvát, Černohous – Venclík. Trenéři: Stanislav Beťko, Jan Prčík.

Rozhodčí: Krenželok – Gančarčík, Konvička

01:34 HOD 2 Charvát, vysoká hůl
02:53 HOD 2 Matula, podražení
04:10 VAL 1:0 Brunec (Kývala, Dvořák)
05:37 VAL 2 Brunec, vražení na hrazení
09:50 VAL 2:0 Váňa (Kývala)