3:2

po prodl. (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)

08.02.2017, 18:00 • Bouchalky • 33. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 2.55 4.5 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po šedesáti minutách a nerozhodném stavu 2:2 se šlo až do prodloužení. To rozhodl po samostatném úniku Pleva, který překonal Klestila a vystřelil tak domácím druhý bod do tabulky. (20:17:42)

62:23

Žďár právě vstřelil branku!
Plameny rozhodují prodloužení a berou druhý bod. Po špatné kombinaci Tábora v jejich útočném pásmu se dostal k puku MARTIN PLEVA, který přebruslil celé hřiště a po samostatném úniku střelou nad pravý beton Klestila rozhodl. Bez asistence.

61:57

Dobrý tlak teď měl před Řehořem Tábor, ale k žádné střele se ani nedostal.

60:39

Kellner se podél levého mantinelu prokličkoval až před Řehoře, ale puk do jeho brány střelou beckhendem nedostal.

60:01

60:00

59:02

Do konce třetí třetiny zbývá jedna minuta.

57:46

Do dobrých dvou šancí se dostali domácí, ale jak s první střelu Kuřítka tak i druhou Střechy si dobře poradil Klestil.

56:41

Sám na Klestila mohl uhánět Bureš, ale rozhodčí zapískal offsajd a z šance tak nic nebylo.

55:31

Kovářovu střelu z levého kruhy tečoval hostující obránce do ochranní sítě. Vhazovat se tak bude před Klestilem.

54:22

Po dobrém tlaku domácích hosté vyhodili. Na kotouči se teď drží opět domácí, kteří se snaží přejít do útočného pásma.

53:06

Střelu Vítka od modré vyrazil Klestil vedle své brány.

49:18

Tábor právě vstřelil branku!
Velkou chybu teď předvedl domácí brankář. Po nahození jednoho z hostujících se snažil Řehoř zpracovat , ale puk se pouze odrazil na hokejku VLADIMÍRA KÝHOSE, který trefil odkrytou klec. Asistence: Marek Duben, Luboš Heršálek

49:01

48:20

Od své brány rozjíždí další přesilovkovou akci Severa.

47:42

Po tlaku Tábora se dostal k puku Žďár a vyhazuje.

47:01

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Smejkal – 2 min., držení protihráče).

3:2

Branky a nahrávky: 24. Střecha T. (Beneš, Krupka), 37. Gregar (Staněk, Kunstmüller), 63. Pleva – 3. Kýhos (Matušík), 50. Kýhos (Duben, Heršálek)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva, Beneš, Vítek M., Smejkal, Staněk, Rašner – Červenka, Kunstmüller, Vítek D., Bureš, Kuřítko, Gregar, Kovářů, Střecha T., Krupka, Pazourek

HC Tábor: Klestil (Novák) – Havran, Tesař, Hlaveš, Duben, Heršálek, Dvořák – Pechánek, Vaniš, Mrkvička, Kellner, Severa, Matušík, Seidl, Březina, Boháč, Kýhos, Blažek

Rozhodčí: Vrba – Mikšík, Otáhal