Chance liga

AZ Havířov – LHK Jestřábi Prostějov

3:1

konec (3:0, 0:0, 0:1)

08.02.2017, 18:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • 50. kolo • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Tipsport: 2.84 4.3 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

AZ dnes rozhodl o svém vítězství v první třetině a tím si připisuje do tabulky tři body. Ty jsou dnes zasloužené, v boji o předkolo playoff však už Havířovu nepomůžou.

Střely ve 3. třetině: 9:8
Střely celkem: 28:20

Z mé strany je to pro dnešek již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u přenosů z Havířova zase příště. (20:05:02)

59:59

Dvougólový Rác ještě vteřinu před koncem vystřelil, ale to už nic na skóre nezmění.

59:50

Hosté si ještě berou oddechový čas, zbývá však už pouze deset vteřin.

59:50

Jestřábi právě vstřelili branku!
Deset vteřin před koncem přichází Marek Laco o nulu. Po nenápadné akci se kotouč dostal rychle před branku, kde MARTIN NOVÁK poslal kotouč do sítě po přihrávce Rudovského. Asistence: Jan Rudovský, Radim Matuš

59:03

Domácí protečovali kotouč až do útočného pásma.

58:09

Zakázané uvolnění v posledních dvou minutách zápasu. Havířovská tribuna se baví pokřikem "AZ".

57:26

Chroboček to dobře zkusil od modré, ale Kantor byl připraven.

57:12

Nyní se hraje otevřený hokej na obě strany, nejprve Laco řešil dvě nebezpečné situace a poté také Kantor zasahoval. Ani na jedné straně to ke změně skóre nevedlo.

56:14

Nejprve Kanko dobře vystřelil a následně hned po něm Kalus. Ani jeden z domácích hráčů na Kantora nevyzrál.

55:30

V situaci dva na jednoho Bednář hledal Pořížka, ale ten skákavý kotouč nedokázal doklepnout do branky.

53:38

Matuš ve stoprocentní šanci ještě volil přihrávku, sám asi nečekal, že se mu Laco přesune a tím mu nechá otevřenou téměř celou polovinu branky. Po přihrávce už Prostějov nic nezískal.

52:09

Domácí trenér si bere oddechový čas.

52:09

Maruna si prohodil kotouč se spoluhráčem a najel si dobré pozice. Okamžitě dostal puk, ale Kantor reflexivně zakročil.

50:21

První třetina zatím jasně udává tempo zbytku zápasu. AZ se soustředí na defenzivní činnost a hosté pro změnu nejsou schopni v útočném pásmu dostat souvislejšímu tlaku.

49:09

Petranův pokus musel Kantor vyrazit, následně z dorážky zpoza branky už domácí zahrozit nemohli. Kotouč totiž pouze prolétl brankovištěm.

48:25

Z ničeho se domácí dostali až k zakončení, Štumpf to zkusil přes obránce, ale beton Kantora byl připraven.

47:06

K překonání Laca byl asi nejblíže Luňák, ten dostal pas od spoluhráče, ale havířovský brankář se dokázal skvěle přesunout a zastavil puk betonem.

46:33

Kankův pas soupeři vystihli a posílají tak kotouč až za havířovskou branku.

3:1

Branky a nahrávky: 3. Kanko (Sedlák, Kalus), 5. Rác (Štumpf, Chroboček), 16. Rác (Kanko) – 60. Martin Novák (Rudovský, Matuš)

AZ Havířov: M. Laco (Šafránek) – Petran, Sedlák, Chroboček, Krisl (A), Staněk, D. Seman (C) – Kanko, Rác, Kalus – Kotala, Maruna, Dvořáček – Štumpf, Haas (A), L. Bednář – Pořízek.

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Barvík) – D. Kolář, Štindl, V. Zadražil, Protivný, Pařízek, Grebeňuk, T. Kvapil – L. Luňák, Venkrbec (C), Švec – L. Krejčík, Martin Novák (A), Rudovský – Augustin, Matuš, Žálčík – Indra, Hozák, Zabloudil.

Rozhodčí: Fiala V. – Barteček, Ganger