08.02.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.8 3.95 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Viktor Arvidsson (NSH) 1+1
2. Calle Järnkrok (NSH) 1+1
3. Pekka Rinne (NSH) 31 zák., 2 góly, 93,9% (05:01:25)
Statistiky: Střely na bránu: 33-33; Zablokované střely: 14-9; Vhazování: 50%-50%; Hity: 18-11; Přesilové hry: 1/3-1/3; Trestné minuty: 6-6.

Markus Granlund po šesti minutách otevřel skóre a vypadalo to, že Vancouver mohl v Bridgestone Areně uhrát dobrý výsledek, jenže jen na chvíli. Ještě před přestávkou otočili utkání na stranu domácího Nashvillu útočníci Viktor Arvidsson a Calle Järnkrok. Další branky padaly až ve třetí třetině, když Alexander Edler odpověděl na gól Filipa Forsberga, jenže Canucks už se vyrovnat nepodařilo a necelou minutu před koncem Mike Fisher skóroval do prázdné brány, kterou předtím těsně minul veterán Vernon Fiddler, který se vrátil do Nashvillu po angažmá v New Jersey a v letošní sezóně odehrál v jeho dresu první zápas. Konečný výsledek. Nashville Predators 4 Vancouver 2.

59:17

59:17 Mike FISHER - 4:2

59:17

Nashville právě vstřelil branku!
Predators na obranné modré čáře vybojovali puk a kapitán domácího celku MIKE FISHER ho z té útočné vzápětí poslal do prázdné brány!

59:01

Vernon Fiddler mohl oslavit svůj návrat k hokeji gólem, jenže jeho střela z levého křídla a ostrého úhlu skončila na oblouku brány!

59:00

Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:19

Jeden z hráčů Vancouveru se v blízkosti levé tyče ocitl v obrovské šanci, Pekka Rinne ale předvedl spektakulární zákrok, když puk po bleskovém přesunu dokázal vyrazit!

58:06

Jacob Markström naskočil na střídačku a Vancouver to necelé dvě minuty před koncem zkouší bez brankáře!

57:33

Viktor Arvidsson v levém kruhu pro vhazování připravil o puk rozehrávajícího Christophera Taneva, obránce Vancouver Canucks ale vzápětí svou chybu napravil.

56:23

Canucks vypálili nebezpečně od modré čáry a jejich střela těsně nad ledem mířila k pravé tyči, Pekka Rinne ji ale dobře viděl a ukryl ve své lapačce!

55:12

Canucks vypálili z levého křídla, Pekka Rinne byl ale připraven a puk sevřel ve své výstroji.

54:47

Loui Eriksson v pravém kruhu pro vhazování krásně vypálil zápěstím směrem na přední tyč a Pekka Rinne dalším úžasným zákrokem zabránil Vancouveru skórovat, když puk levým ramenem vyrazil nad horní tyč a do ochranné sítě!

54:15

Markus Granlund napřáhl v levém kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem a pokusil se vstřelit svůj druhý gól v utkání, jeho pokus ale mířil pouze doprostřed brány, kde ji pozorný Pekka Rinne sevřel v náručí.

53:30

Jack Skille před pár okamžiky rychle objel bránu a v blízkosti levé tyče se ho snažil zasunout za záda brankáře Pekka Rinneho, finský brankář se ale nachytat nenechal!

52:37

Canucks vyhodili puk na zakázané uvolnění a P.K. Subban napřáhl na pravém křídle od modré čáry k prudké střele, která byla tečována a Jacob Markström měl co dělat, aby ji vyrazil!

52:06

52:06 Alexander EDLER - 3:2

4:2

Branky a nahrávky: 13. Arvidsson (C. Wilson, Järnkrok), 17. Järnkrok (Arvidsson, Josi), 50. Forsberg (Johansen, Josi), 60. Fisher – 7. M. Granlund, 53. Edler (Horvat, B. Hutton)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Ellis, Josi (A), Y. Weber – Forsberg, Johansen, Neal (A) – Fisher (C), C. Smith, C. Wilson – Järnkrok, Arvidsson, McLeod – Watson, Fiddler, Åberg. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Vancouver Canucks: Markström (R. Miller) – Edler, Stecher, Sbisa, Ch. Tanev, B. Hutton, Trjamkin – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Eriksson – M. Granlund, B. Sutter, Hansen – Bärtschi, Horvat, Burrows (A) – Megna, Chaput, Skille. Hlavní trenér: Willie Desjardins.

Rozhodčí: Tim Peel, TJ Luxmore. Čároví: Jonny Murray, Greg Devorski

Diváci: 17113

06:01 VAN 0:1 M. Granlund
12:20 NSH 1:1 Arvidsson (C. Wilson, Järnkrok)
16:30 NSH 2:1 Järnkrok (Arvidsson, Josi)
16:54 NSH 2 C. Smith, hákování