08.02.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 3.4 3.7 2.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:33 (05:31:03)

1. Evander Kane (BUF) 2+0
2. Ryan O'Rielly (BUF) 1+1
3. Brent Burns (SJS) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 36-40; Zablokované střely: 18-13; Vhazování: 40%-60%; Hity: 12-11; Přesilové hry: 2/3-1/3; Trestné minuty: 6-6.
Hostující kapitán Joe Pavelski ve KeyBank Center v úvodu třetí třetiny poslal San Jose do tříbrankového vedení a Sharks po trefě svého kapitána mířili za hladkým vítězstvím, jenže Sabres vzápětí odpověděli zásluhou Ryana O'Riellyho a odstartovali fantastický comeback, o který se během pouhých 55 sekund postarali Evander Kane a Kyle Okposo. Utkání došlo do prodloužení, v němž po rychlém přečíslení dva na jednoho a nádherné žabičce skóroval podruhé v zápase Evander Kane a po dovršení neuvěřitelného obratu svého týmu končil skvělou sérii San Jose, které venku vyhrálo čtyři utkání v řadě. Konečný výsledek: Buffalo Sabres 5 San Jose Sharks 4 po prodloužení.

61:05

61:05 Evander KANE - 5:4

61:05

Sabres právě vstřelili branku!
Jack Eichel na pravém křídle po rychlém přečíslení dva na jednoho zvedl hlavu a nádhernou žabičkou z ostrého úhlu našel na vzdálenější levé tyči EVANDERA KANEA, který z blízkosti zamířil nad pravém betonem Martina Jonese k levé tyči a rozhodl o výhře Sabres, kteří dokonali v nádherném zápase bohatém na góly velký obrat! Asistence: Jack Eichel.

60:51

Logan Couture se dostal na vrcholu mezikruží ke střele, která byla zablokována a Sabres vyrazili do protiútoku.

60:34

Jack Eichel si krásně sjel z pravého křídla před bránu, z blízkosti ale Martina Jonese překonat nedokázal! Stejně jako po následném objetí brány, to už ale byla hra přerušena.

60:25

Brian Gionta na pravém křídle napřáhl ke střele, která byla nepřesná a skončila v ochranné síti.

60:01

Sabres ve třetí třetiny předvedli fantastický comeback, když vstřelili tři góly v řadě a smazali tříbrankový náskok Sharks. O osudu utkání tak bude muset prodloužení nebo samostatné nájezdy. Poslední dva góly domácího týmu padly v rozpětí pouhých 55 sekund. Skóre po třetí třetině: Buffalo Sabres 4 San Jose Sharks 4.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

57:26

Evander Kane se ocital mezi kruhy pro vhazování v obrovské šanci, jeho střela ale nakonec byla zablokována a Martin Jones v bráně San Jose zasahovat nemusel!

5:4

Branky a nahrávky: 8. Moulson (B. Gionta, Ennis), 50. R. O'Reilly (Eichel, Ristolainen), 52. E. Kane (Franson, B. Gionta), 53. Okposo (Reinhart, R. O'Reilly), 62. E. Kane (Eichel) – 15. J. Ward (Burns, P. Martin), 18. Couture (Bødker, Vlasic), 32. M. Karlsson (Sörensen, Haley), 47. Pavelski (Burns, Marleau)

Buffalo Sabres: A. Nilsson (Lehner) – D. Kulikov, Ristolainen, McCabe, Franson, Gorges (A), Fedun – Moulson, R. O'Reilly (A), Okposo – M. Foligno, Eichel, Reinhart – E. Kane, Girgensons, B. Gionta (C) – Ju. Bailey, Deslauriers, Ennis.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Schlemko – Hertl, J. Thornton (A), Pavelski (C) – Marleau, Couture (A), Bødker – Meier, Tierney, J. Ward – Sörensen, Haley, M. Karlsson.

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Marc Joannette. Čároví: Brad Kovachik, Mark Shewchyk

05:44 SJS 2 J. Thornton, držení protihráče
07:24 BUF 1:0 Moulson (B. Gionta, Ennis)
14:03 SJS 1:1 J. Ward (Burns, P. Martin)
17:33 SJS 1:2 Couture (Bødker, Vlasic)
22:32 BUF 2 D. Kulikov, držení protihráče
31:23 SJS 1:3 M. Karlsson (Sörensen, Haley)
34:53 BUF 2 Fedun, držení protihráče
44:42 BUF 2 Ju. Bailey, vysoká hůl