01.02.2017, 18:00 • Bouchalky • 31. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 1.08 10.0 11.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:35

Žďár právě vstřelil branku!
Plameny tři a půl minuty před koncem třetí třetiny odskakují už o dvě branky. Střelou pod víko se z mezikruží trefuje dnes už potřetí MARTIN ČERVENKA, který tak posílá Žďár do vedení na – 4:2 a připisuje si tak hattrick. Bez asistence.

29:05

Plameny jdou podruhé dnes do vedení. Z dorážky před bránou se prosadil střelou po zemi MARTIN ČERVENKA. Asistence: David Vítek, Luboš Kunstmüller

17:19

Vajgar právě vstřelil branku!
Tak vedení domácím moc dlouho nevydrželo. Po střele z levého kruhu se prosadil TOMÁŠ ŠMERHA, který tak vyrovnal na 2:2. Asistence: David Kohút

16:46

Plameny otáčejí stav zápasu a jdou do vedení. Kunstmüller našel mezi kruhy najíždějícího MARTINA ČERVENKU, který střelou z první překonal Pírse. Asistence: Luboš Kunstmüller, David Vítek

03:07

Plameny během chvilky stíhají hned odpovědět a vyrovnat tak na 1:1. Při zmatku před Pírsem se dostal k puku MARTIN PLEVA, který ho dotlačil až za hostujícího brankáře. Asistence: Martin Červenka, Adam Rašner

00:47

Hned z prvního protiútoku jdou hosté do vedení. Po přečíslení dva proti jednomu se mezi kruhy prosazuje střelou beckhendem DOMINIK ŠALAMOUN. Asistence: David Jaša

4:2

Branky a nahrávky: 4. Pleva (Červenka, Rašner), 17. Červenka (Kunstmüller, Vítek D.), 30. Červenka (Vítek D., Kunstmüller), 57. Červenka – 1. Šalamoun (Jaša), 18. Šmerha (Kohút)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Řehoř) – Pleva, Beneš, Kolda, Smejkal, Staněk, Rašner – Červenka, Kunstmüller, Vítek D., Bureš, Kuřítko, Gregar, Kovářů, Střecha T., Krupka, Pazourek, Jícha

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Pírs (Formánek) – Pípal, Zderadička, Bureš, Tržil, Růžek, Straka – Vantuch, Červený, Jaša, Bílek, Šalamoun, Kohút, Svatuška, Šmerha, Lazorišák, Beran, Furch

Rozhodčí: Dědek – Klouda, Čelechovský

00:47 JHR 0:1 Šalamoun (Jaša)
03:07 ZNS 1:1 Pleva (Červenka, Rašner)
07:16 ZNS 2 Krupka, faul kolenem
11:31 JHR 2 Zderadička, hákování
13:07 ZNS 2 Krupka, podražení
16:46 ZNS 2:1 Červenka (Kunstmüller, Vítek D.)
17:19 JHR 2:2 Šmerha (Kohút)
18:00 JHR 2 Jaša, faul kolenem
25:31 ZNS 2 Beneš, vysoká hůl
29:05 ZNS 3:2 Červenka (Vítek D., Kunstmüller)
30:56 JHR 2 Svatuška, hákování
32:33 JHR 2 Pírs, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Červený
34:53 JHR 2 Beran, vysoká hůl
37:45 ZNS 2 Jícha, držení protihráče
38:29 JHR 2 Kohút, sekání
39:06 JHR 2 Zderadička, hákování
41:28 ZNS 2 Rašner, krosček
56:35 ZNS 4:2 Červenka
57:00 ZNS 2 Pleva, sekání