Maxa liga

Banes Motor České Budějovice – LHK Jestřábi Prostějov

2:3

po s.n. (0:1) (2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)

01.02.2017, 17:30 • Budvar aréna (kapacita: 6 421) • 48. kolo • Matěj Mayer (@Matej_Mayer)

Tipsport: 1.4 5.4 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku: 41 – 24
Vyloučení: 3 – 6
Využití: 1 – 1 (20:08:14)
48. kolo WSM ligy je u konce. Českobudějovičtí sice měli zápas lépe rozehraný a už po třinácti minutách vedli 2:0, to bylo ale z jejich strany vše. Ve druhé třetině hosté dvěma brankami vyrovnali a ve třetí části gól nepadl. Ke konci základní hrací doby a i v celém prodloužení byl sice lepší Motor, k rozhodujícímu gólu ale vždy kousek chyběl.

V samostatných nájezdech se jako jediný prosadil Lukáš Luňák, který se tak stal mužem zápasu, protože byl také autorem prvního gólu Prostějova. Dva zásahy hned v první třetině si dnes připsal také domácí bek Žiga Pavlin.

V samostatných nájezdech zvítězil tým LHK Jestřábi Prostějov.
Autorem vítězné branky je LUKÁŠ LUŇÁK.

3. série 0:1

Vladimír Škoda neproměňuje.

2. série 0:1

Marek Indra vystřelil forhendem a puk zůstal Bláhovi pod betonem.

Bekhendový blafák Žigy Pavlina byl sice provedený pěkně, ale trefil pouze boční síťku.

1. série 0:1

Lukáš Luňák si přibrzdil a trefil se bravurně mezi nohy brankáře Bláhy!

1. série 0:0

Jako první se k nájezdu rozjel domácí střelec Miloslav Čermák a neuspěl! Rozhodil si sice hezky Kantora, ale nedokázal zvednou puk nad ležící beton.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení byl jednoznačně lepší domácí Motor, který hosty k ničemu nepustil, a přestřílel je jednoznačně 4:0. O vítězi utkání rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:49

Z dobré příležitosti Tomáš Nouza netrefil branku...

63:03

Neuvěřitelná příležitost Motoru. Filip Novák v situaci dva na jednoho zvolil střelu, kotouč se odrazil do vzduchu a Tomáš Vak si ho sklepl rukou. Chvíli to vypadalo, že kotouč spadne do brány, ale pouze se zastavil o tyč. Zkušený forvard Motoru jej ale poté nedokázal posunout za čáru, rychlejší byl hostující bek!

62:26

Domácí opět kroužili s pukem v útočném pásmu. Jakub Babka dal zadovku na Žigu Pavlina, který si šel pro hattrick, ale jeho pokus chytil do výstroje Kantor.

61:24

Rozhodčí teď odpustili hostům nějaký ten sporný zákrok. Pokračujeme ve hře tři na tři.

60:45

Českobudějovičtí jen tak krouží s pukem v útočném pásmu. Filip Novák s Tomášem Vakem si postupně předávali kotouč, ale k ničemu to nevedlo.

60:01

2:3

Branky a nahrávky: 8. Pavlin (Nouza, Fronk), 13. Pavlin (Fronk, Vráblík) – 34. L. Luňák (Žálčík, A. Holík), 38. Fiala (Švec, Štindl), rozh. náj. L. Luňák