4:7

konec (1:1, 3:2, 0:4)

01.02.2017, 18:00 • 38. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.64 4.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tohle utkání je to už z mé strany vše, pohodový zbytek dne přeje Petr Sumbal. (20:21:39)
Zápas je u konce. První třetina skončila nerozhodně 1:1. Tu druhou pak lépe zvládli domácí a do šaten šli ve vedení 4:3. Jenže třetí třetina zase vyšla mnohem lépe Hodonínu, který v ní vstřelil čtyři branky a odváží si tak z Kopřivnice tři body.

59:00

Drtiči právě vstřelili branku!
Je definitivně rozhodnuto, na 7:4 zvyšuje DANIEL VANĚK, který překonal Šimečka střelou zápěstím. Diváci už v houfem opouštějí zimní stadion. Asistence: Petr Jurča, David Polesný.

58:16

Nyní ale domácí početní výhoda končí, protože je vyloučen Pargač za hrubost, bude se hrát čtyři na čtyři.

57:39

Tvrdě byl na led sražen Mach, Pokorný musí na trestnou lavici za krosček. Přesilovka domácích tak bude plynule pokračovat.

57:28

Přesilovka se však Kopřivnici vůbec nedaří, nedokázala ani jednou ohrozit Halodu.

55:41

Hodně tvrdě se pěstmi do Daniela Hrubého pustil Jakub Hajný, Hrubý nejevil žádný zájem o rvačku a je tak z podivem, že je vyloučen i on. Situace se řešila hodně dlouho a nakonec bude hrát Kopřivnice přesilovku pět na čtyři, protože Hajný dostává trest na 2+2 minuty a Hrubý 2 minuty za sekání.

55:33

Bartošákova tvrdá rána jen zaduněla o beton Halody.

55:18

Imrichovu střelu od modré schytal nepříjemně do ruky před Halodou clonící Červenka.

54:17

Pokus Matuly ve vlastním oslabení nyl nepřesný.

53:55

Před Halodou se vytvořila slušná valná hromada, ale pro hosty je nejdůležitější, že kotouč si cestu za brankovou čáru nenašel.

53:44

Charvát zlomil hůl a přesila Kopřivnice se tak ještě znásobí,

53:40

Nahození ze středního pásma pohodově schoval v lapačce Ondřej Haloda.

53:15

Domácí budou mít příležitost snížit z přesilové hry, vyloučen je Kužílek za hákování.

53:04

Proti pokusu Matuly předvedl Šimeček úspěšný zákrok.

52:40

Puk byl zašlápnutý v rohu kopřivnického obranného pásma, hra je tak přerušena.

51:45

Šimeček ukryl kotouč do své náruče, do konce přesilovky Drtičů zbývá 12 sekund.

51:25

Hosté si nepřesně přihráli na modrou čáru a sami se připravují o pásmo.

4:7

Branky a nahrávky: 20. Merenda (Poruba, Marek), 22. Ollender (Tomášek, Poruba), 33. Marek (Čintala), 35. Ollender (Tomášek, Bartošák) – 4. Jurča (Vrána), 29. Hajný (Pokorný, Charvát), 35. Matula (Kužílek), 47. Kuba (Peš, Kužílek), 49. Kuba (Matula, Peš), 50. Vrána (Miklík, Vaněk), 59. Vaněk (Jurča, Polesný)

HC ISMM Kopřivnice: Šimeček (Fendrich) – Imrich, Čintala, Marek (A), Merenda, Chalupa, Kowalczyk – Kofroň, Pěnčík, Poruba, Sluštík (A), Vyčesaný, Hrubý, Bartošák, Suchý, Tomášek (C), Pargač, Raška, Mach, Ollender, Červenka

SHK Drtiči Hodonín: Haloda (Kotvan) – Charvát, Hložánek, Kužílek, Vrána, Černohous, Weber, Pokorný (A), Hajný, Potechin, Peš (C), Kuba (A), Matula, Loginovskij, Polesný, Haloda, Jurča, Miklík, Vaněk

03:15 HOD 0:1 Jurča (Vrána)
15:04 KOP 2 Merek, nedovolené bránění
19:28 KOP 1:1 Merenda (Poruba, Marek)
21:29 KOP 2:1 Ollender (Tomášek, Poruba)
28:40 HOD 2:2 Hajný (Pokorný, Charvát)
30:37 HOD 2 Kužílek, podražení