01.02.2017, 15:00 • Traktor Arena • Lukáš Ureš

Tipsport: 4.13 4.1 1.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

České stopy v utkání

Pavel Francouz (Čeljabinsk) – 93.75% (45/48)
Jiří Novotný (Čeljabinsk) – 1+0 (17:23:39)
Ve třetí třetině se diváci rozhodně nemohli nudit. Rychlá hra ze strany na stranu vyvrcholila čase 4:10, kdy se prosadil Szczechura. O minutu a půl později odpověděl na gól Popov a o necelou minutu přidal další gól do sítě CSKA prvně jmenovaný Szczechura. Utkání provázelo mnoho vyloučení, které právě Jiří Novotný proměnil a poslal Traktor Čeljabinsk do jednogólového vedení 4-3. Závěr utkání přineslo obrovský tlak hostů, kterým se ale i přes obrovské úsilí nepodařilo vyrovnat.

Střely na branku: 25-48
Zblokované střely: 9-7
Hity: 6-11
Vyhrané buly: 24-30
Využité přesilovky: (1/6) – (1/5)

59:40

Pavel Francouz vyráží další prudký projektil od modré a je odpískání zakázané uvolnění.

59:29

Ničuškin se teď prodral od mantinelu až před samotného Francouze, ale nedokázal zakončit!

59:05

CSKA v šesti kombinuje před Francouzovou brankou, ale Traktor se osvobozuje.

58:52

Oddechový čas pro hosty.

58:52

Pavel Francouz teď musel zabetonovat svou levou tyč po rychlé střele z pravého kruhu.

58:34

Sorokin opustil branku a CSKA zkouší hru v šesti!

56:24

56:24 Jiří NOVOTNÝ - 4:3

56:24

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Traktor využívá přesilovku! Maxim Jakuceňa křižnou přihrávkou našel JIŘÍHO NOVOTNÉHO, který z dobré pozice levého kruhu překonal Sorokina střelou pod víko. Asistence: Maxim Jakuceňa

55:25

Sorokin se teď musel roztáhnout po celé délce, aby vytěsnil puk mimo svou branku.

55:06

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (2 min.).

54:47

54:22

Traktor nemarní čas a pokouší se ohrozit Sorokina i v oslabení.

53:15

CSKA si připravuje gólovou pozici, ale Děnisovova dělovka vyhání přesilovkovou formaci ven z útočného pásma.

52:47

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Derek Roy – 2 min., podražení).

52:24

Hráči se ženou ze strany na stranu a šancí přibývá.

48:45

Strhující třetí třetina přináší další šanci Traktoru v přesilové hře. Ilya Sorokin drží vyrovnaný stav.

4:3

Branky a nahrávky: 27. Kručinin (Jakuceňa, Francouz), 45. Szczechura (Kolcov, Kručinin), 47. Szczechura (Jakuceňa), 57. Novotný (Jakuceňa) – 25. Kugryšev (Děnisov, Ničuškin), 36. K. Petrov (Al. Popov, Da Costa), 46. Al. Popov (K. Petrov, Da Costa)

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Borodkin, A. Petrov, Děnisov (A), Kolcov, Šinin (C), Žuldikov, Mamajev, Klimontov – Kručinin, Jakuceňa, Szczechura – Peňkovskij, Pestunov (A), Šarov – Novotný, Roy, Gubarev – Šolochov, J. Petrov, Černikov.

CSKA Moskva: I. Sorokin (Fasth) – Kutuzov, Kiselevič (A), Děnisov (C), Ožiganov, Blažijevskij, Pivcakin, Čmychov – Da Costa, K. Petrov, Al. Popov – Scott, Platt, Muršak (A) – Osnovin, Kugryšev, Ničuškin – V. Žarkov, Tělegin, P. Karnauchov.

01:34 MOS 5 Děnisov, vysoká hůl
11:19 CLJ 2 Šarov, sekání
17:21 CLJ 2 A. Petrov, hrubost