4:2

konec (2:2, 1:0, 1:0)

01.02.2017, 18:00 • Bouchalky • 31. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 1.08 10.0 11.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině se nakonec stejně jak v té druhé prosadili pouze domácí a to konkrétně opět Martin Červenka, který si v dnešním zápase připsal hattrick. Žďár tak z dnešního utkání bere tři body po výhře 4:2. (20:16:28)

59:23

Hosté jsou v útočném pásmu a v přesilové hře se ještě snaží snížit, ale domácí dobře brání a drží svůj dvoubrankoví náskok.

57:00

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva – 2 min., sekání).

56:35

Žďár právě vstřelil branku!
Plameny tři a půl minuty před koncem třetí třetiny odskakují už o dvě branky. Střelou pod víko se z mezikruží trefuje dnes už potřetí MARTIN ČERVENKA, který tak posílá Žďár do vedení na – 4:2 a připisuje si tak hattrick. Bez asistence.

56:01

Nahozený puk od modré schoval Sláma v lapačce a přerušil tak hru.

54:49

Pípalovu střelu od modré v pohodě chytá opět domácí brankář. Bude se tak vhazovat před Slámou.

53:35

Další zákrok si po střele někoho z řad hostujícího celku připisuje Sláma.

52:23

Až před Slámu si do nebezpečné šance vybruslil Šmerha, ale domácí obránce mu na poslední chvíli vypíchl kotouč z hole.

51:38

Tvrdou Červenkovu střelu z levého kruhu vyrazil hostující brankář betonem mimo. K puku se následně dostali hosté a otočili hru na druhou stranu.

50:48

Po zakázaném uvolnění hostů se bude vhazovat před Pírsem.

47:49

Po pěkné individuální šanci se až před Pírse dostal ke střele Kunstmüller, ale mezírku mezi jeho betony kam mířil nenašel.

47:28

Střelu jednoho z hostů kryje Sláma v lapačce.

46:33

Do pěkné střelecké pozice dostal mezi kruhy nabito Kuřítko, ale nasměroval puk pouze nad bránu. Bude se tak opět vhazovat před brankářem hostů.

44:40

Gregarovu střelu z mezikruží vyrazil Pírs do ochranné sítě.

43:28

43:20

Žďár dobře brání svoje oslabení a jsou více na kotouči než hosté, kteří mají o jednoho hráče v poli navíc.

42:35

Plameny se dostaly k puku a vyhazují ho na druhou stranu.

41:28

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Rašner – 2 min., krosček).

41:08

Hosté jsou v plném počtu.

40:01

Ve 2tř. jsme se dočkali pouze jednoho gólu a to na domácí straně z hole Martina Červenky, který se trefil podruhé v zápase a dal tak obraz utkání na 3:2 pro Žďár.

40:00

39:26

Po dlouhé kombinaci Plamenu v útočném pásmu se po pokažené střele nakonec dostali k puku hosté a vyhodili.

39:06

Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Zderadička – 2 min., hákování).

38:29

Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Kohút – 2 min., sekání).

37:57

Jindřichohradečtí se hned usadili před Slámou a rozjíždějí přesilovkovou kombinaci.

37:45

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Jícha – 2 min., držení protihráče).

36:58

Střechovu střelu z levého kruhu v klidu pokryl opět brankář hostů.

36:37

Po tečované nahrávce končí puk mezi diváky. Bude se vhazovat před Pírsem.

35:33

Až před hostujícího brankáře si vybruslil jeden z domácích, ale s jeho šancí si poradil opět Pírs.

34:53

Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Beran – 2 min., vysoká hůl).

34:33

33:30

Parádní zákrok teď vytáhl lapačkou hostující brankář, když Kovářovu střelu z levého kruhu vyrazil mimo svojí bránu.

32:33

Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Pírs – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Červený.

32:23

J. Hradec vyhodil a aspoň na chvíli se osvobodil.

31:26

Plameny se dostaly do útočného pásma a hned se dostal ke střele od modré Staněk. Ale s jeho střelou si poradil dobrým zákrokem lapačkou Pírs.

30:56

Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Svatuška – 2 min., hákování).

30:18

Gregar s Benešem ujeli dva proti jednomu, ale prvně jmenovaný tak dlouho kvedlal s kotoučem až o něj nakonec přišel.

29:05

Plameny jdou podruhé dnes do vedení. Z dorážky před bránou se prosadil střelou po zemi MARTIN ČERVENKA. Asistence: David Vítek, Luboš Kunstmüller

28:01

Krupka vystřelil od levého mantinelu jehož střelu se snažil tečovat Gregar. Ten ji poslal jen do Pírsovi výstroje.

27:31

26:05

Se střelou Zderadičky mezi kruhy si poradil Sláma a schoval ji do výstroje. Bude se vhazovat v útočném pásmu J. Hradce a ti tak mohou pokračovat v přesilovce.

25:31

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Beneš – 2 min., vysoká hůl).

24:30

Do přečíslení dva proti jednomu ujeli hosté, ale jelikož si ve finální fázi nedokázali předat přihrávku tak z šance nakonec nic nebylo.

23:09

Po offsajdu hostů se bude vhazovat ve středním pásmu.

22:18

Až před hostujícího brankáře se dostal Gregar, který mu svojí střelou pouze vyprášil levý beton. Hra se následně přerušila.

21:11

Po takové střele nestřele se kotouč došoural až ke Slámovy, který ho raději přikryl pod lapačkou a přerušil hru.

20:12

Zakázané uvolnění hostů. Hra se přesune před Pírse.

20:01

V první třetině jsme se dočkali po dvou gólech na každé straně, když se za hosty trefil Šalamoun se Šmerhou a za domácí nejprve Pleva a potom Červenka.

20:00

19:55

Pět sekund před koncem 1tř. se ještě bude vhazovat před Pírsem.

19:31

Ke střele se mohl na levém kruhu dostat Kuřítko, ale nespracoval ideálně puk.

18:41

Žďár je v útočném pásmu a kombinuje před Pírsem. Zatím bezúspěšně.

18:00

Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Jaša – 2 min., faul kolenem).

17:19

Vajgar právě vstřelil branku!
Tak vedení domácím moc dlouho nevydrželo. Po střele z levého kruhu se prosadil TOMÁŠ ŠMERHA, který tak vyrovnal na 2:2. Asistence: David Kohút

16:46

Plameny otáčejí stav zápasu a jdou do vedení. Kunstmüller našel mezi kruhy najíždějícího MARTINA ČERVENKU, který střelou z první překonal Pírse. Asistence: Luboš Kunstmüller, David Vítek

15:57

Vítkovu střelu od modré vyrazil Pírs betonem mimo bránu. Puku se následně ujali hosté a přenesli hru na druhou stranu.

15:07

14:36

Plameny se osvobozují a vyhazují tak puk na druhou stranu.

13:58

Začala zkrácená přesilovka hostů 5 na 4.

13:31

13:07

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Krupka – 2 min., podražení).

12:28

Plameny jsou v útočném pásmu a kombinují před hostujícím brankářem.

11:31

11:28

Až před Pírse se podél levého mantinelu prodral Jícha, ale s jeho střelou si poradil brankář a schoval ji ve výstroji.

09:42

Hned z trestné lavice mohl ujet sám na Pírse Krupka, ale na poslední chvíli ho dohnal jeden z hostů a odstavil ho od puku.

09:16

08:49

Od modré vyzkoušel Slámovu pozornost Jaša, ale s tou neměl domácí brankář žádný problém.

07:51

Přechod hostů do útoku překazil offsajd. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

07:16

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Krupka – 2 min., faul kolenem).

06:32

Jícha předal šikovně kotouč na Koldu. Ten si vybruslil až před hostujícího brankáře, ale toho už překonat nedokázal.

05:06

S další střelou si dobře poradil hostující gólman a kryje ho do své lapačky. Bude se tak opět vhazovat.

05:01

Střelu jednoho z domácích kryje na druhé straně Pírs a připisuje si další zákrok.

04:17

Po zákroku Slámy se bude vhazovat po jeho levici.

03:07

Plameny během chvilky stíhají hned odpovědět a vyrovnat tak na 1:1. Při zmatku před Pírsem se dostal k puku MARTIN PLEVA, který ho dotlačil až za hostujícího brankáře. Asistence: Martin Červenka, Adam Rašner

00:47

Hned z prvního protiútoku jdou hosté do vedení. Po přečíslení dva proti jednomu se mezi kruhy prosazuje střelou beckhendem DOMINIK ŠALAMOUN. Asistence: David Jaša

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Řehoř) – Pleva, Beneš, Kolda, Smejkal, Staněk, Rašner – Červenka, Kunstmüller, Vítek D., Bureš, Kuřítko, Gregar, Kovářů, Střecha T., Krupka, Pazourek, Jícha

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Pírs (Formánek) – Pípal, Zderadička, Bureš, Tržil, Růžek, Straka – Vantuch, Červený, Jaša, Bílek, Šalamoun, Kohút, Svatuška, Šmerha, Lazorišák, Beran, Furch

Rozhodčí: Dědek – Klouda, Čelechovský.
SKLH Žďár nad Sázavou
(4. místo, 55 bodů, 130:104)

Plameny na poslední zápas zavítaly do Pelhřimova. Po první třetině Žďár prohrával 2:0. V té druhé Pelhřimov navýšil svoje vedení už na 3:0 a za tohoto stavu se šlo do kabin. Na začátku třetí třetiny Žďár dvěma góly snížil na 3:2 a v šesté minutě 3tř dokonce vyrovnal. Jenže domácí se stihli schopit vzali si svoje vedení zpět a nakonec po zásahu Vysloužila vyhráli 5:3 a brali tak všechny tři body.
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
(10. místo, 9 bodů, 77:189)

J. Hradec odcestoval na poslední zápas do Nymburka. Poprvé se šlo do šaten za nerozhodného stavu 1:1. Ve druhé začal favorit tohoto utkání tedy Nymburk prokazovat svojí kvalitu a dostal se do vedení už na 5:1. Poslední dvacetiminutovka nabídla po jednom gól na každé straně a výsledek po šedesáti minutách byl tedy – 6:2 pro Nymburk.
Vítejte u dalšího kola II. ligy skupiny střed. Proti sobě se tentokrát postaví čtvrtý Žďár proti poslednímu celku tabulky – Jindřichově Hradci. Zápas začíná v 18:00 na žďárských Bouchalkách.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:2

Branky a nahrávky: 4. Pleva (Červenka, Rašner), 17. Červenka (Kunstmüller, Vítek D.), 30. Červenka (Vítek D., Kunstmüller), 57. Červenka – 1. Šalamoun (Jaša), 18. Šmerha (Kohút)

Rozhodčí: Dědek – Klouda, Čelechovský

00:47 JHR 0:1 Šalamoun (Jaša)
03:07 ZNS 1:1 Pleva (Červenka, Rašner)
07:16 ZNS 2 Krupka, faul kolenem
11:31 JHR 2 Zderadička, hákování
13:07 ZNS 2 Krupka, podražení
16:46 ZNS 2:1 Červenka (Kunstmüller, Vítek D.)
17:19 JHR 2:2 Šmerha (Kohút)
18:00 JHR 2 Jaša, faul kolenem
25:31 ZNS 2 Beneš, vysoká hůl
29:05 ZNS 3:2 Červenka (Vítek D., Kunstmüller)
30:56 JHR 2 Svatuška, hákování
32:33 JHR 2 Pírs, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Červený
34:53 JHR 2 Beran, vysoká hůl
37:45 ZNS 2 Jícha, držení protihráče
38:29 JHR 2 Kohút, sekání
39:06 JHR 2 Zderadička, hákování
41:28 ZNS 2 Rašner, krosček
56:35 ZNS 4:2 Červenka
57:00 ZNS 2 Pleva, sekání