FA Cup

Middlesbrough FC – Accrington Stanley FC

1:0

konec (0:0)

28.01.2017, 16:00 • Riverside Stadium, Middlesbrough • 4. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.28 5.1 10.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (17:58:47)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 14:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:6.
Middlesbrough udrželo přes velmi vyhrocený závěr zápasu vedení o jednu branku a postupuje v FA Cupu do dalšího kola. Jako jediný se prosadil v zápase Stewart Downing, který byl po celé utkání velmi aktivní a byl za to odměněn vítěznou brankou svého týmu. Accrington toho dnes příliš mnoho směrem dopředu neukázal. V posledních minutách si vytvořil mírný tlak, ale na Konstantopoulose v domácí brance do nestačilo.

90+5

90+4

Rodgers měl v poslední minutě zápasu připomínky k sudímu a je také potrestán žlutou kartou.

90+3

Benjamin Gibson v úplném závěru zápasu inkasuje další žlutou kartu. Musel si poradit s náběhem Keea nedovoleně.

90+2

Accrington se zatím nedostává k závěrečnému tlaku. Naopak na druhé straně pálil Traoré, ale Rodak v hostující brance skvěle zasáhl.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90

Střídání v týmu Accrington Stanley FC: ze hřiště odchází Beckles, přichází Gornell.

89

Gestede našel Stuaniho v dobré pozici před vápnem. Domácí útočník se dokázal otočit kolem obránce, ale jeho střela pravou nohou končí mimo tři tyče.

88

Downing zastavil rychlou akci soupeře taktickým faulem a je za to odměněn žlutou kartou.

87

Benajmin Gibson musel být po střetu s protihráčem ošetřen na hrací ploše. Domácí pokračují v kombinaci na polovině soupeře.

86

Tentokrát se dostal do blízkosti vápna hostující Kee. Jeho střela byla ale velmi slabá a ani k domácímu brankáři nedošla.

85

Hostům již začíná docházet čas a tak vrhají všechny síly do útoku. Nyní ale musel zatáhnout za záchrannou brzdu Sean Clare.

83

Velká šance na vyrovnání. Sean McConville hlavičkoval na bodu pro pokutový kop a jen těsně minul pravou šibenici domácí branky.

82

Posledních zhruba deset minut pro Accrington, aby se pokusil alespoň vyrovnat a tím si vynutil opakování zápasu.

81

Adam Clayton zbytečně fauloval ve středu pole a dostává ještě žlutou kartu od rozhodčího.

80

Gestede mohl definitivně rozhodnout. Procpal se před obránce až ke střele, ale Marek Rodak drží svůj tým ve hře.