28.01.2017, 18:30 • Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar) • 20. kolo • Petr Bílek

Tipsport: 2.16 3.2 3.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely mimo: 6:13.
Rohy: 9:10.
Ofsajdy: 2:3.
Fauly: 14:7. (20:22:28)
Je tu konec zápasu 20. kola La Ligy mezi Eibarem a Deportivem La Coruňa. Papírové předpoklady se naplnily a domácí fotbalisté vyhráli nad svým soupeřem v poměru 3:1. Hosté sice v prvním poločase kousali, avšak po změně stran se do žádné velké šance nedostali, a když pak v 72. minutě zvýšil na 3:1 stoper Lejeune, bylo rozhodnuto.

90+3

90+3

Kakuta poslal dobrý centr do vápna na Navarru, ten ale fauloval a míč budou mít v samém závěru domácí.

90+2

Zápas se pouze dohrává. Je jasné, že spokojenější budou dnes domácí fotbalisté.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90

Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Bébé.

89

Z hranice vápna zkusil vystřelit Pedro León. Jeho ránu zblokoval jeden z bránících hráčů tak, že míč vylétl vysoko do vzduchu. Odtud doputoval do zámezí a je z toho roh.

87

Na levé straně byl u balonu Moreno, do vápna ale vniknout nedokázal a z akce nic nebylo.

86

Hráči Deportiva se v závěru nepouštějí do nějakého bezhlavého útočení. Hrají v poklidu ze zformované defenzivy.

84

Již se opět pokračuje ve hře. U míče jsou nyní hráči Deportiva.

83

Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Celso Borges, přichází Marlos Moreno.

83

Na trávníku se ocitl Enrich, a přestože rozhodčí faul neviděl, hosté sportovně zakopli balon do zámezí.

81

Deset minut. Tolik chybí do konce normální hrací doby. Domácí se snaží hrát aktivně, drží balon ve sředu pole, což jim maximálně vyhovuje.

79

Hosté tak trochu rezignovali a v posledních minutách se už neženou za gólem. Je jasné, že dvě branky dnes už vstřelit nezvládnou.
Dnešní utkání sleduje 5.617 diváků.

77

Domácí kopali v krátkém sledu dva rohové kopy, hráči Deportiva se dokázali ubránit a teď jsou u míče.

3:1

konec (2:1)

Branky: 4. Adrián González (Enrich), 16. Enrich (Adrián González), 72. Lejeune (Enrich) – 19. Colak (Juanfran)

Karty:   29. C. Borges (DEP), 52. Gil (DEP)

Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:13. Rohy: 9:10. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:7.

SD Eibar: Y. Rodríguez – Capa, Gálvez, Lejeune, Luna (65. Peña) – Dani García, Rivera – León, Adrián González, Inuj (71. Arbilla) – Enrich (90. Bébé).
Náhradníci: Areitio – Peña, dos Santos, Arbilla, Nano, Bébé, Sarriegui.

Deportivo La Coruňa: Tytoń – Juanfran, Sidnei, A. Arribas, F. Navarro – Guilherme, C. Borges (83. Moreno) – Gama (62. G. Kakuta), Colak, Gil (73. Joselu) – Andone.
Náhradníci: Lux – Mosquera, Albentosa, Joselu, Moreno, Laure, G. Kakuta.

Rozhodčí: Juan Martínez Munuera

Diváci: 5.617