Německá Bundesliga

Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach

2:3

konec (2:0)

28.01.2017, 18:30 • BayArena, Leverkusen • 18. kolo • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 1.8 3.73 4.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou! (20:30:34)
Dnešní zápas je u konce. Mönchengladbach se v druhém poločase postaral o famózní obrat. Ten začal ve dvaapadesáté minutě Stindl, ten stejný hráč skóroval o šest minut později. Třetí branku, tu nejdůležitější, přidal v jednasedmdesáté minutě Raffael. Leverkusen tak po dobrém prvním poločase zůstal bez bodu.

90+3

90+3

Leverkusen měl k dispozici rohový kop, ale využít ho nedokázal. To byla jedna z posledních šancí domácího týmu.

90+2

Ze strany hodně nepřesně nacentroval Wendell, obrana Mönchengladbachu si s míčem pohodlně poradila.

90

Nad rámec se nastaví 3 minuty.

89

Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Josip Drmić.

87

Vestergaard si při rozehrávce pomohl s brankářem Sommerem, následně míč druhý jmenovaný dopravil až na polovinu soupeře. Domácí budou muset začínat znovu od začátku.

85

Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Fabian Johnson.

84

Pro nadýchaný centr si došel brankář Sommer. Ten s rozehrávkou rozhodně nikam nespěchá.

83

Brandt se snažil uvolnit ve vápně a nacentrovat, ale míč byl zblokovaný obranou na rohový kop.

81

Kramer nyní zůstal ležet na trávníku, hra je přerušena.

79

Obrana Mönchengladbachu se s pohodlím ubránila, následně ale bude muset čelit dalšímu útoku soupeře.

78

Chicharito vybojoval rohový kop pro svůj celek. Vstřelí Leverkusen třetí gól z této standardní situace?

77

Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Stefan Kießling.

75

Domácí nadále drží míč ve své moci, avšak stále v obrovské vzdálenosti od branky soupeře. Gladbach brání pozičně na jedničku, a tak na jeho polovině není příliš volného prostoru.

73

Leverkusen se nyní nastěhoval na útočnou polovinu, kde kombinuje. Je však třeba dodat, že pouze v místech, odkud se zakončit nedá.

71

71. RAFFAEL - 2:3

71

Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Obrat je na světě! Kramer našel milimetrovou přihrávkou volného RAFFAELA, který si šikovně obhodil Taha a následně milimetrově zakončil k tyčce. Leverkusen působí značně zaskočeně. Podaří se mu alespoň vyrovnat?

2:3

konec (2:0)

Branky: 32. Tah (Çalhanoğlu), 34. J. Hernández (Çalhanoğlu) – 52. Stindl, 58. Stindl (Wendt), 71. Raffael (Kramer)

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:8.

Bayer Leverkusen: Leno – Henrichs (65. Jedvaj), Tah, Toprak (C), Wendell – Bellarabi (77. Kießling), Aránguiz (66. Havertz), Kampl, Çalhanoğlu – J. Hernández, Brandt.
Náhradníci: R. Özcan – Baumgartlinger, Havertz, Jedvaj, Pohjanpalo, Mehmedi, Kießling.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Jantschke, Christensen, Vestergaard, Wendt – J. Hofmann (89. Drmić), Kramer, Dahoud, T. Hazard (70. Hahn) – Raffael (85. Johnson), Stindl (C).
Náhradníci: Sippel – Bénes, Drmić, Hahn, Johnson, Korb, Simakala.

Rozhodčí: Aytekin