4:3

konec (0:2)

28.01.2017, 16:00 • White Hart Lane, London • 4. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.12 8.4 21.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:23:21)
Je za námi dramatický zápas 4. kola FA Cupu, ve kterém hostující Wycombe vedl 2:0 a ještě v 89. minutě 3:2, ale nakonec odchází poražen. Tottenham po změně stran poměrně rychle vyrovnal, když se o góly postarali Heung-Min Son a z pokutového kopu Vincent Janssen, ale hosté znovu udeřili. V 84. minutě se hlavou trefil Garry Thompson a už to vypadalo na senzaci. Jenže v 89. minutě vyrovnal z brejku Dele Alli a v nastaveném čase dokonal obrat Heung-Min Son. Tottenham tak vydřel výhru 4:3 a může se těšit na los 5. kola. Pro Wycombe cesta pohárem končí, ale předvedl opravdu heroický výkon, za který se nemusí stydět.

90+7

90+6

90+6. Heung-Min SON - 4:3

90+6

Tottenham právě vstřelil branku!
Tak to je neskutečný obrat a pro hosty ledová sprcha. Po rychlém ťukecu si na levé straně naběhl HEUNG-MIN SON, z úhlu překonal gólmana a Jacobsonovi se nepodařilo míč vykopnout z branky, sám svůj pokus dokonce poslal pod břevno..

90+6

Ten si už obrana Wycombe zvládla pořešit.

90+5

90+5. Janssen prováhal šanci na postup

90+5

Velkou šanci na výhru teď neproměnil domácí Janssen, naskočil si na centr z pravé strany, jeho hlavička mířila pod bŕevno, Blackman ale ale vymrštil a vyrazil na roh!

90+4

Centr z přímého kopu branku hostů neohrozil, Blackman bude rozehrávat. A určitě si dá velký pozor.

90+3

Další faul hostů, těm začínají trochu téci nervy.

90+2

Za sražení Alliho dostal žlutou kartu hostující Anthony Stewart.

90+1

Vypadá to, že to bude až do konce zápas, kde není o výsledku jasno. Nyní musela domácí obrana odvracet menší nápor soupeře.

90

Rozhodčí nastaví šest minut.

90

Útočný faul Janssena, i on by si měl při svých zákrocích dávat pozor.

89

89. Dele ALLI - 3:3

89

Opět je vyrovnáno a drama pokračuje. Blackmanovi se vůbec nevydařil odkop, na půlce se k míči dostal DELE ALLI, po sprintu a kličce obránci vystřelil a momentálně poslal zápas do odvety.

87

Střela domácího Winkse nebyla přesná, Blackman ji pouze kontroloval pohledem.

86

Utkání sleduje 31 440 diváků.

4:3

konec (0:2)

Branky: 60. Heung-Min Son, 64. Janssen (pen.), 89. Alli, 90+6. Son – 23. Hayes, 36. Hayes (pen.), 84. Thompson

Karty:   54. Winks (TOT), 69. Janssen (TOT) – 42. Jombarti (WYC), 54. O'Nien (WYC), 78. Gape (WYC), 83. Jacobson (WYC), 90+2. Stewart (WYC)

Tottenham Hotspur: Vorm – Trippier, Carter-Vickers, Wimmer (61. Dembélé), Davies – Winks, Dier – Sissoko, Onomah (61. Alli), N'Koudou (46. Janssen) – Heung-Min Son. Trenér: Mauricio Pochettino.
Náhradníci: López – Walker, Janssen, Wanyama, Dembélé, Alli, Walker-Peters.

Wycombe Wanderers FC: Blackman – Jombarti, Stewart, Pierre, Jacobson – O'Nien, Gape, Wood – Hayes (77. Thompson), Akinfenwa (68. Weston), Kashket (77. Saunders). Trenér: Gareth Ainsworth.
Náhradníci: Richardson – Saunders, Thompson, Bean, Harriman, Weston, De Havilland.

Rozhodčí: Roger East – Darren Cann, Ian Cooper

Diváci: 31 440