Francouzská Ligue 1 Uber Eats

FC Lorient – Dijon FCO

2:3

konec (0:1)

28.01.2017, 20:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • 22. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.98 3.7 3.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (21:56:20)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:0. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:11.
Fantastický zápas a především fantastická druhé půle od obou týmů. Po prvním poločase vedli hosté díky brance Dionyho z úvodu zápasu. Ve druhém poločase ale převzali iniciativu domácí. Z tlaku se prosadil Marveaux, který brzy po pauze vyrovnal. Následně poslal Lorient do vedení z pokutového kopu Waris. Dijon se musel většinu druhé půle bránit, ale větší šanci využil hned. Po volném přímém kopu se dostal k hlavičce Loties a znovu bylo vyrovnáno. Poté měl druhou příležitost z pokutového kopu Majeed Waris, ale napodruhé už ho Baptiste Reynet vychytal a tím dal základ k vítěznému konci. V poslední možné chvíli domácí propadli ve středu pole a toho využila dvojice Abeid a zakončující Pierre Lees-Melou, který strhl vítězství na stranu Dijonu.

90+4

90+3

90+3. Pierre LEES-MELOU - 2:3

90+3

Dijon právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelný závěr zápasu! Domácí měli v posledních minutách tlak, ale propadli ve středu pole a poté se již řítil na branku Abeid, který ještě přihrával před prázdnou branku, kam si naběhl PIERRE LEES-MELOU a zcela utišil domácí stadion. Dijon v poslední možné minutě rozhoduje zápas.

90+2

Lorient se snaží o závěrečný nápor. Po průniku do šestnáctky chtěl ještě hledat lépe postaveného spoluhráče střídající Cabot, ale míč netrefil přesně a ten končí za brankovou lajnou.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90

Rüfli se vydával na rychlý protiútok, ale ještě před polovinou trávníku ho poslal k zemi Moreira, který si koledoval o druhou žlutou kartu během krátké doby.

89

Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Romain Philippoteaux, přichází Jérémie Aliadiére.

88

Moreira byl příliš aktivní ve středu pole, zajel do protihráče skluzem a vidí další žlutou kartu.

87

Závěr zápasu se blíží a ani jeden tým nechce udělat chybu, která by rozhodla utkání. Domácí se zatáhli a kombinují na vlastní polovině trávníku.

85

Tentokrát už je Lois Diony na trávníku oprávněně. Ve středu pole mu přišlápl kopačku Mesloub. Hosté se tak dostávají k míči.

84

Diony si vydal proti dvěma soupeřům do úniku, ale ani pád mu nepomohl. Rozhodčí nechává hru pokračovat.

83

Domácí chtějí ještě vsítit další branku. Waris centroval z pravé strany, ale střídajícího Cabota nenašel.

82

Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Julio Tavares, přichází Frédéric Sammaritano.

81

Posledních zhruba deset minut pro oba týmy, aby střelenou brankou získaly z dnešního zápasu všechny tři body.

79

Už to vypadalo na pokutový kop i na druhé straně, ale Tavares byl v době přihrávky za obranou a ani zásah Lecomta do jeho nohou se již nemůže pískat.

77. Neproměněná penalta

2:3

konec (0:1)

Branky: 52. S. Marveaux (Mvuemba), 61. Waris (pen.) – 12. Diony (Lees-Melou), 70. Lotiès (Martin), 90+3. Lees-Melou (Abeid)

Karty:   31. Peybernes (LOR), 69. Lautoa (LOR), 72. Mesloub (LOR), 88. Moreira (LOR) – 56. Rüfli (DIJ), 60. Lang (DIJ), 63. Balmont (DIJ)

Neproměněná penalta: 77. Waris (LOR), brankář Reynet zneškodnil

FC Lorient: Lecomte – Moreira, Ciani (C), Peybernes (46. Lautoa), Le Goff – Wakaso, Mvuemba, Mesloub – Philippoteaux (89. Aliadiére), Waris, S. Marveaux (71. Cabot).
Náhradníci: Delecroix – Bellugou, Lautoa, Koffi, Cafú, Aliadiére, Cabot.

Dijon FCO: Reynet – Lang, Varrault (C), Lotiès, Rüfli – Balmont, Abeid, Lees-Melou – Martin (73. Marié), Diony, Tavares (82. Sammaritano).
Náhradníci: Leroy – Abdelhamid, Bela, Marié, Sammaritano, Amalfitano, Bahamboula.

Rozhodčí: Thual – Lombard, Saint-Cricq Lompre (všichni Francie)