Portugalská Primeira Liga

CD Nacional – FC Arouca

1:1

konec (0:0)

28.01.2017, 17:00 • Estádio da Madeira, Funchal (kapacita: 8.589 diváků) • 19. kolo • Radek Kozel

Tipsport: 2.5 3.0 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších onlajn přenosů napočtenou. (19:05:23)
Je dobojováno a spokojen nejspíš nebude ani jeden z týmů. Hosté se v závěru zápasu dostali do překvapivého vedení, ale to nedokázali udržet, jelikož inkasovali z penalty v nastaveném čase. Výsledku zápasu se může zdát domácímu celku nespravedlivý, jelikož byl po dlouhou dobu lepším celkem, ale i takový je fotbal.

90+6

90+5

90+5. AGRA - 1:1

90+5

Nacional právě vstřelil branku!
Přízemní střelou k tyči se AGRA prosazuje a domácí tak z dnešního utkání alespoň bod přeci jen vytěží.

90+3

90+3. Červená karta po 2. žluté

90+3

Hostující brankář je navíc vyloučen a následovat bude pokutový kop.

90+3

A zápletka je na světě! Po centru do vápna fauloval Rui a následovat bude penalta.

90+2

Běží již druhá minuta nastaveného času a obrázek hry zůstává neměnný. Domácí se snaží o vyrovnání a hosté se brání.

90+1

Hosté střídají a Bernardese nahrazuje Velasquez.

90

Domácí se snaží o vyrovnání v okamžiku, kdy čtvrtý sudí oznámil hodnotu nastaveného času – 4 minuty.

89

Žlutou kartu vidí hostující Jubal.

88

Facchini si stáhl ze vzduchu centrovaný míč.

87

Domácí se v závěru snaží o vyrovnání, ale hosté se soustředí na obranu více než pečlivě a nepouští je do šancí.

86

Hosté se teď již dvojnásob nikam nepohrnou a budou pouze spořit vteřinky.

84

84. COELHO - 0:1

84

Arouca právě vstřelila branku!
Hosté se poněkud překvapivě dostávají v samotném závěru utkání do vedení a to zásluhou skórujícího COELHA. Za zmínku stojí i to, že branky docílil Coelho ukázkovou rybičkou!

83

Domácí se snaží s nepříznivým vývojem ještě něco udělat, ale budou to mít proti bránícímu soupeři těžké.