2. liga skupina Střed (ČR)

SC Marimex Kolín – HC Lední Medvědi Pelhřimov

9:4

konec (2:3, 3:0, 4:1)

07.01.2017, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 26. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 1.77 4.8 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:21

Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Hájek – 2 min., podražení).

57:31

Kozlové právě vstřelili branku!

DOMINIK ZUMR využívá další přesilovou hru a Kozlové již vedou 9:4! Kozlové dnes v přesilových hrách nemají konkurenci.

Asistence: Lukáš Havelka

56:48

Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Jelínek – 2 min., sekání).

56:34

MARTIN KRAJŇÁK svojí druhou brankou v dnešním zápase upravuje skóre dnešního zápasu na 8:4!

Asistence: Jiří Kadlec st.

51:55

Domácí se prosazují v další přesilové hře. Skóre na 7:4 navýšil fantastickým gólem MARTIN KRAJŇÁK.

Bez asistence.

51:08

Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Plachý – 2 min., sekání).

46:24

Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!

Od modré RICHARD ADAM trefuje místo pod lapačkou a Pelhřimovský celek střílí svůj 4 gól. Stav utkání 6:4.

Asistence: Martin Hadrava, Filip Kasalý

44:59

Vyloučení v týmu SC Kolín (Havelka – 2 min., nedovolené bránění).

40:49

Autorem branky je BŘEZINA. Asistence: Panna a Semirád.

38:18

Petr Votápek (PEL) vyloučen na 5 minut + do konce utkání za trest bodnutí špičkou hole. 5 minutový trest odpykává Zdeněk Jelínek (PEL).

37:05

Domácí si u Černého ve třetině vytvořili velký tlak, z kterého se jim podařilo vstřelit pátou branku! Do dvoubrankového vedení poslal svůj tým ONDŘREJ PANNA! Stav utkání 5:3.

Asistence: Jakub Semirád.

34:15

JAKUB SEMIRÁD do polodkryté branky ukládá kotouč a dostává kolínský celek do vedení – 4:3. Kozlové zvládli již druhou přesilovou hru!

Asistence: Jiří Kadlec st., Josef Malý

32:53

Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Votápek – 2 min., sekání).

28:41

Vyloučení v týmu SC Kolín (Malý – 2 min., vysoká hůl).

27:27

Domácí se prosazují v přesilové hře a trvalo to přesně půl minuty! Od modré prostřelil Černého svou dělovkou MAREK VOŽENÍLEK.
Stav je vyrovnaný 3:3.

Asistence: Lukáš Skokan, Mawrtin Krajňák

26:42

Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kubát – 2 min., hákování).

23:22

Ondřej Panna v několika akcích Černého sice překonal, ale kotouč za jeho zády minul o milimetr branku!

17:52

Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Plachý – 2 min., podražení).

17:33

Medvědi se dostávají do vedení nařízeným trestným střílením! To vzniklo na základě chyby kolínského celku, kdy jeden z hostujících sebral kotouč a dral se v oslabení sám do útoku. Nedovoleného zákroku se dopustil Marek Voženílek. Na to konto bylo nařízeno sudím trestné střílení. Autorem nájezdu je RICHARD ADAM.

16:55

Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Jelínek Zdeněk – 2 min., nedovolené bránění).

13:51

Další šance na straně hostí. Tentokrát pelhřimovskou střelu Sejpal mezi betony nepropustil za svá záda.

13:08

Hosté se dostali do moc hezké akce. Dva proti jednomu kolínskému obránci. Nakonec jim ke střele zabránil dojíždějící Skokan dovoleným zákrokem a kotouč ihned ze své třetiny.

10:14

Dalo by se říct, že hosté využívají zatím každou akci, která se jim vyskytne. Druhá šance – druhá střela – druhý gól. O vyrovnávající branku se postaral PETR VOTÁPEK a stav je znovu vyrovnaný – 2:2.

06:46

Vyloučení v týmu SC Kolín (Voženílek – 2 min., vražení na hrazení).

06:20

Svou druhou branku dnes přidává JOSEF MALÝ, který propálil výstroj Černého! Kolínští v tuto chvíli otáčí výsledek zápasu a dostávají se do vedení 2:1.

Asistence: Jakub Semirád, Marek Březina

05:04

Domácí necelé dvě minuty odpovídají na obdrženou branku. Vyrovnat se podařilo samotnému kapitánu JOSEFU MALÉMU! Stav je znovu nerozhodný, tentokrát 1:1.

Asistence: Ondřej Panna, Jiří Kadlec st.

03:17

Nedáš dostaneš, i tak by se mohl nazvat tento gól, který právě vstřelili hosté. Zatím celou třetinu mají tlak domácí, jenže jedním brejkem hosté obehráli všechny kolínské hráče včetně Sejpala. Autorem této branky je MAREK HADRAVA. Hosté jsou ve vedení 1:0.

Asistence: Richard Adam, Martin Hadrava

00:49

Vyloučení v týmu SC Kolín (Pipek – 2 min., podražení).

9:4

Branky a nahrávky: 6. Malý (Panna, Kadlec st.), 7. Malý (Semirád, Březina), 28. Voženílek (Skokan, Krajňák), 35. Semirád (Kadlec st., Malý), 38. Panna (Semirád), 41. Březina (Panna, Semirád), 52. Krajňák, 57. Krajňák (st.), 58. Zumr (Havelka) – 4. Hadrava Marek (Adam, Hadrava Martin), 11. Votápek, 18. Adam (TS), 47. Adam (Hadrava Martin, Kasalý F.)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Koutský) – Březina, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Kadlec "A", Havelka – Malý "C", Semirád, Černý- Zumr, Pipek, Krajňák – Kozák, Kadlec ml, Panna – Jelínek

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Černý (Urban) – Kubát, Kasalý D., Jelínek, Hájek, Adam, Hadrava, Kasalý F., Hadrava, Votápek "A", Kopic, Plachý "A", Doležal

Rozhodčí: Veselý – Potůček, Žídek