07.01.2017, 22:15 • Staples Center, Los Angeles • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.33 3.6 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek sobotní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (01:03:02)

Marián Gáborík (LAK) – 1+0, 4 střely, čas na ledě 15:24
Peter Budaj (LAK) – 63:14 minut, 21 zákroků, 2 góly, 87,5%

2. Drew Doughty (LAK) 0+2
3. Mikko Koivu (MNS) 1+1
Toto utkání sledovalo 18 230 diváků.
Střely na branku: 36 – 23
Je dobojováno. Domácí hokejisté nakonec vítězí v prodloužení a připisují si tak veledůležité dva body do tabulky. Hosté z Minnesoty si odvezou alespoň jeden bod.

63:32

63:32 Tanner PEARSON - 4:3

63:32

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je konec. V prodloužení rozhoduje o dvou bodech pro Los Angeles TANNER PEARSON, který dorazil za záda Kuempera střelu Aleca Martineze – 4:3. Hosté si tak připisují jeden bod. Asistence: Alec Martinez, Anže Kopitar.

62:18

Haula se dostal do blízkosti Budaje, Marián Gáborík ho ale ke střele nepustil. Kotouč pak míří do středního pásma a za ním spěchají hráči Los Angeles.

61:38

Na druhé straně chytil střelu Sutera Budaj a opět tak podržel svůj tým. Nyní se do útoku vydají domácí hokejisté.

61:10

Pearson našel před brankou Martineze, ten ale Kuempera překonat nedokázal.

60:22

Coyle převzal přihrávku od Brodina, ale poté s pukem dobře nenaložil a ten tak skončil na hokejce Anže Kopitara.

60:01

Základní hrací doba nám vítěze neurčila, na řadu tak přijde atraktivní prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:17

59:17 Zach PARISE - 3:3

59:17

Minnesota právě vstřelila branku!
Je znovu vyrovnáno! ZACH PARISE se ocitl v předbrankovém prostoru domácích a poté dokázal prostřelit Budaje – 3:3. Takže to vypadá, že zápas opravdu dojde do prodloužení – 3:3. Asistence: Eric Staal, Mikko Koivu.

4:3

Branky a nahrávky: 28. J. Carter (Muzzin), 32. Gáborík (J. Carter, Doughty), 41. Muzzin (Doughty, J. Carter), 64. Pearson (Martinez, Kopitar) – 4. M. Koivu, 8. Coyle (Pominville), 60. Parise (E. Staal, M. Koivu)

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Doughty (A), Forbort, Martinez, Muzzin, Gravel, McNabb – J. Carter (A), Kopitar (C), Pearson – D. Brown, Dowd, Gáborík – Nolan, N. Shore, King – Andreoff, Lewis, Clifford – Setoguchi.

Minnesota Wild: Kuemper (Dubnyk) – Brodin, Folin, Spurgeon, Suter (A), Dumba, Prosser, Scandella – Niederreiter, E. Staal (A), Parise – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker – Coyle, Haula, Pominville – Graovac, Stewart, Gabriel.

Rozhodčí: Dan O’Halloran, Frederick L’Ecuyer – Vaughan Rody, Jonny Murray

Diváci: 18 230

03:12 MNS 0:1 M. Koivu
07:27 MNS 0:2 Coyle (Pominville)
27:39 LAK 1:2 J. Carter (Muzzin)
31:13 LAK 2:2 Gáborík (J. Carter, Doughty)