3:1

konec (-:-, -:-, -:-)

07.01.2017, 18:00 • 26. kolo • Info o změnách stavu (Matěj Poul, Jakub Kopřiva)

Tipsport: 1.33 5.5 5.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Až ted k nám dorazili zprávy z Jablonce, kde se však ve třetí třetině již nic nestalo a konečný výsledek zápasu je 3:1 pro domácí. (20:29:14)

Po druhé třetině je stav 3:1 pro domácí. Střelce domácích neznáme, ale jediný gól hostů vstřelil svému bývalému týmu Lukáš Abrahám.

Trutnov – Jablonec 3:5
HC Vlci Jablonec nad Nisou se nachází na druhém místě v tabulce. Vlci zatím získali 48 bodů a na vedoucí Kobru ztrácí pouze jeden bod, takže dnes neberou nic jiného, než vítězství. Jablonec zažívá skvělé období, protože vyhrál posledních devět zápasů.

HC BAK Trutnov je na tom o něco hůře. Hostující celek zatím vybojoval 31 bodů a v tabulce se nachází na osmém místě, tedy na poslední pozici, která zaručuje postup do play-off. Trutnov ale také v posledních týdnech zabral a vyhrál poslední čtyři zápasy.
Zdravím všechny hokejové fanoušky. Druhá liga, skupina Západ, má na programu další kolo a my se zaměříme na utkání mezi Jabloncem a Trutnovem, ve kterém je mírným favoritem domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.