4:3

konec (1:1, 0:2, 3:0)

07.01.2017, 19:00 • KeyBank Center, Buffalo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.6 3.66 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, klidný zbytek soboty i víkendu přeje Petr Sumbal. (21:46:29)
Československá stopa v utkání:
Žádný český hráč se v utkání nepředstavil.
1. Ryan O'Reilly (BUF) 1+1
2. Brian Gionta (BUF) 1+0
3. Zemgus Girgensons (tým) 1+0
A strhla se poměrně velká mela, do které se zapojil dokonce i brankář Buffala Robin Lehner. Nakonec se rozhodčím povedlo vášně uklidnit a my tak můžeme konstatovat, že Buffalo dokázalo ve třetí třetině třemi góly utkání otočit a zvítězilo 4:3 Vítězný zásah si připsal Gionta deset minut před koncem. Viděli jsme nádherný zápas, který měl jiskru, náboj, góly a byl napínavý až do konce. Co víc si od zápasu hraného navíc v tak ideálním čase můžeme přát.

59:59

V posledních sekundách ještě byla před Lehnerem velká tlačenice, ale gól to nebude, je konec!

59:50

Winnipegu vyšel risk, když vyhrál buly a už je v útočném pásmu.

59:39

To je neuvěřitelné! Jets budou čelit buly ve vlastním pásmu, ale Connor Hellebuyck zůstává přesto na střídačce!

59:39

Oddechový čas pro hosty.

59:39

Teď se ale bude muset Hellebuyck vrátit zpět do brány, protože jeho spoluhráčů se dopustili nechtěného icingu.

59:12

Jets už hrají bez brankáře v šesti mužích v útočném pásmu!

58:39

Joel Armia nahodil kotouč do pásma a ihned se jel snažil aktivně sám dojet, to se mu ale nepovedlo.

57:49

Tentokrát brankář Jets zasahoval proti Fedunovi. Třetí třetina nabrala opravdu šílené tempo a ani sekundu se u ní nemohou diváci v KeyBank Center nudit. Tím spíše když viděli velký obrat svého týmu.

57:12

Folignova střela vypadala hodně nebezpečně, Connor Hellebuyck proti ní musel vytáhnout hodně kvalitní zákrok.

56:51

Lehner vypomáhá svým spoluhráčům s rozehrávkou za brankou.

56:25

Zemgus Girgensons se snažil natlačit i s pukem před bránu, cestu tímto směrem mu ale zatarasil Trouba.

56:16

Enström poslal kotouč do tlačenice před bránou, odtud jej nakonec dokázali obránci Sabres odklidit do bezpečí.

55:26

Teď měly Tryskáče poměrně velkou šanci, ale Robin Lehner ukázal, že v brance ještě nevychladl a předvedl pohotový zákrok betonem.

53:46

To se nakonec povedlo Armiovi, který si nabruslil mezi kruhy, odkud ale Lehnera nepřekonal.

4:3

Branky a nahrávky: 20. R. O'Reilly (Reinhart), 46. M. Foligno (Franson), 46. Girgensons (Moulson, R. O'Reilly), 50. B. Gionta (R. O'Reilly) – 5. Ehlers (Laine), 23. Stafford (Wheeler, Perreault), 28. Armia (Lowry)

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – Ristolainen, McCabe, Bogosian, Gorges (A), Franson, Falk – Okposo, Eichel, M. Foligno – Ju. Bailey, Reinhart, E. Kane – B. Gionta (C), R. O'Reilly (A), Girgensons – Moulson, D. Grant, Deslauriers – C. O'Reilly.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien (A), Morrissey, Stuart, Enström, Postma, Chiarot – Laine, Scheifele (A), Ehlers – Wheeler (C), Little, Perreault – Armia, Lowry, Matthias – Stafford, Petan, Copp.

Rozhodčí: Gord Dwyer, TJ Luxmore – Scott Driscoll, David Brisebois

04:48 WPG 0:1 Ehlers (Laine)
05:32 BUF 2 Franson, držení protihráče
19:37 BUF 1:1 R. O'Reilly (Reinhart)
20:41 BUF 2 Franson, nedovolené bránění
22:30 WPG 1:2 Stafford (Wheeler, Perreault)