Extraliga staršího dorostu

Rytíři Kladno – VHK ROBE Vsetín

5:3

konec (3:0, 2:2, 0:1)

07.01.2017, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • 6. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Kučera)

Konec zápasu. (14:18:00)

55:53

Šimon Jelínek je vyloučený na dvě minuty za hákování a Pavel Husárik vyfasoval deseti minutový trest za nesportovní chování.

52:05

Adam Zich bude dalším vyloučeným Kladeňákem na straně domácích.

46:05

A budou mít k tomu další příležitost v podobě přesilové hry, kterou budou hrát za přestupek Jana Kvapila.

44:40

Vsetín právě vstřelil branku!
Robe Vsetín se snaží dostat do zápasu, když MARTIN LAŠÁK dává hostům naději ještě s výsledek něco udělat. Asistence: Miroslav Krupa, Daniel Klímek.

40:01

40:00

39:53

Vojtěch Svoboda ještě si bude muset na konci třetiny odsedět dvě minuty za hrubost.

39:53

Nakonec ještě před ukončení druhé sirény dává Vsetín druhou branku ŠIMONEM JENÁČKEM. Asistence: Roman Půček, Tomáš Ondračka.

39:43

Pravděpodobně posledním potrestaným ve druhé periodě je Adam Zich za hákování.

38:43

Vsetín se přece jen dočkal snížení a využívá přesilovou hru MICHALEM MATIAŠKEM. Asistence: Miroslav Krupa, Šimon Jenáček.

37:56

Rozhodčí musel vyloučit Vojtěch Svobodu na 2+2 minuty za napadení a Daniela Klímka na dvě minuty za hrubost.

36:55

Výhoda pro Vsetín, který bude mít příležitost přesilové hry. Matyáš Filip bude pykat za nedovolené bránění.

30:12

Opět jsou vyloučení hosté ze Vsetína. Petr Kuboš měl v souboji s kladenským hráčem hůl až moc vysoko a bude muset jít na dvě minuty za katr.

27:40

Martin Lašák oslabuje svůj celek. Lašák odchází na trestnou lavici za krosček.

26:37

Vsetín po páté brance mění brankáře. Davida Sachra vystřídal Viktor Chrástecký.

26:37

Kladno právě vstřelilo branku!
Krátce po neúspěšném střílení Svobody Rytíři střílí další branku. VÁCLAV HASPEKLO zužitkoval přihrávku od Matyáše Filipa. Asistence: Matyáš Filip, Vojtěch Svoboda.

26:28

Vojtěch Svoboda byl v samostném nájezdu proti Davidu Sachrovi neúspěšný.

5:3

Branky a nahrávky: 7. Bláha (Filip, Zich), 13. Filip (Zich, Müller), 18. Jelínek (Veber, Kvapil), 22. M. Bláha (Jelínek), 27. Haspeklo (Filip, Svoboda) – 39. Matiaško (Krupa, Jenáček), 40. Jenáček (Půček, Ondračka), 45. Lašák (Krupa, Klímek)

Rytíři Kladno: Jiroušek (Veselý) – Kvapil, Veber, Zich, Šmatlák, Haspeklo, Klusáček, Müller – Penc, Frimel, Březina, Svoboda, Tržil, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip, Kouba

VHK ROBE Vsetín: Sachr (27.Chrástecký) – Klauda, Pařízek, Nadymáček, Kuboš, Paroušek, Ondračka – Najvar, Krupa, Půček, Koňařík, Kovacs, Jenáček, Wolf, Zetocha, Matiaško, Klímek, Hrňa, Lašák

Rozhodčí: Knapík – Goltsch, Janíček

06:48 KLA 1:0 Bláha (Filip, Zich)
11:45 KLA 2 Jelínek, krosček
12:20 KLA 2:0 Filip (Zich, Müller)
16:51 VSE 2 Pařízek, příliš mnoho hráčů
17:08 KLA 3:0 Jelínek (Veber, Kvapil)