07.01.2017, 11:00 • Metallurgs Sports Palace • Jan Prošek

Tipsport: 5.9 5.3 1.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Lukáš Kašpar (DMS) 0+2, 2 střely, čas na ledě 12:33 (13:21:33)
Diváci si na první gól museli počkat až do třetí třetiny. V poslední části hry se dokázali prosadit hned třikrát hosté. Juuso Hietanen, Ansel Galimov a Martinš Karsums poslali Moskvu do vedení o tři góly. Domácí hokejisté recept na brankáře soupeře nenašli, a tak prohráli tento duel 0:3. Alexandr Jerjomenko udržel čisté konto.

Alexandr Jerjomenko udržel v dnešním zápase čisté konto, když lapil 24 střel soupeře

59:20

Už se nic nestane.

59:00

Poslední minuta hry, o tom, kdo vyhraje, je rozhodnuto.

58:34

Vladislav Podjapolskij musel zasahovat proti střele soupeře.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i v zápase.

57:28

57:12

V přesilové hře hrají hosté velmi dobře, drží se v útočném pásmu, ale nemohou se probojovat do zakončení.

56:00

Hraje se ve středním pásmu, následně se do útočné třetiny dostali hráči Dinama.

55:28

Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Fjodor Poliščuk – 2 min., hákování).

55:00

Dostáváme se do finální části třetí třetiny, ani jeden celk se nikam nežene. Optickou převahu však mají hráči Dinama.

54:39

Jevgenij Solovjov se probojoval do zakončení, jeho střelecký pokus končí mimo branku.

54:10

Mnoho času už domácí hokejisté nemají, prohrávají o tři branky a nemohou se probojovat stabilněji do útočného pásma.

52:21

Kotouč vylétl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu na polovině domácích.

52:00

Novokuzněck prohrává o tři branky a nemůže se stabilněji prosadit do útočného pásma.

51:25

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nikam nežene. V poklidném tempu se dohrává.

50:50

Moskva vede o tři branky a míří za výhrou v tomto zápase. Dostáváme se do posledních deseti minut utkání.

0:3

Branky a nahrávky: 44. Hietanen (Kašpar), 50. A. Galimov (Fjodorov), 51. Karsums (Kašpar)

Metallurg Novokuzněck: Chakimov (51. Podjapolskij) – Davidov, Fatkullin, Ljamkin, Kalašnikov, Vasilčenko, Michajlov, Kuklev, Titov – Skorochodov, Vicharev, K. Semjonov – Taratuchin, Komaristyj, Lebeděv – Jazkov, Ionin, A. Michejev – Poliščuk, Solovjov, Zemčenko.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Zalivin) – I. Nikulin, Rylov, M. Robinson, Kutějkin, D. Višněvskij, Hietanen, J. Zajcev – Karsums, Kašpar, A. Těreščenko – Cvetkov, A. Galimov, Fjodorov – Kokarev, Gorovikov, Podšendjalov – Dugin, Igumnov, Brjukvin – Karpov.

Rozhodčí: Rogachjov, Jeřábek – Viljugin, Misjur

01:42 NOV 2 Vasilčenko, sekání
14:25 NOV 2 Vasilčenko, hákování
27:21 DMS 2 Kutějkin, hákování
33:08 NOV 2 Kalašnikov, podražení
41:32 NOV 2 HL Poliščuk, příliš mnoho hráčů