07.01.2017, 11:00 • Metallurgs Sports Palace • Jan Prošek

Tipsport: 5.9 5.3 1.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Lukáš Kašpar (DMS) 0+2, 2 střely, čas na ledě 12:33 (13:21:33)
Diváci si na první gól museli počkat až do třetí třetiny. V poslední části hry se dokázali prosadit hned třikrát hosté. Juuso Hietanen, Ansel Galimov a Martinš Karsums poslali Moskvu do vedení o tři góly. Domácí hokejisté recept na brankáře soupeře nenašli, a tak prohráli tento duel 0:3. Alexandr Jerjomenko udržel čisté konto.

Alexandr Jerjomenko udržel v dnešním zápase čisté konto, když lapil 24 střel soupeře

59:20

Už se nic nestane.

59:00

Poslední minuta hry, o tom, kdo vyhraje, je rozhodnuto.

58:34

Vladislav Podjapolskij musel zasahovat proti střele soupeře.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i v zápase.

57:28

57:12

V přesilové hře hrají hosté velmi dobře, drží se v útočném pásmu, ale nemohou se probojovat do zakončení.

56:00

Hraje se ve středním pásmu, následně se do útočné třetiny dostali hráči Dinama.

55:28

Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Fjodor Poliščuk – 2 min., hákování).

55:00

Dostáváme se do finální části třetí třetiny, ani jeden celk se nikam nežene. Optickou převahu však mají hráči Dinama.

54:39

Jevgenij Solovjov se probojoval do zakončení, jeho střelecký pokus končí mimo branku.

54:10

Mnoho času už domácí hokejisté nemají, prohrávají o tři branky a nemohou se probojovat stabilněji do útočného pásma.

52:21

Kotouč vylétl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu na polovině domácích.

52:00

Novokuzněck prohrává o tři branky a nemůže se stabilněji prosadit do útočného pásma.

51:25

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nikam nežene. V poklidném tempu se dohrává.

50:50

Moskva vede o tři branky a míří za výhrou v tomto zápase. Dostáváme se do posledních deseti minut utkání.

50:15

Střídání v brance týmu Metallurg Novokuzněck: ze hřiště odchází Rafael Chakimov, přichází Vladislav Podjapolskij.

50:15

50:15 Martinš KARSUMS - 0:3

50:15

Dinamo právě vstřelilo branku!
Hostující hokejisté navyšují své vedení, po pěkné přihrávce od spoluhráče se prosazuje střelou do dolní části branky MARTINŠ KARSUMS. Asistence: Lukáš Kašpar.
Dnešní utkání sleduje 2317 diváků.

49:22

49:22 Ansel GALIMOV - 0:2

49:22

Hostující hokejisté se dostávají do dvoubrankového vedení. Z ničeho nic se prosazují. Po výborné přihrávce spoluhráče pálí přesně ANSEL GALIMOV. Asistence: Arťom Fjodorov.

48:50

Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí k vidění není.

48:19

47:30

Novokuzněck se velmi dobře brání, hosté se nemohou stabilněji prosadit.

47:20

Mnoho vyložených šancí není k vidění.

46:50

Přesilovou hru hrají hostující hokejisté, kteří se snaží přidat druhou branku.

46:19

Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Ignat Zemčenko – 2 min., podražení).

46:19

45:25

Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

44:20

Hostující celek posílá puk přes všechny čáry, domácí musí o útočné pásmo tvrdě bojovat.

44:19

Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., hákování).

43:26

43:26 Juuso HIETANEN - 0:1

43:26

V přesilové hře se dostávají hosté do vedení. Výborně rozehrál akci Lukáš Kašpar, následně zakončoval JUUSO HIETANEN. Asistence: Lukáš Kašpar.

43:00

Hra je přerušena, brankář Rafael Chakimov podržel své spoluhráče výborným zákrokem.

42:20

Velmi dobře se bráni domácí celek, nedává soupeři prostor pro zakončení.

41:50

Moskva se dostala do útočného pásma, snaží se vstřelit úvodní branku zápasu.

41:32

Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Fjodor Poliščuk – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

41:15

Alexej Cvetkov vybojoval puk za brankou, probojoval se do zakončení, ale minul prostor vymezený třemi tyčemi.

40:45

Hostující brankář rozehrává od své branky, pomohl tak spoluhráčům založit útočnou akci.

40:01

Střelecky jsou po dvou třetinách aktivnější hosté, vedou 25:16. Oba brankáři drží čisté konta, stav zápasu je tak bezbrankový.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:15

V poklidném tempu se dostáváme do závěru druhé třetiny.

39:00

Sledujeme poslední minutu hry ve druhé třetině.

38:30

Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden tým si nevytváří vyložené střelecké pozice.

38:00

probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:40

Andrej Taratuchin dostal puk do útočného pásma, následně musel zasahovat brankáře soupeře.

37:15

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek vyloženě nedominuje dění na hrací ploše.

37:00

Ignat Zemčenko zakončoval rychlou akci svého celku, ale brankář Alexandr Jerjomenko dokázal puk vyrazit.

36:50

Aktivně hrají hostující hokejisté, snaží se vstřelit vedoucí branku zápasu. Zatím marně.

36:08

34:25

Ilja Nikulin to zkoušel od modré čáry, ale ani jeho pokus nebyl přesný.

33:59

Skoro polovina přesilové hry je pryč. Moskva hraje dobře, ale má problémy se zakončením.

33:41

Přesilovou hru hrají hostující hokejisté aktivně, na přihrávku čekal Alexej Cvetkov, ale nedostal ji.

33:08

Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Stanislav Kalašnikov – 2 min., podražení).

32:30

Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.

31:45

Sledujeme klidný hokej, ani jeden celek se nikam nežene, diváci sledují plno osobních soubojů.

31:15

Denis Kokarev z levé strany neuspěl, jeho ránu zablokoval spoluhráč Mat Robinson.

30:25

Ilja Nikulin vyzkoušel pozornost brankáře ránou od modré čáry, v polovině zápasu stále platí bezbrankový stav.

29:50

Arťom Fjodorov z hostujícího celku minul branku domácích. Jednalo se o velmi nepřesnou střelu.

29:21

28:50

Velmi dobře se hokejisté Dinama Moskva brání.

28:15

Kirill Semjonov zakončoval další přesilovkovou akci, ani tentokrát však nevidíme přesné zakončení.

28:10

Juuso Hietanen se prezentoval střelou od modré čáry, ale jeho pokus zastavil brankář domácích.

27:21

Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Andrej Kutějkin – 2 min., hákování).

26:55

Komerční přestávka.

26:46

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Diváci stále čekají na první branku zápasu.

25:50

Eduard Michajlov to zkoušel od modré čáry, jeho tvrdou střelu hostující brankář neudržel, ale i tak Alexandr Jerjomenko neinkasoval.

25:25

Juuso Hietanen z pravé strany útočného pásma mířil na branku. Maskovaný muž byl pozorný a snadno si dokázal poradit.

24:30

Kašparovo nahození před branku bylo zastavené domácími obránci, kteří velmi rychle otáčejí směr hry.

23:59

Alexandr Jerjomenko kryje další střelecký pokus domácích hokejistů. Novokuzněck je v úvodu druhé třetiny podstatně aktivnější.

23:47

Vladimir Brjukvin mířil od modré čáry, ale jeho pokus byl zblokovaný mimo.

23:15

Jevgenij Solovjov z praví strany nedokázal zakončit přesněji, gólman Moskvy zasahovat nemusel.

22:50

Dmitrij Višněvskij nahazoval od modré čáry. Jeho úmysl možná nebyl nejhorší, ale provedení bylo velmi špatné.
Nikita Jazkov měl na holi první gól zápasu, jeho střela z bezprostřední blízkosti míří mimo prostor vyznačený třemi tyčemi.

22:01

Následně musel znovu zasahovat Alexandr Jerjomenko. Andrej Taratuchin se probojoval do slibné pozice pro zakončení.

21:35

Stanislav Kalašnikov vystřelil od modré čáry, jeho pokus kryje hostující brankář.

21:18

Vhazovat se bude ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.

20:41

Zatím bezbrankový zápas pokračuje druhou třetinou, k vidění nejsou žádné výraznější šance.

20:01

Střelecky byli v první třetině aktivnější hosté, v tomto ohledu vedli 13:8, ani jedna z jednadvaceti střel neskončila za brankovou čárou. Brankáři drží své týmy. Do kabin odchází hokejisté za stavu 0:0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:45

V poklidném tempu se dohrává první třetina, Timur Fatkullin zastavil střelecký pokus soupeře.

19:00

Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry.

18:31

Kirill Semjonov z levé strany vypálil, jeho pokus byl zablokovaný mimo hrací plochu. Buly před brankou Moskvy.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
Konstantin Gorovikov se probojoval po pěkné akci do zakončení, ale minul branku.

17:50

Domácí hokejisté hrají nyní velmi dobře, snaží se vstřelit úvodní branku zápasu, ale nedaří se jim střelba.

17:19

Nikita Ljamkin dokázal velmi dobře přečíst hru, zblokoval střelecký pokus Lukáše Kašpara. Český hráč hraje dnes dobře, ale chybí mu klid při zakončení.

16:47

Denis Kokarev zakončil bleskovou akci svého celku nepřesnou střelou. Puk se následně dostává do středního pásma.

16:25

15:20

Mat Robinson si vypracoval další střeleckou pozici, domácí brankář znovu kryje.

14:50

Alexandr Jerjomenko musel zasahovat, domácí hokejisté se při vlastním oslabení probojovali do střelecké pozice, ale neuspěli. Ušetřili cenné vteřinky.

14:35

Mat Robinson v útočném pásmu vymyslel střílenou přihrávku před branku, gólman si dokázal poradit. Hra je přerušena.

14:25

Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Alexej Vasilčenko – 2 min., hákování).

13:55

Timur Fatkullin se u mantinelu střetl s protihráče, a tak mu zamezil v možnost vypracovat si šanci.

12:30

Igor Skorochodov se zkoušel prosadit přízemní střelou, ale jeho pokus byl nepovedený.

12:10

11:41

Dmitrij Višněvskij pálil od modré čáry, jeho pokus našel ve své výstroji brankář Rafael Chakimov.

11:14

Mat Robinson zpoza branky hledal spoluhráče. Ansel Galimov čekal na přihrávku, ale v rozhodující chvíli byl pas zblokovaný.

10:50

Jevgenij Solovjov se probojoval do zakončení, ale jeho pokus byl zblokovaný.

10:15

Alexandr Titov vedl útočnou akci domácích, ale jeho pokus výborně zablokoval hostující Ansel Galimov. Gólman zasahovat nemusel.

09:24

Denis Vicharev autorem další rány na branku. Bekhendovou stranou hole nedokázal zakončit přesně.

09:10

Mnoho hokejové krásy k vidění není. Hraje se zejména ve střední polovině hrací plochy. Timur Fatkullin to vzal na sebe, Alexandr Jerjomenko dokázal puk vyrazit nad branku.

07:59

Andrej Taratuchin po dlouhé době se propracoval do zakončení, ale jeho projektil míří mimo branku. Vhazovat se bude v útočném pásmu.
Arťom Michejev výborně zblokoval střelecký pokus českého Lukáše Kašpara. Dobrý obranný blok domácího hráče.

06:35

Hra je přerušena, uvidíme komerční přestávku.

05:50

Igor Skorochodov vedl velmi rychlou akci domácích, kotouč ale po jeho střele končí mimo branku. Pohledná akce zakončená nepřesností.

05:15

Arťom Fjodorov to zkoušel od modré čáry, jeho pokus byl možná ještě tečovaný. Gólman Rafael Chakimov kryje jeho ránu.

04:35

Fjodor Poliščuk se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus byl snadnou prací pro brankáře Dinama. Buly v útočném pásmu domácích.

04:01

Alexej Těreščenko vedl útočnou akci Moskvy, ale nedokázal se probojovat do útočného pásma, píská se postavení mimo hru.

03:42

03:10

Znovu se stejný hráč dostal do zakončení, ani tentokrát neprostřelil brankáře Novokuzněcku.

02:30

Dmitrij Višněvskij mířil na branku domácích od modré čáry, ale jeho pokus zastavil gólman. Hra je tak přerušena.

02:10

Hostující celek se v přesilové hře dostal do útočného pásma, snaží se něco vymyslet. Rafael Chakimov je pozorný.

01:42

Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Alexej Vasilčenko – 2 min., sekání).

00:48

Martinš Karsums se probojoval do zakončení, z levé strany vystřelil a brankář domácích kryje jeho pokus.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

V Novokuzněcku je pořádná zima, - 21 stupňů. Tento záběr je pořízen několik málo metrů od zimního stadionu.

Metallurg Novokuzněck: Chakimov (Podjapolskij) – Davidov, Fatkullin, Ljamkin, Kalašnikov, Vasilčenko, Michajlov, Kuklev, Titov – Skorochodov, Vicharev, K. Semjonov – Taratuchin, Komaristyj, Lebeděv – Jazkov, Ionin, A. Michejev – Poliščuk, Solovjov, Zemčenko.

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Zalivin) – I. Nikulin, Rylov, M. Robinson, Kutějkin, D. Višněvskij, Hietanen, J. Zajcev – Karsums, Kašpar, A. Těreščenko – Cvetkov, A. Galimov, Fjodorov – Kokarev, Gorovikov, Podšendjalov – Dugin, Igumnov, Brjukvin – Karpov.

Rozhodčí: Rogachjov, Jeřábek – Viljugin, Misjur.
Z posledních třech zápasů vždy vyhrálo Dinamo Moskva a vždy padlo pět a více branek.
Metallurg Novokuzněck z posledních pěti zápasů nevyhrál ani jeden. Nestačil na Helsinky 3:4, Dinamo Riga 0:6, Novosibirsk 0:1, Podolsk 3:4 a Jaroslavl 1:2.
Dinamo Moskva z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Porazilo Nižnij Novgorod 2:1 v prodloužení, Omsk 3:2 a Novosibirsk 5:2. Tým nestačil na Soči 3:5 a CSKA Moskvu 3:5.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Metallurg Novokuzněck a Dinamo Moskva
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

0:3

Branky a nahrávky: 44. Hietanen (Kašpar), 50. A. Galimov (Fjodorov), 51. Karsums (Kašpar)

Metallurg Novokuzněck: Chakimov (51. Podjapolskij) – Davidov, Fatkullin, Ljamkin, Kalašnikov, Vasilčenko, Michajlov, Kuklev, Titov – Skorochodov, Vicharev, K. Semjonov – Taratuchin, Komaristyj, Lebeděv – Jazkov, Ionin, A. Michejev – Poliščuk, Solovjov, Zemčenko.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Zalivin) – I. Nikulin, Rylov, M. Robinson, Kutějkin, D. Višněvskij, Hietanen, J. Zajcev – Karsums, Kašpar, A. Těreščenko – Cvetkov, A. Galimov, Fjodorov – Kokarev, Gorovikov, Podšendjalov – Dugin, Igumnov, Brjukvin – Karpov.

Rozhodčí: Rogachjov, Jeřábek – Viljugin, Misjur

01:42 NOV 2 Vasilčenko, sekání
14:25 NOV 2 Vasilčenko, hákování
27:21 DMS 2 Kutějkin, hákování
33:08 NOV 2 Kalašnikov, podražení
41:32 NOV 2 HL Poliščuk, příliš mnoho hráčů