DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno

3:2

po s.n. (1:0) (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)

07.01.2017, 14:00 • Bystřice nad Pernštejnem • 32. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

Tipsport: 2.57 4.5 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
Rozhodující nájezd si připsal a bod pro Duklu navíc obstaral obránce LADISLAV POSPÍCHAL.

58:54

Dukla právě vstřelila branku!
Kometa pyká za svojí nedisciplinovanost a vyloučení před koncem zápasu. Po jedenácti vteřinách využívá přesilovku jihlavský snajpr VOJTĚCH MAŠTERA a dává svůj desátý gól v sezoně. Asistence: Ladislav Pospíchal, Tomáš Mejzlík.

49:47

Kometa právě vstřelila branku!
Brňané se dostávají podruhé v utkání do vedení. Čtyři minuty poté, co si LUBOŠ HORKÝ odpočinul na trestné lavici, přibližuje Kometu třem bodům v dnešním utkání. Dukla má na korekci stavu polovinu třetí třetiny. Asistence: Libor Zábranský.

43:08

Jihlava druhou přesilovku v zápase využívá, srovnává stav zápasu a prsty v tom mají její reprezentanti do 19 let. ALEŠ HEINRICH zařídil srovnání, Ladislav Pospíchal si zapsal u tohoto gólu asistenci.

35:10

Třetí přesilovou hru již Brňané využívají, když se po devíti vteřinách hry v početní výhodě prosazuje mladý zadák LIBOR ZÁBRANSKÝ a dává tak svůj čtvrtý gól v sezoně. Asistence: Luboš Horký, Robert Havlát.

3:2

Branky a nahrávky: 44. Heinrich (Pospíchal), 59. Maštera (Pospíchal, Mejzlík), rozh. náj. Pospíchal – 36. Zábranský (Horký, Havlát), 50. Horký (Zábranský)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Pospíchal, Pražák, Srnský, Váňa, Huňáček, Kadlec, Hrabaň – Maštera, Hendrych, Heinrich, Mejzlík, Adam, Berka, Peschout, Geier, Kraučuk

HC Kometa Brno: Dostál (Krček) – Trnka, Slabý, Furch, Sedláček, Zábranský, Jeřábek – Novák, Havlát, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Horký, Mlynář, Hroudný, Ferda, Jajcay

Rozhodčí: Kašík – Novotný, Axman

23:36 JIH 2 Hrabaň, hákování
27:47 KOM 2 Havlát, podražení
30:50 JIH 2 Pražák, sekání
35:01 JIH 2 Berka, příliš mnoho hráčů
35:10 KOM 0:1 Zábranský (Horký, Havlát)