2. liga skupina Východ

HC Technika Brno – HC Bobři Valašské Meziříčí

1:2

konec (0:1, 0:0, 1:1)

28.12.2016, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 29. kolo • Matouš Vojáček (@vojacekmatous)

Tipsport: 2.35 4.5 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině jsme viděli branku na každé straně, což znamená tříbodové vítězství Bobrů z Valašského Meziříčí. Ode mne je to pro dnešek vše. Doufám, že se Vám utkání líbilo a u nějakého dalšího textového přenosu na přečtenou. (20:13:17)

59:43

Vhazování ovšem vyhrávájí hosté, jenže netrefili odkrytou bránu, a tak Sovy mají stále šanci.

59:40

Konec oddychového času, Brno to zkusí v šesti.

59:40

Oddechový čas pro domácí.

59:16

Čtvrtníčkova střela šla těsně vedle pravé tyče Čápa.

58:10

Hosté mohli jít do přečíslení dva na jednoho, ale jednomu z hráčů kotouč odskočil a nic nebezpečného z toho již nevzniklo.

57:26

Hra je přerušena po zalehnutí kotouče jedním z domácích hráčů.

54:56

Bobři se dostávají do obranné třetiny Brna.

53:32

Bobři se drží v útočném pásmu a Technika se k ničemu nedostává.

52:34

A další nahození Sedláka hostující brankář znovu kryje.

52:20

Nahození Sov Čáp pro jistotu drží.

51:45

A další přerušení hry, momentálně se hra hodně kouskuje.

51:30

50:36

Bobrům se nedaří dostat do útočné třetiny a kombinují ve středu hřiště.

49:35

Technice se podařilo vyhodit touš z obranné třetiny.

49:30

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Medek – 2 min., faul kolenem).

48:58

Kotouč se dostal na diváckou tribunu a bude se vhazovat ve středním pásmu.

48:10

Fojtíkovo nahození Novák vyráží.

47:01

Technika se krkolomně dostala do útočného pásma, kde proběhl souboj v rohu o kotouč. Hra je po verdiktu rozhodčích posunuta do středního pásma.

46:24

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
DOMINIK HLADIŠ nahodil od modré na Nováka, kterému kotouč propadl a hosté se znovu ujímají vedení. Asistence: Ondřej Martiník.

46:03

Vhazování ve středním pásmu.

45:27

Čtvrtníček vyslal kotouč na bližší tyčku, Čápova lapačka byla však připravena.

45:09

Matěj Florek dostal nahrávku před Čápa, jenže jej nedokázal překonat.

44:27

Zakázané uvolnění Sov po špatné rozehrávce.

44:15

Valašské Meziříčí vyhazuje a hráči mohou střídat.

44:09

Sedlák střílel od modré do připraveného Čápa.

43:12

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Studený – 2 min., vysoká hůl).

42:36

Valašské Meziříčí pouze vyhazuje přes všechny čáry a bude se vhazovat před Čápem.

41:40

Technika právě vstřelila branku!
PATRIK ŠTANCL tvrdou střelou od modré vyrovnává stav utkání. Asistence Matěj Florek a Patrick Brzobohatý.

40:43

Technika se vlastním přičiněním dostává z útočného pasma.

40:22

Biolkova rána šla těsně vedle Čápa.

40:01

Ve druhé třetině se ani jednomu celku skórovat nepodařilo, a tak hosté stále o jeden gól vedou. Třetí část začne v 19:36.

40:00

39:53

Čtvrtníčkovo nahození Čáp drží mezi betony.

39:30

Švaňhalův pokus Čáp s přehledem kryje.

38:49

Dvořákovu střelu Novák vyráží do rohu.

37:54

Nedbálek se dostal ke střele z levého kruhu, jenže Novák měl dobrý výhled a pokryl tuto ránu.

37:16

Po tečované ráně se bude vhazovat ve středním pásmu.

36:59

Hlaváčova rána blokována jedním z domácích obránců.

36:22

Nahození hostů skončilo až za bránou Techniky a bude se vhazovat před Čápem.

35:24

Další rána Martina Kuby šla tentokrát na betony Nováka.

34:50

Kubova skrytá rána šla vedle brány Nováka.

34:46

Technika vyhazuje na zakázané uvolnění.

34:11

33:34

Fojtíkovu tvrdou ránu po ledě Novák vyráží.

33:05

Valašské Meziříčí zakládá útok od vlastní brány.

32:41

Po špatném úsudku rozhodčích se bude vhazovat ve středu hřiště.

32:26

Jiří Čtvrtníček se dostal k odraženému kotouči a jel sám na Čápa. Čtvrtníček zkusil střelu s nápřahem mezi betony, tam však Čáp místo neměl.

31:32

Biolek vyváží kotouč a domácí mohou vystřídat.

30:44

Martiníkovu šanci Novák drží, bude se vhazovat po jeho pravici.

30:40

Vrbovu střelu Novák vyráží.

30:13

Báchorova střela vyražena do ochranné sítě.

30:05

Hosté kombinují, ale zatím je to bez střelby.

29:33

Technika vyhrála vhazování a okamžitě se zbavuje kotouče.

29:26

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Grünwald – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).

28:56

Zakázané uvolnění Techniky Brno.

28:20

Technika rozehrála útočnou akci od Nováka, ale hosté přečetli záměr a jsou na kotouči.

27:56

Matov si vybruslil z rohu až před Čápa, ale zakončit už nedokázal.

26:51

Technika se snaží vyrovnat a Valašské Meziříčí pouze posunuje touše do středního pásma.

26:20

Kotouč mimo hřiště, vhazovat se bude na středu ledové plochy.

25:58

Technika se usídlila v útočném pásmu a až Čáp zastavuje hru.

24:39

Martiník se snažil překonat z rohu Nováka, ten si však dobře vybruslil a nedovolil tak skórovat.

23:48

Hladišova rána šla těsně mimo tyče.

23:18

Po ofsajdu Brna se bude vhazovat ve středním pásmu.

23:09

Kývala se dostal do dobré šance, jenže nechal kotouč za sebou a do předu jde Technika.

22:30

Martin Varga přejel modrou čáru a hned na Nováka vyslal tvrdou ránu, Novák připraven.

21:45

Valašské Meziříčí je pod tlakem a pouze vyhazuje do středního pásma.

21:09

Jiří Čtvrtníček dobře vystřelil, jenže Čáp střelu viděl a vyrazil.

20:27

Biolek zakládá útočnou akci Brna.

20:03

Nahození Kývala Novák drží.

20:01

První třetina patřila jednoznačně hostujícímu týmu, který dokázal rychle vstřelit branku. Sovy měly možnost srovnat v dvojnásobné přesilové hře, jenže žádný pokus nešel za záda Čápa. Druhá třetina začne v 18:47.

20:00

19:41

Novák teď vytáhl nádherný zákrok proti přečíslení dva na jednoho a stav tak zůstává stále stejný.

18:44

Hostům se podařilo dostat kotouč za Nováka, který však byl povalen na zem a gól tak nemůže být uznán.

18:10

18:01

Útočnou akci Sov zastavuje ofsajd.

17:06

Technika musí druhou půlku přesilové hry začít od vlastního pásma.

16:26

Biolkovu střelu Čáp vyrážečkou posílá až do středního pásma.

16:09

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Martiník – 2 min., podražení).

15:27

Střela Tomáše Brunce šla do hrudi Nováka.

14:00

Robin Medek přebruslil hostující obranu a kotouč poslal těsně vedle vzdálenější tyčky.

13:54

Hráči Techniky mají problémy s rozehrávkou a hosté se zdarma dostávají do útoku.

12:46

Snažení Valašského Meziříčí zastavil ofsajd.

12:39

Techniku přesilová hra nakopla a nadále se snaží v útočném pásmu.

12:15

11:47

Medek se dostal v těsné blízkosti k Čápovi, ale nepřekonal jej.

11:35

Hosté jsou již ve čtyřech.

11:13

Ondřej Švaňhal se pokusil překonat Čápa střelou z pravého kruhu, jenže hostující brankář kotouč vyrazil ramenem.

10:34

Sedlákova střela šla mimo bránu a hosté vyhazují.

10:11

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Dalajka – 2 min., vysoká hůl).

09:38

Valašské Meziříčí se ihned po vhazování osvobozuje.

09:32

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Studený – 2 min., hákování).

09:14

Čtvrtníčkova rána šla těsně vedle brány Čápa.

08:26

Martin Kubo se dostal k dobré šanci před Novákem, ale ten střelu vykopl betonem.

07:43

Po zblokované ráně se bude vhazovat před Novákem.

07:12

Vhazování ve středním pásmu, po nepřesné střele jednoho z hostujících hráčů.

05:56

Valašské Meziříčí po vhazování v tlaku a Sovy tak pouze brání.

05:29

Vysokoškoláci si nerozuměli při rozehrávce a je z toho zakázané uvolnění.

04:55

Hra se teď zmítá ze strany na stranu a hra je velice nepřehledná.

04:09

Hlaváč ve středu pásma špatně rozehrál a do útoku jdou Sovy.

03:27

Valašské Meziříčí se zabydlelo v útočném pásmu, ale špatná přihrávka je připravila o pásmp.

02:23

Čtvrtníček se snažil proniknout do útočného pásma po pravé straně, jenže mu uskočil kotouč.

01:48

Technika se snaží hned odpovědět, ale Čáp je jistý.

01:36

Valašské Meziříčí využívá přesilovou hru. MICHAL NEDBÁLEK tvrdou střelou z pravé strany překonává Nováka. Asistence: Václav Studený, Petr Dvořák.

01:13

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Švaňhal – 2 min., hákování).

00:30

Technika zakládá útočné snažení.

00:03

Úvodní buly ovládli hostující hráči.

00:01

Hráči jsou na ledové ploše, utkání může začít.

HC Technika Brno: Novák (Holub) – Strýček "A", Sedláček, Štancl, Sedlák "A", Šidák – Medek, Čtvrtníček, Stehlík "C", Brzobohatý P., Biolek, Švaňhal, Florek, Buhaj, Brzobohatý M, Matov, Grünwald, Benýšek

HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (Plšek) – Mikel, Nedbálek, Vrba, Báchor, Žabčík, Hladiš, Kubo, Fojtík, Kývala, Martiník, Dalajka, Pořický "C", Baroš, Brunec "A", Dvořák "A", Varga D., Varga M., Hlaváč, Stedený, Podešva

Rozhodčí: Mgr. František Held – Bohuslav Maloušek, Marek Čelechovský, Bc..
Technika má co vracet
V posledním vzájemném střetnutí dokázala Technika vzdorovat svému soupeři jen a pouze první třetinu, ve zbývajícím průběhu se podařilo Bobrům odskočit a ve třetí třetině již pouze bránili náskok. Technika tak podlehla svému soupeři 4:1.

Statistiky domácích
Bodování Techniky vede Ondřej Stehlík, který se prosadil čtnáctkrát, což z něj činí nejlepšího střelce Sov a zbývajících 26 asistencí jej posouvá do čela bodování. V patách má Petera Bustina – 10 branek, 12 asistencí.
Valašské Meziříčí:
Do Brna přijíždí Bobři z Valašského Meziříčí. Hosté mají nejhorší venkovní bilanci, na venkovních kluzištích získali Bobři pouze čtyři body. V posledním domácím zápase nezaskočili první tým tabulky, Vsetín a prohrál 1:5. Summa summarum, Bobři mají 29 bodů a patří jim 7. příčka celkového pořadí. Dokázali vstřelit 74 branek a 94 inkasovat.

Útok Bobrů vede Josef Fojtík
Nejlepším střelcem Valašského Meziříčí je Josef Fojtík, který se dokázal trefit do svatyně soupeře třináctkrát a dvakrát nahrál spoluhráčům na gól, zajímavostí je, že takřka polovinu svých branek dokázal vsítit právě proti Technice. Kanadské bodování Bobrů vede Petr Dvořák s devíti body. V sezóně dosáhl na dvanáct branek a přidal osmnáct asistencí. Nejproduktivnějším obráncem je Michal Nedbálek, jenž se prosadil dvakrát a nahrál desetkrát na gól. Brankářem číslo jedna je Lukáš Plšek, odchytal dvacet dva utkání. Za svá záda propustil pouze 16 branek a drží si úspěšnost na 91,04%.
V dresu Bobrů se poprvé představí nová akvizice Lukáš Vrba (bratr Filipa Vrby, který loni působil v Technice Brno), který přichází na měsíční hostování ze Vsetína.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:2

Branky a nahrávky: 42. Štancl (Florek, Brzobohatý P.) – 2. Nedbálek (Studený, Dvořák), 47. Hladiš (Martiník)

Rozhodčí: Mgr. František Held – Bohuslav Maloušek, Marek Čelechovský, Bc.