2:3

po prodl. (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)

28.12.2016, 02:05 • Bridgestone Arena, Nashville • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.5 3.6 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas navštívilo 17141 diváků. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a u dalších přenosů z NHL se těším na počtenou! (04:51:24)
1. Jared Spurgeon (MNS) 1+0
2. Reid Boucher (NSH) 1+0
3. Filip Forsberg (NSH) 1+0
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 30:39 (5:12, 13:11, 10:13 – 2:3)
Zblokované střely – 14:14
Vyhraná vhazování – 35:37
Trestné minuty – 8:2
Hity – 15:17
V prodloužení byli úspěšnější hosté z Minnesoty, kterým v čase 62:46 trefil bonusový bod obránce Jared Spurgeon. Wild tak pokračují ve výborných výkonech a navlékli na svou šňůrku už jedenáctý vítězný korálek.

62:46

62:46 Jared SPURGEON - 2:3

62:46

Minnesota právě vstřelila branku!
Hokejisté Minnesoty Wild si připisují jedenácté vítězství v řadě! Charlie Coyle si dojel pro puk za vlastní branku a poslal dopředu Jordana Schroedera. Ten vyřešil vzniklé přečíslení 2 na 1 nahrávkou na JAREDA SPURGEONA, proti jehož střele z první se nestačil Rinne přesunout. Asistence: Jordan Schroeder a Charlie Coyle.

62:11

Charlie Coyle objel branku a dostal se ke střele. Ta trefila Rinneho do hrudi.

62:00

Granlund obkroužil útočné pásmo a nahrál Haulovi. Jeho bekhend zachytil lapačkou Rinne.

61:23

Staal teď spíše jen plácl do puku a ten skončil těsně vedle tyčky!

60:58

Eric Staal to zkusil přes obránce, netrefil ale branku.

60:29

Johansenova střela z pravého kruhu byla pro Dubnyka lahůdkou.

60:07

Úvodní buly vyhrál Ryan Johansen a domácí tak mohou založit první útok.

60:01

Ve třetí třetině gól nepadl a tak se bude prodlužovat. Hostující Wild mohli rozhodnout v přesilovce v závěru periody, ale domácí gólman Pekka Rinne byl proti.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

2:3

Branky a nahrávky: 25. Forsberg (Johansen, Ekholm), 29. Boucher (Watson, Järnkrok) – 6. Parise (Dumba, Coyle), 27. Stewart (E. Staal, Schroeder), 63. Spurgeon (Schroeder, Coyle)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi (A), Irwin, Ekholm, Granberg, Y. Weber – Arvidsson, Johansen, Forsberg – Watson, Fisher (C), C. Wilson – Neal (A), Ribeiro, Fiala – C. Smith, Järnkrok, Boucher.

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Folin, Scandella – Pominville, E. Staal (A), Parise (A) – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker – Coyle, Haula, Niederreiter – Schroeder, Graovac, Stewart.

Rozhodčí: Dwyer, Luxmore – Amell, Cormier

Diváci: 17141

00:16 MNS 2 Niederreiter, vysoká hůl
04:03 NSH 2 C. Wilson, nedovolené bránění brankáři
05:53 MNS 0:1 Parise (Dumba, Coyle)
06:18 NSH 2 Fiala, hákování