Lotyšsko – Rusko 1:9
*22:10, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 24. Balcers (Dzierkals) – 6. Jurtajkin (Dronov), 13. Polunin (Kaprizov, Sidorov), 18. P. Karnauchov (Gurjanov, Kudako), 21. Kaprizov (M. Vorobjov, Polunin), 25. Polunin (Rykov, M. Vorobjov), 26. Beljajev (Jurtajkin, Alexejev), 47. Kaprizov (Rykov, M. Vorobjov), 50. Trenin (Kaprizov, Polunin), 57. Kaprizov (Rykov)
Dánsko – Finsko 3:2
*23:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 6. Boysen (Weichel, Gatz Nielsen), 18. Madsen (Jensen), 36. Blichfeld (Koch, Røndbjerg) – 45. Vaakanainen (Je. Mattila, Väyrynen), 56. Björkqvist (Ju. Mattila, Luoto)
Kanada – Slovensko 5:0
02:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 26. Lauzon (Jost, J. Gauthier), 31. Raddysh (Dubois, Chabot), 33. Cirelli (Lauzon), 37. Chabot (Barzal, D. Strome), 43. McLeod (Cirelli, Dubé)
Švýcarsko – Švédsko 2:4
23:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 6. Siegenthaler (Riat, In Albon), 27. Thürkauf (Hischier, Siegenthaler) – 5. Eriksson Ek (A. Nylander, Bernhardt), 7. Andersson (Grundström), 55. Eriksson Ek (Grundström, A. Nylander), 58. Carlsson (Dahlin)
Vítkovice – K. Vary 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. O. Roman (Tybor, Kucsera), 19. Urbanec (Olesz), 28. E. Němec (Kucsera) – 19. Mikulík (T. Rachůnek)
Mladá Boleslav – Plzeň 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Orsava (Stříteský, Pospíšil), 52. Klepiš (Trončinský) – 22. T. Svoboda (Koreis), 25. D. Kubalík (P. Kadlec), 37. T. Svoboda (D. Kubalík, Kratěna), 43. Kratěna (T. Svoboda, Čerešňák)
Zlín – Liberec 2:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 41. Okál (J. Ondráček), 48. Kubiš (Popelka, Matějíček) – 16. Bartovič (J. Stránský, Pyrochta), 41. Svačina (Bulíř), 42. Bližňák (Ševc)
Olomouc – Třinec 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Burian (Jergl), 25. J. Knotek (Laš, Skladaný) – 15. Adamský (Kane, Irgl), 35. Roth (Krajíček), 46. Irgl (Kane, Adamský)
Kometa Brno – Litvínov 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Dočekal (Vincour, Štencel), 8. M. Kvapil (TS) – 29. Pilař (Sörvik, V. Hübl)
Chomutov – Pardubice 1:3
18:20, konec
Branky a nahrávky: 45. Skokan (Rutta) – 16. P. Sýkora, 18. Klimenta (Nahodil, T. Kaut), 31. Nahodil
Benátky n/J – Prostějov 0:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Matuš (Žálčík, A. Holík), 29. Žálčík (Rudovský), 51. Augustin (Hozák), 59. Štindl (Indra)
Třebíč – Most 4:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Psota (Mrázek, Bartejs), 29. Dolníček (J. Zdráhal, R. Erat), 48. R. Erat (Dolníček, Niko), 65. R. Erat (Pekr, Niko) – 14. Smolka (K. Černý), 30. Havlíček (Rod, Charousek), 36. R. Veselý (Divíšek)
Litoměřice – Motor ČB 0:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Nouza (Pavlin), 56. Chovan (Fillman, Čermák), 59. Pajič
Havířov – Přerov 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Kanko (L. Doudera), 15. Kanko (Haas, Dvořáček), 52. Hlinka (Holomek, D. Seman), 58. Hlinka – 50. Ižacký (Grof)
Kladno – Ústí n/L 3:2
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 17. Jánský (Burger, J. Kloz), 38. Jánský (Burger, J. Drtina), 61. J. Drtina (Ton) – 3. M. Vágner (Melka, Roubík), 52. Navarra (Moučka, Gengel)
Slavia – Frýdek-M. 6:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Schleiss (Kubica, Krliš), 17. Jankovský (Rys, Bača), 24. Holý (J. Novák, Kubica), 27. Kubica (J. Novák), 51. Jankovský (Rys), 55. Müller (Kružík, Andrlík)
Vsetín – Šumperk 6:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Luka (Kolařík, Mojžíš), 32. Finsterle (Janáček), 38. Finsterle (Zúbek), 46. Luka (Ostrčil, Mojžíš), 57. Luka, 60. Luka (Ostrčil) – 5. Vachutka (Sedlák, Vymazal), 29. Hroch (Drtil), 53. Vachutka (Vymazal, Sedlák)
SHK Hodonín – Kopřivnice 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Vaněk (Kadlec, Potechin), 12. Kadlec (Haloda M., Peš), 14. Vaněk (Miklík, Jurča), 31. Hložánek (Peš, Vrána), 56. Kadlec (Peš, Gazda), 56. Hajný (Charvát) – 1. Tomášek (Krutil, Ollender), 27. Marek (Poruba), 45. Mach (Červenka, Sluštík), 56. Tomášek (Pěnčík, Ollender)
Technika Brno – Val. Meziříčí 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 42. Štancl (Florek, Brzobohatý P.) – 2. Nedbálek (Studený, Dvořák), 47. Hladiš (Martiník)
New Jersey – Pittsburgh 2:5
01:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Parenteau (Hall), 9. Henrique (Zajac, Palmieri) – 7. Malkin (Crosby, Kessel), 31. Crosby (Sheary), 40. J. Schultz (Malkin, Crosby), 44. Hagelin (Ruhwedel), 59. Rust (Bonino, Hagelin)
NY Islanders – Washington 4:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Clutterbuck (N. Kuljomin, R. Strome), 35. Ladd (Hickey, Quine), 45. Ladd (Quine, Hickey), 46. Lee – 14. Williams (Ovečkin, Orlov), 42. Ovečkin (Williams, Kuzněcov), 54. Burakovsky (Beagle, Niskanen)
Columbus – Boston 4:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Hartnell (Sedlák, Gagner), 9. S. Jones (Hartnell, Saad), 10. Calvert, 51. N. Foligno (Wennberg, Werenski) – 12. Backes (Krejčí), 12. Czarnik (Riley Nash, Krug), 39. Krejčí (Spooner, Backes)
NY Rangers – Ottawa 4:3
01:10, konec
Branky a nahrávky: 12. Holden (McDonagh, K. Hayes), 23. Stepan (Kreider, McDonagh), 35. Stepan (Zuccarello, McDonagh), 47. Holden (Skjei, Puempel) – 3. Borowiecki (Hoffman, Pageau), 4. Z. Smith (E. Karlsson, Mark Stone), 17. Ceci (Hoffman, Pageau)
Detroit – Buffalo 3:4
01:30, konec
Branky a nahrávky: 35. Zetterberg (Ott, Mantha), 37. D. Miller (D. Larkin), 47. Vanek – 8. E. Kane (Jo. Larsson), 16. Reinhart (Ristolainen, Eichel), 36. Eichel (M. Foligno), 49. E. Kane (B. Gionta, D. Kulikov)
Nashville – Minnesota 2:3
02:05, po prodl.
Branky a nahrávky: 25. Forsberg (Johansen, Ekholm), 29. Boucher (Watson, Järnkrok) – 6. Parise (Dumba, Coyle), 27. Stewart (E. Staal, Schroeder), 63. Spurgeon (Schroeder, Coyle)
Chicago – Winnipeg 1:3
02:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Anisimov (P. Kane, Panarin) – 9. Wheeler (Little, Trouba), 15. Scheifele (Trouba, Ehlers), 43. Stafford (Petan, Daňo)
Colorado – Calgary 3:6
03:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Landeskog (MacKinnon, Barrie), 34. Iginla (Söderberg, Goloubef), 54. Landeskog (MacKinnon, Goloubef) – 22. Backlund (Tkachuk, D. Wideman), 30. S. Bennett (Engelland, Backlund), 32. J. Gaudreau, 36. Backlund (D. Hamilton), 51. J. Gaudreau (Versteeg, Stajan), 55. Versteeg (Brodie, J. Gaudreau)
Arizona – Dallas 2:3
03:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Duclair (Hanzal, Rieder), 60. Vrbata (TS) – 23. Spezza (Jo. Benn), 33. Ja. Benn (Seguin, Spezza), 59. Klingberg (Lehtonen)
Anaheim – San Jose 2:3
04:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 29. O. Kaše (N. Ritchie, Vermette), 54. Silfverberg (Kesler, Cogliano) – 7. P. Martin (Couture, Bødker), 35. M. Karlsson (J. Ward, Burns), 63. Burns (Pavelski, J. Thornton)
Barys – Omsk 3:1
14:30, konec
Branky a nahrávky: 43. Paňukov (Savčenko, Shinnimin), 46. St. Pierre (Shinnimin, Savčenko), 60. Puškarjov (Kučin) – 19. Zubov (Pestuško, J. Medveděv)
CSKA Moskva – Dynamo Moskva 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Kuzmenko (V. Žarkov, Světlakov), 35. Blažijevskij (Kugryšev, Mamin), 53. Světlakov (Platt, Mamin), 54. Světlakov (Blažijevskij, Kuzmenko), 57. Kiselevič (Tělegin, Pivcakin) – 20. Karsums (A. Těreščenko, D. Višněvskij), 37. Rylov, 46. Hietanen (D. Višněvskij, Kašpar)
Soči – Spartak Moskva 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 39. I. Zacharčuk (Mamkin, O'Dell) – 23. Radil (Gilroy, Stapleton), 26. V. Sorokin (Tolpeko), 31. Gilroy (Stapleton), 33. Mirnov (Alexandr Vasiljev, M. Potapov)
Lublaň – Znojmo 1:4
19:15, konec
Branky a nahrávky: 42. Ograjensek (Music) – 9. Podešva (Lattner), 30. Csamangó (Stehlík), 55. Csamangó, 58. Bartoš (Yellow Horn)
Lugano – Mountfield HK 4:3
15:05, konec
Branky a nahrávky: 12. Hofmann (Wilson), 19. Hofmann, 30. Fazzini (Lapierre), 31. Vesce (Klasen) – 12. Šimánek (Červený, Džerinš), 44. Džerinš, 52. Červený
Minsk – Davos 4:5
20:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Klinkhammer, 30. Karaban (Kitarov), 31. Pavlovič (Palushaj), 48. Pavlovič (Klinkhammer) – 17. Hall (Shore, Ruutu), 22. Schneeberger (Corvi), 23. Perttu (Ruutu, M. Wieser), 30. Shore (Ledin), 42. Corvi
Česko – Finsko 3:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Kern (Safin, Lauko), 41. Safin (Král, Buchtela), 48. Kaut (Král, Hladoník) – 55. Koktaniemi
Slovensko – Švýcarsko 4:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Fafrák (Liška), 15. Krivošík (Hrehorčák), 37. Korenčík (Pospíšil), 59. Fafrák (Šimurda, Liška) – 31. Sigrist (Brunner)
Česko – Finsko 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Gajarský, 34. Gajarský (Střondala), 35. Pekař (Bernáth), 40. Pekař (Jeník, Dajčar) – 39. Nordgren (Kupari, Kokonen), 58. Kupari (Nordgren)
Finsko – Slovensko 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Saarela (Petman, Holtinkoski), 8. Lundell (Hatakka), 14. Lundell (Miettinen, Saarela), 41. Petman (Saarela), 56. Nikkanen (Aaltonen), 60. Laponen (Aaltonen, Nikkanen) – 25. Čajkovič, 38. Volko (Jelluš, Čajkovič), 40. Jelluš (Kňažko, Volko)
David Servis – Pelhřimov 4:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Žáček (Chaloupka, Bárta), 49. Vylíčil (Zayml), 50. Vylíčil, 55. Ferebauer (Suchánek) – 2. Kasalý (Vysloužil, Plachý), 9. Vysloužil (Bezděk), 13. Hadrava (Votápek, D.), 23. Bezděk (Plachý), 27. F. (Hadrava), 37. Plachý (Votápek), 38. F. (Hadrava), 39. Plachý (F.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Beneš (Kozlík, Kuchta), 19. Kozlík (Vala, Pejchal), 46. Endál (Třetina, Duben) – 14. Hes (Šimek, Stehlík), 36. Krejčík (Svoboda, Kuzďas), 38. Šimek (Stehlík), 45. Stehlík (Saňa, Šimek), 60. Jandus (Šimek, Hes)
Kolín – Mor. Budějovice 5:4
18:07, konec
Branky a nahrávky: 17. Kusý, 24. Kusý (Krajňák, Skokan), 29. Zumr (Voženílek, Horyna), 43. Malý (Kadlec st.), 59. Kusý (Zumr) – 13. Šurý (Lupač), 34. Mikeš (Polívka), 38. Bulín (Lupač, Kovář), 52. Horký (Mikeš, Polívka)
Lipt. Mikuláš – Martin 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Uram (Kriška), 57. Ru. Huna (Ro. Huna, Kadlubiak), 60. Nádašdi – 60. Koyš (Heizer)
Banská Bystrica – Nové Zámky 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 37. Hickmott (Truchno, Buc), 48. Kafka (Wishart, Lunter) – 26. Paulovič
Poprad – Trenčín 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Matúš Paločko (Kroták, Suchý), 30. Troliga (Matúš Paločko, Kroták), 50. Paločko (Murček, Kroták) – 53. Bulík (Holenda), 54. Hossa (Holenda)
Nitra – Žilina 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Meland (Ordzovenský), 32. Štefanka (Korím, Piačka), 33. Šiška (Tvrdoň, Mezei), 38. Bajtek (Paukovček, Pupák) – 26. Konečný (Stupka, Novotný)
Spišská N. Ves – Prešov 4:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Hamráček (Vaic), 12. Všetečka (Ondov), 23. Komloš (Findura), 65. Stefanka (Strbák) – 10. Mikolášek (Bylina), 38. Saršok (Pulščák), 53. Jokeľ (Abul, Simčák)
Trnava – Skalica 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Jurák (Schmidt, Okoličány), 57. Hrbáčik (Lukačovič, Mrava) – 18. Vereš (Petráš, Vaškovič), 20. Dvonč (Ivičič), 24. Mikéska, 27. M. Romančík (Janáč, Pavešic), 29. Petráš (Vaškovič)
Michalovce – Detva 3:4
17:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 5. Ščurko (Výhonský, Král), 42. Banovský (Cútt, Baláž), 52. Banovský (Baláž) – 1. Škvaridlo (Gašpar, Sládok), 15. Říha (Šimon, Srnka), 24. Škvaridlo (Gašpar, V. Fekiač), rozh. náj. Škvaridlo
Pov. Bystrica – Topoľčany 0:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Nitriansky (Ďurčo, Podstavek), 19. Kalináč (Ďurčo), 25. Kalináč (Ďurčo, Podstavek), 37. Šťastný (Hudec, Gašparovič), 38. Kluka (Ďurčo, Podstavek), 46. Koutník (Tábi, Šťastný), 49. Pekarčík (Priganc, Dobrý), 59. Priganc (Pekarčík, Dobrý)