2. liga skupina Střed (ČR)

BK Havlíčkův Brod – NED Hockey Nymburk

3:5

konec (2:1, 0:2, 1:2)

28.12.2016, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 24. kolo • Ladislav Vácha (@LadislavVacha)

Tipsport: 1.4 5.0 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nymburk vyhrál a odváží si z Kotliny plný bodový zisk. Domácí mohou jen litovat špatně sehraných přesilovek 5 na 3, k dispozici měli hned tři a nedokázali je využít. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a z Kotliny se s vámi loučím. Na shledanou! (20:48:52)

59:59

Nymburk právě vstřelil branku!
Prakticky se závěrečnou sirénou pečetí vítězství hostí ještě TOMÁŠ JANDUS. Asistence: Martin Šimek, Matěj Hes.

59:40

Posledních dvacet sekund, Bruslaři se ještě ženou vpřed.

59:18

Petr Pýcha vypálil dobře od modré čáry, ale jen do Novákovy lapačky. Následovala rychlá rozehrávka.

59:13

Hosté si vzali oddechový čas.

59:13

Hra je přerušena po icingu domácích, buly v pásmu Havlíčkova Brodu. Času na vyrovnání už zbývá opravdu zoufale málo.

58:55

Čeněk Novák už byl na půl cesty z brodské brány, ale nakonec nemohl pustit do hry šestého hráče v poli, protože hosté v neutrální zóně získali puk.

58:26

Petr Pýcha nabral rychlost a dobře mířil do růžku Novákovy brány, ale maskovaná opora Bruslařů skvěle zasáhla vyrážečkou.

57:56

Hosté získali puk a ze středního pásma ho dobře nahodili na soupeřovu bránu, ale gólman Novák kotouč z lapačky rychle vyklepal a rozehrál.

57:33

Miroslav Duben dostal nahrávku na modrou čáru a okamžitě nahazoval kotouč na teč před bránu, ale Filip Navrátil letící puk netrefil a Jaroslav Brázdil zasáhl betony.

57:16

Filip Navrátil dostal nahrávku mezi kruhy a vypálil, ale jeho svižnou ránu vytěsnil gólman Brázdil skvělým zásahem do ochranné sítě!

56:48

Patrik Přidal získal puk po vhazování v obranném pásmu a okamžitě hledal nahrávkou do středního pásma Miroslava Třetinu, ale puk zachytili hosté.

56:34

Michal Semrád nahrával od vlastní modré čáry k mantinelu Miroslavu Třetinovi, ale poslal hodně těžký pas, který kapitán domácích nemohl chytit. Icing.

56:21

Nymburk pod tlakem raději vyhodil jen na icing.

56:11

Obrovský závar před nymburskou bránou! Gólman Brázdil vyrazil ránu od modré čáry a betonem musel řešit i nebezpečnou dorážku po otočce zblízka!

55:40

Bruslaři bojují o puk v rohu útočného pásma, fanoušci je stále ženou hlasitými pokřiky k vyrovnání.

55:22

Vhazování v pásmu hostů.

55:02

Filip Beneš nahrál Petru Kuchtovi, jenž se snažil svým oblíbeným průnikem projít po pravé straně k bráně. Byl však čistě zastaven.

3:5

Branky a nahrávky: 11. Beneš (Kozlík, Kuchta), 19. Kozlík (Vala, Pejchal), 46. Endál (Třetina, Duben) – 14. Hes (Šimek, Stehlík), 36. Krejčík (Svoboda, Kuzďas), 38. Šimek (Stehlík), 45. Stehlík (Saňa, Šimek), 60. Jandus (Šimek, Hes)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Panec) – T. Semrád, M. Semrád, Duben "A", Lacina, Vala, Kulhánek, Pejchal, Rubner – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Navrátil, Voříšek, Michálek – Kuchta, Kozlík, Beneš – Chlubna, Ludvík, Křížek – Tecl

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Janouš, Hes, Pýcha, Knesl "A", M. Novák, Saňa, Rittig – Šimek "C", Svoboda, Stehlík, Jandus, Eis, Bičiště "A", Barbora, Kuzďas, Krejčík

Rozhodčí: Tomáš Veselý – Michal Laczko, Jan Pechánek