konec (0:2, 0:1, 1:0)

28.12.2016, 18:20 • SD ARÉNA • 33. kolo • David Panuška

Tipsport: 1.72 4.6 3.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Děkuji za pozornost a v roce 2017 zase nashledanou! (20:56:55)
Utkání je u konce! Piráti v poslední utkání roku na domácím ledě prohrávají s Pardubicemi 1:3, Východočeši si připsali důležitou výhru!

Pardubice hrály v první třetině hodně aktivně a zaslouženě vedly o dvě branky. Na zásah Petra Sýkory v šestnácté minutě dokázal navázat Tomáš Klimenta, jenž se trefil o dvě minuty později.

V prvním polovině druhé třetiny byli jasně lepší hosté, kterým se povedlo dát třetí branku po individuální akci Lukáše Nahodila. Poté byli Piráti aktivní a měli několik tutovek. Martin Růžička ovšem všechny neskutečně pokryl.

Třetí třetina patřila domácím, kteří svého soupeře přestříleli v poměru 14:5. Piráti ovšem vstřelili jedinou branku z hole Dávida Skokana, a tak podruhé v řadě na domácím ledě prohráli.

Střely na branku: 30:29
Nejlepší hráči

DÁVID SKOKAN – LUKÁŠ NAHODIL

59:56

Pardubicím se ještě povedlo vyhodit na jedno zakázané uvolnění. Na stavu střetnutí to nic nezmění, Pardubice v Chomutově vyhrají 3:1.

59:40

Petr Koblasa se dostal k puku před brankou, kde byl ve vyložené šanci. Ve skrumáži těl ovšem nedokázal překonat dnes luxusně chytajícího Růžičku.

59:34

Přihrávka Davida Kämpfa za branku byla ztečována a puk skončil v ochranné síti. Ještě tedy jedno vhazování před brankou Růžičky.

59:05

Až nyní se hosté poprvé v poweplay dokázali osvobodit. Nicholas Schaus poslal kotouč až za branku, kterou v současné době nikdo nehájí.

58:48

Dlouhé snažení bylo zakončeno pokusem Jana Rutty od modré čáry. Do trajektorie puku se ovšem položil obětavý hráč, jenž puk srazil do ochranné sítě.

58:06

Po vyhození kotouče mimo mantinel odchází z branky Tomáš Král. Piráti mají dvě minuty na vstřelení dvou branek.

57:38

Nahazovaný kotouč před branku hledal hůl Petra Koblasy. Domácí útočník se ovšem k teči nedostal, snažení ovšem trvá.

57:14

Martin Růžička podržel další nahozený kotouč na jeho branku v lapačce a přerušil hru. Vhazovat se bude pro změnu po jeho levici.

56:55

Domácí hned zakončovali. Pokus od modré čáry byl ovšem tečován jen do ochranné sítě nad brankou, vhazuje se ve středním pásmu.

56:50

Pardubice nyní nic nevymýšlely a vyhodily puk na zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před brankou pardubického brankáře.

56:27

Hosté opět ušetřili drahocenný čas, když drželi puk u mantinelu. Domácím hráčům se hodně krátí čas na vyrovnání.

55:53

Jan Rutta nyní mohl poslat do úniku Davida Kämpfa. Hokejku svého spoluhráče ovšem nenašel a puk se odrazil do obranného pásma Pirátů.

55:23

Hra je přerušena poté, co přihrávka Petra Koblasy byla ztečována do ochranné sítě. Vhazovat se bude před brankou Martina Růžičky.

54:19

Následně neuspěl ani jeden z domácích nahozením od modré čáry. Martin Růžička nyní kotouč raději udržel ve své lapačce.

54:03

Dávid Skokan měl na holi druhou branku. Sám před brankou ovšem nepřekonal pozorného Martina Růžičku, to byla velká šance!

1:3

Branky a nahrávky: 45. Skokan (Rutta) – 16. P. Sýkora, 18. Klimenta (Nahodil, T. Kaut), 31. Nahodil

Piráti Chomutov: Král (J. Laco) – Flemming, Dlapa, Valach, Skinner, Rutta, Mrázek, R. Havel, L. Chalupa – Vondrka, Huml, Tomica – Kämpf, V. Růžička, Sklenář – Koblasa, Raška, Poletín – Skokan, Šťovíček, Slavíček.

HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (Klouček) – Schaus, Havlík, Leduc, Čáslava, Ščotka, Ovčačík, Bokroš, Rohlík – P. Sýkora, Tomášek, Johnson – Klimenta, Nahodil, Rolinek – Mallet, Redenbach, Beran – Panna, T. Kaut, Starý.

Rozhodčí: Hodek, Bulanov – Gerát, Hynek