28.10.2016, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Vít Muzikář

Tipsport: 1.9 3.95 3.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:46

Philadelphia právě vstřelila branku!
Philadelphia ještě dává branku na 4:5, když vytvořila velký tlak na hostujícího brankáře a WAYNE SIMMONDS dorazil střelu Braydena Schenna! Asistence: Braydenn Schenn, Mark Streit.

58:57

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Ryan White – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

Wayne Simmonds - 4:5

55:41

55:41 Ryan WHITE - 3:5

55:41

Arizona právě vstřelila branku!
Tak tohle je asi branka, která jde za Stevem Masonem, protože z velkého úhlu pustil branku RYANA WHITEA. Puk se ještě otřel o rameno brankáře domácích, ale i tak vedou hosté 5:3. Asistence: Christian Dvorak.

48:51

Arizona si zahraje přesilovou hru, protože Sean Couturier (PHI) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

48:34

48:34 Andrew MACDONALD - 3:4

48:34

3:4! Tohle se domácím povedlo, protože přišla přihrávka na ANDREWA MACDONALDA, který svojí střelu zápěstím ještě otřel o tyč hostující branky. Asistence: Ivan Provorov, Travis Konecny.

48:10

48:10 Brad RICHARDSON - 2:4

48:10

Tomu se říká důraz, to je vůle po brance, kterou prokázal v souboji s Provorem BRAD RICHARDSON! 2:4! Asistence: Tom Rieder!

46:31

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brayden Schenn – 2 min., bitka).
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., bitka).

Martin HANZAL - 2:3

46:31

MARTIN HANZAL dává na 3:2 poté, co rychle přešel modrou čáru a vyměnil si puk s Maxem Domim! Vypadalo to strašně jednoduše v podání českého hráče, který dával do prázdné branky. Asistence: Max Domi, Michael Stone!

43:10

Ivan Provorov (PHI) dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hostující celek má k dispozic přesilovku.

38:20

Bude se vylučovat. Domácí celek si zahraje ještě před koncem druhé třetiny přesilovou hru. Bard Richardson (ARI) dvě minuty za krosček proti Travisi Konecnymu.

35:00

35:00 Brayden SCHENN - 2:2

35:00

2:2! Wayne Simmonds a ještě asi dva hráči clonili před Dominquem, který toho moc neviděl, puk navíc vyrazil před sebe, kde se silou vůle prosadil BRAYNDON SCHENN. Asistence: Shayne Gostisbehere, Claude Giroux.

34:00

A pokud jste fanoušky Kojotů, tak pro vás mám špatnou zprávu, dvě minuty pro Laurena Dauphina za nedovolené bránění.

31:36

Oliver Ekman Larsson se pustil do křížku se střelcem branky Flyers Nickem Cousinsem. Dvě minuty dostává za naražení Ryan White (ARI)

29:34

29:34 Nick COUSINS - 1:2

29:34

Ale to už neplatí, protože domácí hráči nahodili puk do útočného pásma, kde se trošku puk šťastně odrazil k NICKU COUSINSOVI a ten z dorážky snižuje na rozdíl jedné branky! 1:2! Asistence: Brayden Schenn, Daniel Weise.

18:29

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Brad Richardson – 2 min., vysoká hůl).

14:40

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jamie McGinn – 2 min., hrubost).

12:43

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brayden Schenn – 2 min., sekání).

11:22

11:22 Oliver EKMAN-LARSSON - 0:2

11:22

Hosté zničeho nic odskakují do dvoubrankového vedení a jsou tak na nejlepší cestě k druhému vítězství v sezóně! Manningovu rozehrávku z rohu hřiště vystihl na ose hřiště OLIVER EKMAN-LARSSON, který se otočil kolem kotouče a nechytatelnou střelou ho poslal za záda Masona. Bez asistence.

08:17

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Laurent Dauphin – 2 min., podražení).

07:33

07:33 Jamie MCGINN - 0:1

07:33

Kojoti se v osmé minutě dostávají do vedení! Velký kus práce udělal Duclair, který podél brankové čáry potáhl kotouč směrem k brance a jeho pokus o střelu pak u vzdálenější tyče dorazil do sítě JAMIE McGINN. Asistence: Anthony Duclair, Brad Richardson.

4:5

Branky a nahrávky: 30. Cousins (B. Schenn, Weise), 35. B. Schenn (Gostisbehere, Giroux), 49. MacDonald (Provorov, Konecny), 60. Simmonds (B. Schenn, Streit) – 8. J. McGinn (Duclair, Richardson), 12. Ekman-Larsson, 47. Hanzal (Domi, Michael Stone), 49. Richardson (Rieder), 56. White (Dvorak)

Philadelphia Flyers: S. Mason – MacDonald, Gostisbehere, Provorov, Manning, Streit, Gudas – Konecny, Giroux, Voráček – Read, Couturier, Simmonds – B. Schenn, Cousins, Weise – VandeVelde, Gordon, Ljubimov.

Arizona Coyotes: Domingue – Ekman-Larsson, C. Murphy, Goligoski, Michael Stone, Chychrun, Schenn – Domi, Hanzal, Vrbata – J. McGinn, Martinook, Duclair – Rieder, Richardson, Doan – Dauphin, Dvorak, White.

Rozhodčí: O'Halloran, L'Ecuyer – Gibbs, Murphy

Diváci: 19 432

07:33 ARI 0:1 J. McGinn (Duclair, Richardson)
08:17 ARI 2 Dauphin, podražení
11:22 ARI 0:2 Ekman-Larsson
12:43 PHI 2 B. Schenn, sekání