po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)

28.10.2016, 17:00 • Ostravar aréna • 16. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.02 4.25 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Ostravy je to pro dnešek vše, užijte si zbytek svátečního večera a budu se těšit zase někdy na počtenou. (19:45:54)
Dnešní těžké utkání ukončil krátce po zahájení prodloužení Michael Vandas a vystřelil tak domácím prémiový bod. Vítkovice svého soupeře ve všech třetinách přestřílely, ale hosté těžili z pozorného Kašíka v brance. Domácím se podařilo srovnat až ve třetí třetině a dovést zápas do prodloužení. Zlínští odjíždějí s vybojovaným bodem, v Ostravě zůstávají body dva.

Vítkovice právě vstřelily branku!
Po nahrávce Hrbase na opačnou stranu brankoviště se nahoru do odkryté části zlínské klece trefuje MICHAEL VANDAS – 2:1. Asistence: Marek Hrbas, Yan Stastny.

60:11

Vhazování vyhráli domácí a rozjíždějí útok.

60:01

Vítkovice dokázaly srovna t stav a bezkonkurenčně přestřílet zlínské, na výhru to však zatím nestačilo. Bude se prodlužovat.
1/3 – 15:9
2/3 – 12:8
3/3 – 13:3

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58

Hosté neútočí na vítkovickou klec, ale snaží se udržet kotouč pod kontrolou.

59:47

Ofsajd pro Vítkovice.

59:41

Urbancova rána od modré končí v Kašíkově lapačce, hra je přerušena.

59:36

Po střele Stastneho se jkotouč ocitá na betonu Kašíka.

59:28

Zakázané uvolnění Zlína.

59:08

Kotouč ve středním pásmu, hosté se nkam nehrnou.

2:1

Branky a nahrávky: 44. Stastny (Vandas, Szturc), 61. Vandas (Hrbas, Stastny) – 29. Kubiš (Honejsek, R. Vlach)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák – Urbanec, Výtisk (C), Sedlák, Hrbas, D. Krenželok, L. Kovář, Puzič – Vandas, Stastny, Szturc – D. Květoň, O. Roman, P. Zdráhal – E. Němec, Balán, Kolouch – Tomi, Hudeček, Illéš.

Berani Zlín: Kašík – Marušák (C), Kotvan, Bořuta, Blaťák, Matějíček, Žižka, Holomek – Bukarts, P. Holík, Říčka – Honejsek, R. Vlach, Kubiš – Gago, Podešva, Maruna – Horák, Popelka, Goiš.

Rozhodčí: Hodek, Úlehla – Brejcha, Suchánek

Diváci: 5 721

01:42 ZLN 2 Podešva, podražení
08:58 ZLN 2 Kotvan, hákování
11:17 VIT 2 Hudeček, hrubost