Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov

2:3

po prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)

28.10.2016, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 míst) • 16. kolo • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

Tipsport: 1.55 5.0 4.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Děkuji vám za pozornost a doufám, že jste byli s přenosem spokojeni. Přeji hezký zbytek pátečního večera a příště se těším, na počtenou! (19:35:10)

Líbil se vám online přenos? V tom případě bych byl potěšen, kdybyste mě začali sledovat na Twitteru. Děkuji za přízeň.
Třinečtí získali pouze bod a pokud Kometa uhájí v Mladé Boleslavi těsný náskok, znovu Oceláře v čele tabulky předskočí. Třinec bude hrát v neděli 30. října potřetí za sebou doma, a sice v 15:20 proti pražské Spartě.

Litvínov se díky dnešní výhře posunul na 3. pozici, kde po odehrání pátečních zápasů také zůstane. V neděli čeká Vervu podkrušnohorské derby proti Chomutovu. Na ledě Pirátů se v předposlední říjnový den začne v 15:30.
Statistiky po skončení utkání:

Střely: 29 (9, 8, 12, 0) – 26 (6, 10, 7, 3)
Střely mimo: 13 (7, 3, 2, 1) – 10 (2, 4, 4, 0)
Hity: 8 (2, 4, 2, 0) – 8 (3, 4, 1, 0)
Vhazování: 34/71 (13, 10, 10, 1) – 37/71 (12, 15, 9, 1)
Úspěšnost na vhazování: 48 %52 %
Trestné minuty: 4 (0, 2, 2, 0) – 8 (6, 0, 2, 0)
Nejlepší hráči utkání:

Zbyněk Irgl – TRI (1+1)
František Lukeš – LIT (0+1)
Oceláři podruhé v řadě na domácím ledě prohráli. Poté, co odevzdali všechny body Plzni, dnes zůstává ve WERK ARENĚ pouze jeden. Zato Litvínov se po porážce se Zlínem možná vrací na vítěznou vlnu. V prodloužení rozhodla rychlá akce Trávníčka s Hořavou.

61:23

61:23 Miloslav HOŘAVA - 2:3

61:23

Litvínov právě vstřelil branku!
Verva rozhodla prodloužení a slaví zisk bonusového bodu! Trávníček se prosmýkl po levé straně a přihrál kotouč přesně na hůl MILOSLAVA HOŘAVY. Někdejší hráč Ocelářů usměrnil puk mezi betony přesunujícího se Hrubce a rozsekl osud dnešního utkání – 2:3 pp! Asistence: Michal Trávníček.

61:15

Hrubec se roztáhl na brankové čáře a zasáhl proti Lukešově střele. S dorážejícím V. Hüblem už mu pomohli obránci.

60:39

Marosz se zbavil V. Hübla a Oceláři ujeli do přečíslení tří proti dvěma. Petružálek však střílel v těžké pozici mimo branku.

60:21

R. Hanzl pronikl do útočného pásma a přihrál pod sebe na modrou čáru Pavelkovi. Hrubec puk po jeho střele z prvního doteku udržel.

60:01

Ve třetí třetině se o vítězi zápasu nerozhodlo, a tak uvidíme nadstavbu v podobě atraktivního prodloužení tři na tři. Ve třetí periodě nejprve posunul Oceláře do vedení Irgl, ale Litvínov za další dvě minuty stav dorovnal. Lukeš přihrál před branku volnému Stříbrnému, a ten pokořil Hrubce střelou mezi betony.
Prodloužení začne přibližně v 19:23.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

2:3

Branky a nahrávky: 14. Špirko (Hrabal, Irgl), 48. Irgl – 5. Válek (J. Doležal, F. Pavlík), 50. Stříbrný (Lukeš), 62. M. Hořava (Trávníček)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Nosek, M. Doudera, Hrabal, Galvas, Jank, L. Doudera – Petružálek (A), Marosz, Martin Růžička – Rákos, Kreps, Dravecký – Adamský (A), Polanský, Irgl (C) – Jašek, Špirko, Sýkora. Trenér: Vladimír Kýhos.

HC VERVA Litvínov: Janus (Pinc) – Kubát, Gula, Sörvik, Pavelka, Sklenička, Kokeš, Pavlík – Lukeš, V. Hübl (A), Stříbrný – Gerhát, R. Hanzl (A), M. Hanzl – Trávníček (C), Reichel, Hořava – J. Doležal, Válek, Jurčík. Trenér: Radim Rulík.

Rozhodčí: Jan Hribik, Robert Čech – Stanislav Barvíř, Petr Blümel

Diváci: 4 828 (93 % celkové kapacity)

04:19 LIT 0:1 Válek (J. Doležal, F. Pavlík)
09:08 LIT 2 M. Hanzl, podražení
12:56 LIT 2 Kubát, podražení
13:02 TRI 1:1 Špirko (Hrabal, Irgl)