Extraliga staršího dorostu

Mountfield HK – IHC Králové Písek

6:0

konec (4:0, 2:0, 0:0)

28.10.2016, 12:00 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • 17. kolo • Adam Janeček

Děkuji za pozornost a někdy příště u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (14:06:14)
Máme za sebou utkání mezi Hradcem a Pískem, které se jednoznačně lépe vyvíjelo pro domácí celek. Ten v první třetině vstřelil čtyři branky, ve druhé dvě a v poslední hosté svoji svatyni ubránili a nedostali žádný. Hosté si sice vytvořili nějaké šance, jenomže ani jedna z nich nevedla k vsítění branky. Tři body tak zůstávají v Hradci Králové.

59:28

Patrik Mašín si odsedí dvě minuty za sekání. Poslední možnost pro Písek vstřelit alespoň jednu branku v zápase.

57:55

Dominik Sklenář, stejně jako Dominik Šedivý, napodruhé dorážel. Ani jedna z jeho střel ale nezamířila za brankovou čáru.

56:49

Miroslav Kukla i přesto, že klečel dokázal kotouč vystřelit na bránu. Písecká svatyně ale nebyla dobyta.

55:56

Tentokrát i Tadeáš Jakubec dostal puk k druhé tyči, ale fantasticky se vytáhl znovu Richard Kříž.

55:05

Dominik Šedivý měl sám před Richardem Králem. Ale ani napodruhé nepřekonal hostující brankaře. pouze se tomu vesele zasmál a odkráčel vystřídat.

54:54

Mountfield hraje v plném počtu.

54:24

Po souboji v rohu obranného pásma Hradce domácí konečně vyhazují puk do středu hřiště.

53:40

Jakub Kopenec pálil od modré, ale hradecký golman měl dostatečný výhled na to, aby zachytil puk do lapačky.

52:54

Mikuláš Matouš hákoval svého protivníka. Odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

52:37

Písek vyhodil přes celé hřiště puk, ten ale mířil přímo na bránu, takže se zakázané uvolnění nekoná.

50:57

Martin Štohanzl objevil volného Václava Maršíka, který si najížděl do mezikruží. Richard Král se ale stihl přemístit a puk vyrazit do rohu hřiště.

50:42

Tým domácích hraje v plném počtu.

50:04

Jakub Hašek mohl jet sám na bránu, ale kotouč mu přeskočil hůl.

49:35

Písečtí si nahrávají v obranném pásmu a nemohou se přes hradeckou čtveřici dostat do středního pásma. Puk nakonec skončil mimo hřiště.

48:35

Hradecký hokejista Dominik Sklenář si odsedí dvě minty za držení hole. Pro Písek to je druhá přesilová hra v utkání.

47:04

Jakub Hašek se probojoval před písecké obránce až k Richardu Křižovi, jenž mu na blafák na bekhendu neskočil. Jakub Hašek ještě poté naštvaně bouchl do mantinelu.

6:0

Branky a nahrávky: 3. Hašek (Pažourek, Kynčl), 6. Hašek (Mašín, Pažourek), 14. Síla (Štohanzl), 19. Šedivý (TS), 27. Martinec, 38. Štohanzl (Jakubec, Mašín)

Mountfield HK: Dvořák (Kouba) – Martinec, Pohl, Kynčl, Jonáš, M. Kukla – Šedivý, Sklenář "A", Mašín, Síla, Pažourek "C", Matouš, Havelec, Jakubec, Štohanzl "A", Vaňát, Hašek, Maršík. Trénér: Miroslav Krupka.

IHC Králové Písek: Kříž (Špiler) – Kopenec, Pokorný, L. Kukla, Chval, Lang "A", Hora, Waller, Vokoun, Hakl, Norris, Pejša, Novák "C", Přibyl, Stauber, Měchura. Trenér: Jindřich Setlkovský.

Rozhodčí: Pilný – Potůček, Špringl ml.

02:56 HKM 1:0 Hašek (Pažourek, Kynčl)
04:52 HKM 2
05:09 HKM 2:0 Hašek (Mašín, Pažourek)
13:27 HKM 3:0 Síla (Štohanzl)
18:03 HKM 4:0 Šedivý (TS)