8:1
konec (3:0, 2:0, 3:1)
02.10.2016, 14:40 • Nevoga aréna • 7. kolo • Marcela Procházková
HC LERAM Orli Znojmo – Moser Medical Graz 99ers
8:1
konec (3:0, 2:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 1. Bulín J. (Růžička), 7. Bulín J. (Bulín P.), 17. Fruhwirt (Jeřábek), 21. Jeřábek (Fruhwirt, Kruckovyč), 32. Mandát (Jambor, Kruckovyč), 42. Bulín P. (Bulín J.), 47. Kuntoš (Lander), 48. Bulín P. (Bulín J., Kruckovyč) – 52. Hirschberger (Stradner)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC LERAM Orli Znojmo:
Gerža (Slavík) – Lander, Kruckovyč, Kuntoš, Hrubý, Brabec, Mandát, Peří – Jeřábek, Fruhwirt, Jambor – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Oščádal, Svatuška, Niederhafner – Šlégl, Fruvirt, Minarčík.
Náhradníci:
Trenér:
Moser Medical Graz 99ers:
Pölzl (Jeromel) – Färber, Atzl, Brozovsky, Stuhlpfarrer, De Pauli, Egger, Nikolic – Stradner, Pichler, Hirschberger – Pirker, Mitsch, Krammer – Atamanchuk, Kanyo, Lennkh – Hnatkovic, Jell, Meixner.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pokorný – Horký, Rampír
Diváci:
1. třetina | ||||
00:51 | ZNO | 1:0 | Bulín J. (Růžička) | |
04:55 | ZNO | 2 | Kruckovyč, hákování | |
06:50 | ZNO | 2:0 | Bulín J. (Bulín P.) | |
15:13 | ZNO | 2 | Oščádal, faul kolenem | |
15:57 | GRA | 2 | Mitsch, sekání | |
16:07 | ZNO | 3:0 | Fruhwirt (Jeřábek) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:42 | ZNO | 4:0 | Jeřábek (Fruhwirt, Kruckovyč) | |
28:15 | GRA | 2 | Pauli, hrubost | |
31:16 | GRA | 2 | Egger, vysoká hůl | |
31:53 | ZNO | 5:0 | Mandát (Jambor, Kruckovyč) | |
37:00 | GRA | 2 | Hirschberger, faul loktem | |
38:24 | ZNO | 2 | Svatuška, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:34 | ZNO | 6:0 | Bulín P. (Bulín J.) | |
46:15 | ZNO | 7:0 | Kuntoš (Lander) | |
47:51 | ZNO | 8:0 | Bulín P. (Bulín J., Kruckovyč) | |
51:26 | GRA | 8:1 | Hirschberger (Stradner) | |
52:53 | ZNO | 2 | Kruckovyč, napadení | |
57:57 | ZNO | 2 | Růžička, podražení | |
59:49 | ZNO | 2 | Svatuška, hákování | |
Konec |
Mountfield HK – Žďár n/S 12:00 7:0
Zlín – HK MD Šumperk 12:00 4:0
Sparta – Chomutov 12:15 4:1
Liberec – Jihlava • po s.n. (1:2) 12:30 3:4
Kobra – Ústí n/L 12:45 2:5
Pardubice – Č. Budějovice 13:00 2:4
HC Plzeň – HC Litvínov 13:00 9:3
Slavia – Kometa Brno • po prodl. 13:30 3:4
Tábor – Mladá Boleslav 14:00 3:8
Kladno – Letňany 14:45 2:8
Vítkovice – Vsetín 16:00 5:1
K. Vary – PZ Kladno • po s.n. (3:2) 16:10 8:7
59:49
57:57
52:53
38:24
37:00
31:16
28:15
15:57
15:13
04:55