02.10.2016, 17:00 • 9. kolo • Miroslav Kováčik sk

Tipsport: 2.38 4.3 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:43

60:43 SAARINEN - 3:2

60:43

HC Nové Zámky dali gól!
OSSI SAARINEN je hrdinom dnešného zápasu! Z pravej strany si nakorčuľoval až pred brankára Jana Cháberu, pekne si ho položil na ľad a prakticky gólom do prázdnej brány rozhoduje o dnešnom víťazstve Nových Zámkov. Asistencia: Kamil Brabenec.

57:55

57:55 SAARINEN - 2:2

57:55

Domácim sa predsa len podarilo vyrovnať. Po strele od modrej čiary sa dostal k puku Kamil Brabenec. Ten ešte vrátil puk do nebezpečného priestoru a OSSI SAARINEN strelou do odkrytej brány vyrovnáva skóre zápasu na 2:2. Asistencia: Kamil Brabenec.

47:35

47:35 SAARINEN - 1:2

47:35

Domáci hokejisti strieľajú vytúžený kontaktný gól. Po závere pred trenčianskou bránou najskôr neuspel Kamil Brabenec, ale následne upratal odrazený puk do brány OSSI SAARINEN. Asistencie: Kamil Brabenec a Jake Cardwell.

24:02

24:02 KALINÁČ - 0:2

24:02

Trenčín dal gól!
Hostia využívajú presilovku a dostávajú sa do dvojgólového vedenia. Dobrú prácu odviedol druhý útok Trenčína. Strelu Radoslava Tybora domáci brankár opäť len vyrazil a puk do odkrytej brány poslal so šťastím MARTIN KALINÁČ. Asistencie: Radoslav Tybor a Jakub Gašparovič.

19:04

19:04 SOJČÍK - 0:1

19:04

Hostia sa v poslednej minúte prvej tretiny dostávajú do vedenia. Z ľavej strany tvrdo vystrelil Matúš Holenda, jeho pokus Marek Šimko vyrazil len pred PETRA SOJČÍKA, ktorý už nemal problém poslať puk do prázdnej brány. Asistencie: Matúš Holenda a Lukáš Novák.

3:2

Branky a nahrávky: 48. Saarinen (Brabenec, Cardwell), 58. Saarinen (Brabenec), 61. Saarinen (Brabenec) – 20. Sojčík (Holenda, Novák), 25. Kalináč (Tybor, Gašparovič)

HC MIKRON Nové Zámky: Šimko – Mäkinen, Cardwell, Sandgren, Chovan, Ďurčo, Štindl, Maier, Semorád – Saarinen, Brabenec, Paulovič – Fábry, Hudec, Hvila – Lelkeš, Hegyi, Tábi – Dubec, Čaládi, Podstavek.

HK DUKLA Trenčín: Chábera – Drgoň, Kozák, M. Novák, Holenda, Hatala, Bohunický, Ryzák, Albers – L. Novák, Dlouhý, Sojčík – Tybor, Kalináč, Gašparovič – Ölvecký, Veilleux, Hlinka –D. Novák, Švec, Briestenský.

07:48 TRE 2 Dlouhý, hákování
11:12 NZM 2 Hegyi, nesportovní chování
11:44 NZM 2 Maier, napadení
13:33 TRE 2 Holenda, držení hole
19:04 TRE 0:1 Sojčík (Holenda, Novák)