konec
20.08.2016, 20:00 • Radek Barkman
live na : 0 0 0 live navsaďte si na: • Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
Nad 67 kg - čtvrtfinále a semifinále (ženy)
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 14. den • konec • *12:00
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 15. den • konec • 12:00
Skok o tyči - finále (ženy) • konec • Vítěz: E. Stefanidiová (Řecko) 01:40
Štafety 4 x 400 m - rozběhy (ženy) • konec • Vítěz: USA 01:42
Hod kladivem - finále (muži) • konec • Vítěz: D. Nazarov (TJK) 02:05
Štafety 4 x 400 m - rozběhy (muži) • konec • Vítěz: Jamajka 02:10
5 000 m - finále (ženy) • konec • Vítěz : V. Cheruiyotová 02:40
Štafety 4 x 100 m - finále (ženy) • konec • Vítěz: USA 03:15
Štafety 4 x 100 m - finále (muži) • konec • Vítěz: Jamajka 03:40
K1 200 m - finále (muži) • konec • Vítěz: L. Heath (GBR) 14:00
C2 1000 m - finále (muži) • konec • Vítěz: Německo 14:14
K4 500 m - finále (ženy) • konec • Vítěz: Maďarsko 14:40
K4 1000 m - finále (muži) • konec • Vítěz: Německo 15:04
Závěrečný den (ženy) • konec • Vítěz: I. Parková (KOR) 12:00
Závod mužů • konec • Vítěz: A. Lesun (RUS) 17:00
Finále a zápas o 3. místo • konec • Vítěz: Čchen Long (CHN) 13:33
Do 51 kg - finále (ženy) • konec • Vítěz: N. Adamsová (GBR) 19:00
Do 56 kg - finále (muži) • konec • 19:15
Do 75 kg - finále (muži) • konec • Vítěz: A. Lopez (CUB) 20:10
Individuální závod (ženy) • konec • Vítěz: J. Rissvedsová (SWE) 17:30
Víceboj jednotlivci - kvalifikace • konec • *15:20
Víceboj družstva - kvalifikace • konec • 15:00
Víceboj jednotlivci - finále • konec • Vítěz: M. Mamunová (RUS) 20:20
10m věž (muži) - předkolo • konec • Vítěz: T. Daley (GBR) *21:00
10m věž (muži) - semifinále • konec • 16:00
10m věž (muži) - finále • konec • Vítěz: Čchen Aj-Sen (CHN) 21:30
Do 67 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) • konec • Vítěz: H. Ohová (KOR) 01:00
Do 80 kg - opravy, o bronz, finále (muži) • konec • Vítěz: Ch. Cissé (CIV) 01:15
Nad 67 kg - předkolo (ženy) • konec • 14:00
Nad 80 kg - předkolo (muži) • konec • 14:15
Nad 67 kg - čtvrtfinále a semifinále (ženy) • konec • 20:00
Nad 80 kg - čtvrtfinále a semifinále (muži) • konec • 20:15
Závod žen • konec • Vítěz: G. Jorgensonová (USA) 16:00
Volný styl do 86 kg - kvalifikace (muži) • konec • 15:00
Volný styl do 125 kg - kvalifikace (muži) • konec • 15:00
Volný styl do 86 kg - finále (muži) • konec • Vítěz: A. Sadulajev (RUS) 21:00
Volný styl do 125 kg - finále (muži) • konec • Vítěz: T. Akgul (TUR) 21:00
Nizozemsko - Velká Británie • konec • 3:4 SN *22:00
Brazílie – Španělsko • konec • 8:9 16:40
Černá Hora – Itálie • konec • 10:12 18:00
Maďarsko – Řecko • konec • 12:10 21:30
Chorvatsko – Srbsko • konec • 7:11 22:52
Dovednostní soutěže • konec • 18:30
Dislamová (MAR) – Alorová (PHI)
Epangueová (FRA) – Rawalová (NEP)
Semifinále:
Gallowayová (USA) – Espinozová (MEX)
Zheng (CHN) – Walkdenová (GBR)