Statistiky:
Konečné pořadí pětiboje:
1. Alexander Lesun (RUS) 1479
2. Pavlo Tymoščenko UKR) 1472
3. Ismael Hernandez Uscanga (MEX) 1468
4. Valentin Prades (FRA) 1467
5. Riccardo De Luca (ITA) 1467
6. Patrick Dogue (GER) 1463
7. Max Esposito (AUS) 1462
8. David Svoboda (CZE) 1452
36. Jan Kuf (CZE) 1108
13. David Svoboda (CZE) 832
34. Jan Kuf (CZE) 538
200 metrů volným způsobem
1/6
1. Pavlo Tymoščenko (UKR) 2:05,59 (324)
2. Justinas Kinderis (LTU) 2:06,84 (320)
3. Valentin Belaud (FRA) 2:07,83 (317)
4. Riccardo De Luca (ITA) 2:09,36 (312)
5. Szymon Staskiewicz (POL) 2:10,16 (310)
6. Jose Ricardo Figueroa (CUB) 2:15,39 (294)
2/6
1. Valentin Prades (FRA) 2:04,44 (327)
2. Alexander Lesun (RUS) 2:05,58 (324)
3. David Svoboda (CZE) 2:05,59 (324)
4. Andrij Fedečko (UKR) 2:05,63 (324)
5. Jan Kuf (CZE) 2:05,84 (323)
6. Patrick Dogue (GER) 2:07,65 (318)
3/6
1. Charles Fernandez (GUA) 2:03,18 (331)
2. Pier Paolo Petroni (ITA) 2:05,51 (324)
3. Pavel Iljašenko (KAZ) 2:06,19 (322)
4. Christian Zillekend (GER) 2:06,24 (322)
5. Emmanuel Zapata (ARG) 2:06,66 (320)
6. Šohej Iwamoto (JPN) 2:08,65 (315)
4/6
1. Woongtae Jun (KOR) 2:00,88 (338)
2. Kuo Ťien-li (CHN) 2:01,94 (335)
3. Ismael Marcelo Hernandez Uscanga (MEX) 2:02,12 (334)
4. Arthur Lanigan-O'Keeffe (IRL) 2:03,03 (331)
5. Ruslans Nakonečnyj (LAT) 2:03,83 (329)
6. Felipe Nascimento (BRA) 2:05,39 (324)
5/6
1. Cchao Čung-žung (CHN) 2:00,08 (340)
2. Jinhwa Jung (KOR) 2:00,82 (338)
3. Nathan Schrimsher (USA) 2:00,87 (338)
4. Tomoja Miguči (JPN) 2:02,62 (333
5. Omar Elgeziry (EGY) 2:03,62 (330)
6. Bence Demeter (HUN) 2:03,89 (329)
6/6
1. James Cooke (GBR) 1:55,60 OR (354)
2. Amro Elgeziry (EGY) 1:55,80 (353)
3. Joseph Choong (GBR) 1:58,50 (345)
4. Max Esposito (AUS) 1:59,71 (341)
5. Adam Marosi (HUN) 2:01,66 (335)
6. Dimitar Krastanov (BUL) 2:04,96 (326)
Šermířské bonusové kolo
Iwamoto (JPN) - Nascimento (BRA) 0:1
Figueroa (CUB) - Nascimento (BRA) 1:0
Zapata (ARG) - Figueroa (CUB) 0:1
Petroni (ITA) - Figueroa (CUB) 1:0
Nakonečnyj (LAT) - Petroni (ITA) 1:0
Jun (KOR) - Nakonečnyj (LAT) 0:1
Esposito (AUS) - Nakonečnyj (LAT) 1:0
Cooke (GBR) - Esposito (AUS) 1:0
Fedečko (UKR) - Cooke (GBR) 1:0
Zillekens (GER) - Fedečko (UKR) 0:1
Lanigan-O'Keeffe (IRL) - Fedečko (UKR) 1:0
Marosi (HUN) - Lanigan-O'Keeffe (IRL) 0:1
Jung (KOR) - Lanigan-O'Keeffe (IRL) 1:0
Cchao (CHN) - Jung (KOR 1:0
Iljašenko (KAZ) - Cchao (CHN) 0:1
Kinderis (LTU) - Cchao (CHN) 1:0
Hernandez Uscanga (MEX) - Kinderis (LTU) 0:1
A. Elgeziry (EGY) - Kinderis (LTU) 0:1
Krastanov (BUL) - Kinderis (LTU) 1:0
Demeter (HUN) - Krastanov (BUL) 1:0
Kuo (CHN) - Demeter (HUN) 0:1
Fernandez (GUA) - Demeter (HUN) 0:1
Kuf (CZE) - Demeter (HUN) 1:0
Belaud (FRA) - Kuf (CZE) 1:0
Miguči (JPN) - Belaud (FRA) 0:1
De Luca (ITA) - Belaud (FRA) 1:0
Schrimsher (USA) - De Luca (ITA) 0:1
Choong (GBR) - De Luca (ITA) 1:0
Svoboda (CZE) - Choong (GBR) 0:1
Prades (FRA) - Choong (GBR) 1:0
Tymoščenko (UKR) - Prades (FRA) 1:0
Staskiewicz (POL) - Tymoščenko (UKR) 1:0
O. Elgeziry (EGY) - Staskiewicz (POL) 1:0
Dogue (GER) - O. Elgeziry (EGY) 1:0
Lesun (RUS) - Dogue (GER) 0:1
1. Alexander Lesun (RUS) 1479
2. Pavlo Tymoščenko UKR) 1472
3. Ismael Hernandez Uscanga (MEX) 1468
4. Valentin Prades (FRA) 1467
5. Riccardo De Luca (ITA) 1467
6. Patrick Dogue (GER) 1463
7. Max Esposito (AUS) 1462
8. Arthur Lanigan-O'Keeffe (IRL) 1457
9. David Svoboda (CZE) 1452
36. Jan Kuf (CZE) 1108
Čtvrtá střelba českému reprezentantovi už bohužel nevyšla.
Třetí střelba Davida Svobody.