Vítěz: V. Hoza (UKR)
konec
13.08.2016, 20:30 • Michal Břuchanský
Do 94 kg (muži)
Vítěz: V. Hoza (UKR)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
1 500 m - rozběhy (ženy) 01:30
Hod kladivem - kvalifikace (ženy) 01:50
400 m - rozběhy (muži) 02:05
Skok do dálky - kvalifikace (muži) 02:20
Vrh koulí - finále (ženy) 03:00
100 m - rozběhy (ženy) 03:40
100 m - předkolo (muži) 14:30
Trojskok - kvalifikace (ženy) 14:40
3 000 m překážek - rozběhy (ženy) 15:05
Hod diskem - finále (muži) 15:50
400 m - rozběhy (ženy) 16:00
Sedmiboj (ženy) 16:45
100 m - rozběhy (muži) 17:00
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) *18:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:35
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 69 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:20
Do 91 kg - dopolední semifinále (muži) 18:00
Nad 91 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 69 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:15
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) 23:55
Keirin - první kolo a opravy (ženy) 15:00
Sprint - 1/8 a opravy (muži) 15:30
Týmová stíhačka - první kolo (ženy) 16:17
Sprint - čtvrtfinále (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (muži) 21:18
Keirin - druhé kolo (ženy) 21:22
Týmová stíhačka - finále (ženy) 21:53
Keirin - o umístění a finále (ženy) 22:30
Sprint - semifinále (muži) 22:45
Sprint - 5. - 8. místo (muži) 23:32
1. Volodymyr Hoza (UKR) – 375 kg (170+205)
2. Hanwoong Park (KOR) – 367 kg (165+202)
3. Kendrick James Farris (USA) – 357 kg (160+197)
4. Kevin Bouly (FRA) – 345 kg (155+190)
5. Simplice Ribouem (AUS) – 340 kg (155+185)
6. Sonny Webster (GBR) – 333 kg (148+185)
7. Cristopher Joel Pavon Funes (HON) – 325 kg (145+180)
8. Petit David Minkoumba (CMR) – 305 kg (140+165)
9. James Adede (KEN) – 256 kg (116+140)
Tanumafili Malietoa Jungblut (ASA) – nedokončil.
5
6
10
5
6
10
6
10
7
7
3
1
3
8
8
1
7
3
8
1
9
9
9
2
2
2
10
10
6
5
6
5
10
6
5
7
1
3
7
1
3
3
9
8
9
7
1
4
4
4
8
9
8
2
2
2
1. Kevin Bouly (FRA)
2. James Adede (KEN)
3. Sonny Webster (GBR)
4. Tanumafili Malietoa Jungblut (ASA)
5. Hanwoong Park (KOR)
6. Kendrick James Farris (USA)
7. Simplice Ribouem (AUS)
8. Cristopher Joel Pavon Funes (HON)
9. Petit David Minkoumba (CMR)
10. Volodymyr Hoza (UKR).