13.08.2016, 03:10 • Skupina A • Daniel Bertók

Další timeout Srbů. (03:41:36)

6:13

Další střelou zaměstnal Prlainovic Dennerleyho, ten ale stále odolává.

5:23

Střelu Andrija Prlainovice zlikvidoval pohotově dnes rozhodně hráč zápasu Dennerley.

4:35

20 sekund si bude odpykávat trest Randelovic, to vše ale až timeoutu sbrského týmu.

3:16

A máme tu dokonce i vyrovnání. V přesilové hře ke střele z dálky natáhl Milos CUK, který srovnává stav utkání na 4:4!

2:33

Záhy ale snižují Srbové na rozdíl jediného gólu, konkrétně ráně autora branky, kterým je Milan ALEKSIC! 3:4

2:12

A Austrálie trestá! Nedáš, dostaneš. Joe KAEYS 2:4!

1:47

A výborný zákrok Dennerleyho, který chytá penaltový pokus Filipovice!

1:47

20 sekund si odpočine George Ford.

1:32

A máme tu opět vedení Australanů! Prosadil se Joel SWIFT! 2:3!

2. čtvrtina začala.

1. čtvrtina skončila.

7:54

A do 2. čtvrtiny nepůjde s výhodou nikdo! Aaron YOUNGER vyslal svůj projektil z levé strany a usadil míč pod břevno. 2:2!

7:10

20 sekund si odpočine i autor zatím poslední branky Pijetlovic.

6:20

Dusko PJETLOVIC a jeho dělovka z velké dálky! Nádhera. 2:1!

6:02

Přesilovku bude mít na 20 sekund tým Srbska, každý z týmů by chtěl jít do druhé části s výhodou lepšího skóre. Třeba se do konce čtvrtiny ještě něčeho dočkáme.

5:30

Škoda blokované střely, kterou na srbskou branku vyslal Roach. Obránci jsou ale pozorní!